Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Krolu , kiedy moge ładowarke odebrać ? ;] masz ją jeszcze w ogóle ? :P

byłem 2 razy a ciebie nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciągle jeździ w aucie :hi:

JESTEŚCIE PRZEc**jJJE mieszkacie od siebie max 10km i nie ma jak odebrać ładowarki :gwizdanie:

14 km !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na c**j mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie :polew: nokia też człowiek :P

Opublikowano

na ch*** mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie :polew: nokia też człowiek :P

ale ja na andoridzie odpaliłem starcrafta, warcrafta, quake 3 arene i need for speeda shifta - na nudne wykłady a na nokii masz max węża :decayed:
Opublikowano
  • Autor

na ch*** mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie :polew: nokia też człowiek :P

ale ja na andoridzie odpaliłem starcrafta, warcrafta, quake 3 arene i need for speeda shifta - na nudne wykłady a na nokii masz max węża :decayed:

strippoker , strippasjans , pornpasjans i wiele innych ciekawych gier mam na nokii na nudne wykłady :polew: :polew:
Opublikowano

na ch*** mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie :polew: nokia też człowiek :P

ale ja na andoridzie odpaliłem starcrafta, warcrafta, quake 3 arene i need for speeda shifta - na nudne wykłady a na nokii masz max węża :decayed:

strippoker , strippasjans , pornpasjans i wiele innych ciekawych gier mam na nokii na nudne wykłady :polew: :polew:

to musisz i telefon mieć ślinoodporny :naughty:
Opublikowano

na ch*** mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie :polew: nokia też człowiek :P

ale ja na andoridzie odpaliłem starcrafta, warcrafta, quake 3 arene i need for speeda shifta - na nudne wykłady a na nokii masz max węża :decayed:

strippoker , strippasjans , pornpasjans i wiele innych ciekawych gier mam na nokii na nudne wykłady :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

na ch*** mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie :polew: nokia też człowiek :P

ale ja na andoridzie odpaliłem starcrafta, warcrafta, quake 3 arene i need for speeda shifta - na nudne wykłady a na nokii masz max węża :decayed:

strippoker , strippasjans , pornpasjans i wiele innych ciekawych gier mam na nokii na nudne wykłady :polew: :polew:

i :jerk:

:polew:

Opublikowano

Panowie szukam jelenia który zdejmie dokładkę z poliftowego zderzaka :polew: Bo potrzebuje sprawdzić czy pasuje z przedlifta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie szukam jelenia który zdejmie dokładkę z poliftowego zderzaka :polew: Bo potrzebuje sprawdzić czy pasuje z przedlifta :decayed:

ja moge , ale powiedz z jakiego :decayed:
Opublikowano

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

kędzior ? :decayed:

zas sie prosisz o kopanke :decayed:

Panowie tu dobry sposób na zasłonięcie tablicy rejestracyjnej :> http://www.joemonster.org/art/17193/Dlaczego_warto_poznac_potege_programow_graficznych_XIV

:polew: :polew: :polew::good:

strippoker , strippasjans , pornpasjans i wiele innych ciekawych gier mam na nokii na nudne wykłady :polew: :polew:

przesles mi przez IRDE ? :decayed:

Panowie szukam jelenia który zdejmie dokładkę z poliftowego zderzaka :polew: Bo potrzebuje sprawdzić czy pasuje z przedlifta :decayed:

napewno kazdy ochoczo to dla ciebie zrobi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie szukam jelenia który zdejmie dokładkę z poliftowego zderzaka :polew: Bo potrzebuje sprawdzić czy pasuje z przedlifta :decayed:

ja moge , ale powiedz z jakiego :decayed:

Do wyboru do koloru zdaje się na Twoją fantazje :decayed:
Opublikowano

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

kędzior ? :decayed:

zas sie prosisz o kopanke :decayed:

czekam jutro o 19:00 pod Go Sportem :baseball:

Opublikowano

napewno kazdy ochoczo to dla ciebie zrobi

Jak widać z Keżorem za rękę i do baru :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

kędzior ? :decayed:

zas sie prosisz o kopanke :decayed:

czekam jutro o 19:00 pod Go Sportem :baseball:

Kędzior przyjedź trzeba zrobić porządek w końcu z tym ściulem :decayed:
Opublikowano

napewno kazdy ochoczo to dla ciebie zrobi

Jak widać z Keżorem za rękę i do baru :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

kędzior ? :decayed:

zas sie prosisz o kopanke :decayed:

czekam jutro o 19:00 pod Go Sportem :baseball:

Kędzior przyjedź trzeba zrobić porządek w końcu z tym ściulem :decayed:

Gorole do dzis się dziwie kto Was puszcza przez granicę :sick3:

Opublikowano

napewno kazdy ochoczo to dla ciebie zrobi

Jak widać z Keżorem za rękę i do baru :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

kędzior ? :decayed:

zas sie prosisz o kopanke :decayed:

czekam jutro o 19:00 pod Go Sportem :baseball:

Kędzior przyjedź trzeba zrobić porządek w końcu z tym ściulem :decayed:

Gorole do dzis się dziwie kto Was puszcza przez granicę :sick3:

My nie mamy żadnych granic tzw

:polew: :polew:

Opublikowano

Bulczas, jeżeli masz na myśli przedni zderzak to dokładka z przedlifta nie pasuje do polifta :wink4:

Opublikowano
  • Autor
ja przed chwilą widziałem artykuł , że nie zginął , że zginął jakiś podobny do niego i ten tego nie dementował i miał z tego radoche :) nawet rodzinie nic nie powiedział ;] myśle , że to reklama jakiegoś nowego jackassa ;)
Opublikowano
ja przed chwilą widziałem artykuł , że nie zginął , że zginął jakiś podobny do niego i ten tego nie dementował i miał z tego radoche :) nawet rodzinie nic nie powiedział ;] myśle , że to reklama jakiegoś nowego jackassa ;)

nom oby bo kolo jest wporzo :decayed:
Opublikowano

Bulczas, jeżeli masz na myśli przedni zderzak to dokładka z przedlifta nie pasuje do polifta :wink4:

No właśnie też miałem takie info ale ostatnio jeden gość co robi na cześciach mówił że dokładka pasuje. Dlatego chcę się przeonać o tym na własne oczy :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.