Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Niech Ci Stasiu napisze... mój młot i się wszystko da :naughty:

Uwierz mi Pucek, że sposobów i młotów przerabialiśmy w ciul! I nie drgnie franca! Aluminium zaebane w ciul! Jedna strona ruszyłą a druga "zapieczona" na maxa! :wallbash: Ale mam już nową zwrotnicę i jutro składanie do końca. :good:

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Masz kiepskich mechaników :tongue4:

Wszystko OK. Wahacze na swoim miejscu a zwrotnica czeka na założenie. :cool1:

a jak kupisz tą zwrotnicę to pożyczę od Ciebie Akjam tą starą, muszę coś obejrzeć :)

Już zużyta jest do celów eksperymentalnych więc luzik. :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech Ci Stasiu napisze... mój młot i się wszystko da :naughty:

pyrol musi byc :kox:

sorki chopcy ale niemialem sily aby dzis podjechac na spocisza, natomiast za tydzien sie melduje :wink4:

Opublikowano
:hi: też niestety nie dałem rady :confused4:
Opublikowano

No i Miron był i nam spłoszył wszystkich ludzi :thumbdown::decayed:

Opublikowano

:hi: dzieki za zlota

licho z frekwencją :thumbdown:

Fajnie Miron, ze nas odwiedziałeś PS. Gadałem już z Jacą, możesz śmiało dzwonić :) [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:23_________________________________________________

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Niech Ci Stasiu napisze... mój młot i się wszystko da :naughty:

:naughty:

ja wtedy to straciłem chyba ze 3kg przy tej "operacji"

Opublikowano

ja wtedy to straciłem chyba ze 3kg przy tej "operacji"

no powiem ci ze niebylo roznicy :polew: :polew: :polew::tongue4:
Opublikowano

Siema z wieczora :naughty:

Opublikowano

co tam pijoku

Opublikowano

co tam pijoku

No widzisz Miszki już nie ma a u mnie wszystko OK. :good: A co u Ciebie? :naughty:
Opublikowano

ale mam smaki na wuszt z grila

mój organizm chyba czuje, że jeste wtorek :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym ojebal jakas karkoweczke :kox:

Akjam a nom u mnie jakos leci jeszcze jutro i bede mial 4 dni wolnego wiec mam nadzieje odpoczne troche :gwizdanie:

Opublikowano

Ja dzisiaj dla odmiany bez grilla bo ileż można... :gwizdanie:

ja bym ojebal jakas karkoweczke :kox:

Akjam a nom u mnie jakos leci jeszcze jutro i bede mial 4 dni wolnego wiec mam nadzieje odpoczne troche :gwizdanie:

Żyć nie umierać... :wink4:
Opublikowano

ja się zbieram spać, jutro w robocie kolejny dzień szakala :wallbash:

Opublikowano

ja się zbieram spać, jutro w robocie kolejny dzień szakala :wallbash:

narzekales ze masz malo roboty to teraz masz za swoje :tongue4:

Ja dzisiaj dla odmiany bez grilla bo ileż można... :gwizdanie:

ja bym ojebal jakas karkoweczke :kox:

Akjam a nom u mnie jakos leci jeszcze jutro i bede mial 4 dni wolnego wiec mam nadzieje odpoczne troche :gwizdanie:

Żyć nie umierać... :wink4:

jak tam gira? :decayed:
Opublikowano

ja się zbieram spać, jutro w robocie kolejny dzień szakala :wallbash:

No wreszcie robota. :naughty::tongue4:

ja się zbieram spać, jutro w robocie kolejny dzień szakala :wallbash:

narzekales ze masz malo roboty to teraz masz za swoje :tongue4:

Ja dzisiaj dla odmiany bez grilla bo ileż można... :gwizdanie:

ja bym ojebal jakas karkoweczke :kox:

Akjam a nom u mnie jakos leci jeszcze jutro i bede mial 4 dni wolnego wiec mam nadzieje odpoczne troche :gwizdanie:

Żyć nie umierać... :wink4:

jak tam gira? :decayed:

Już lepiej. Mam tylko małą ortezę na nodze. :good:
Opublikowano

ciulam spac si ja

Opublikowano

siema po spocie właśnie dotarłem, miałem kilka przygód po drodze ale udało mi się załatwić wolne na jutro, tak więc popo spadam w góry :decayed:

spot jak spot...kolejny raz jest Miron i ludzie nam pitają - Pewnie myślą, że kolesie z B8 to się tylko napinają i nie gadają z tymi od B5 :sarcastic:

Opublikowano

chopy........bym kiedyś do wos zajrzal.... teraz tylko SPOTY ZAWIERCIAŃSKIE..... :good:

Opublikowano

:hi: dobry z rana :)

bylem wczoraj okolo 22.30 na miejscu grill`owym ale juz nikogo nie bylo... co tak krotko siedzieliscie... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.