Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dobry z rana :)

bylem wczoraj okolo 22.30 na miejscu grill`owym ale juz nikogo nie bylo... co tak krotko siedzieliscie... :gwizdanie:

Bo na katowickich to same miękkie pytki... :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 07:58_________________________________________________

:hi: dobry z rana :)

bylem wczoraj okolo 22.30 na miejscu grill`owym ale juz nikogo nie bylo... co tak krotko siedzieliscie... :gwizdanie:

Bo na katowickich to same miękkie pytki... :polew: :polew:

dokładnie :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: z rana :hi:

:hi: dobry z rana :)

bylem wczoraj okolo 22.30 na miejscu grill`owym ale juz nikogo nie bylo... co tak krotko siedzieliscie... :gwizdanie:

Bo na katowickich to same miękkie pytki... :polew: :polew:

zgadza się dlatego Twój Braciszek wpadł :wink4:

Opublikowano

spot jak spot...kolejny raz jest Miron i ludzie nam pitają - Pewnie myślą, że kolesie z B8 to się tylko napinają i nie gadają z tymi od B5 :sarcastic

jadąc do SK miałem takie właśnie myśli "nie będę gadał z tymi z B5".....................no ale że przyjechałem i były tylko 4 auta to musiał bym z niki nie gadać :polew:

Opublikowano

spot jak spot...kolejny raz jest Miron i ludzie nam pitają - Pewnie myślą, że kolesie z B8 to się tylko napinają i nie gadają z tymi od B5 :sarcastic

jadąc do SK miałem takie właśnie myśli "nie będę gadał z tymi z B5".....................no ale że przyjechałem i były tylko 4 auta to musiał bym z niki nie gadać :polew:

jeszcze 2 lata i B5 to będzie klasyk :decayed:

Opublikowano

spot jak spot...kolejny raz jest Miron i ludzie nam pitają - Pewnie myślą, że kolesie z B8 to się tylko napinają i nie gadają z tymi od B5 :sarcastic

jadąc do SK miałem takie właśnie myśli "nie będę gadał z tymi z B5".....................no ale że przyjechałem i były tylko 4 auta to musiał bym z niki nie gadać :polew:

jeszcze 2 lata i B5 to będzie klasyk :decayed:

tak ale przedlifotwy :tongue4:

Opublikowano

Stasiu - pamiętasz :)

Opublikowano

Stasiu - pamiętasz :)

jak ma pamiętać jak wczoraj po spocie pewnie z 7 piw wydoił i film mu się zerwał, myślisz dlaczego tak szybko wczoraj pojechał - miał objawy abstynencyjne (czyt. delirium tremens :naughty: ) więc cała pamięć uleciała :gwizdanie:

kurna miałem nie pracować dziś , a jednak będę musiał wyjść z nory za niedługo :thumbdown:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

z samego rana jak wstalem

kurna miałem nie pracować dziś , a jednak będę musiał wyjść z nory za niedługo :thumbdown:

a ty nbys nas wkoncu zaprosil w te gory do ciebie bysmy poogladali okolice
Opublikowano

z samego rana jak wstalem

kurna miałem nie pracować dziś , a jednak będę musiał wyjść z nory za niedługo :thumbdown:

a ty nbys nas wkoncu zaprosil w te gory do ciebie bysmy poogladali okolice

moja matka tam będzie chciałem jej oszczędzić tego widoku - Twojej gęby :decayed:

Opublikowano

z samego rana jak wstalem

kurna miałem nie pracować dziś , a jednak będę musiał wyjść z nory za niedługo :thumbdown:

a ty nbys nas wkoncu zaprosil w te gory do ciebie bysmy poogladali okolice

moja matka tam będzie chciałem jej oszczędzić tego widoku - Twojej gęby :decayed:

pierdo*nac ci to malo
Opublikowano

z samego rana jak wstalem

kurna miałem nie pracować dziś , a jednak będę musiał wyjść z nory za niedługo :thumbdown:

a ty nbys nas wkoncu zaprosil w te gory do ciebie bysmy poogladali okolice

moja matka tam będzie chciałem jej oszczędzić tego widoku - Twojej gęby :decayed:

pierdo*nac ci to malo

mocny w gadce, straszysz i straszysz i nic...czekałem wczoraj pod Go Sportem na Ciebie i lipa wydygałeś :naughty:

Opublikowano

zaczynasz czasem bredzic takie glupoty jak Mario

Opublikowano

Co tu taka nuda? :naughty: Zawieszenie już poskładane i jadę trochę pojeździć bo dwa dni bez auta byłem. :evil:

Opublikowano

zaczynasz czasem bredzic takie glupoty jak Mario

Odessij się odemnie pusta pało.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spamujta coś bo nudny jak cholera i nawet spamu nie ma do poczytania.... :confused4:

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.