Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

w końcu poskładałem listwy w środku... po roku :embarrassed:

ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować :disgust:

:polew: :polew: :polew: ty to zawsze cos wykombinujesz :decayed:

PS kupie gwinta :gwizdanie:

A ja kupie Boxa dachowego o długości średniej długosci nart.... :gwizdanie: :kox:

a wątek od kupowania jest kaj indzi :gwizdanie: wypad :kox:

:ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: na sluzbie do rana :confused4:
Opublikowano

ja dziś kuracja odwykowa przed jutrzejszym kawalerskim, później za tydzień wesele później impreza u mnie na chaci ( kiedyś tam :tongue4: ) i się zaszywam bo gorzoła ryje beret :kox:

Opublikowano

ja dziś kuracja odwykowa przed jutrzejszym kawalerskim, później za tydzień wesele później impreza u mnie na chaci ( kiedyś tam :tongue4: ) i się zaszywam bo gorzoła ryje beret :kox:

ja od gorzały wysypki dostaje fuj :evil:

Opublikowano

pyrsk :decayed:

Opublikowano

Ekipa!! Zgubiłem gdzieś zabiezpieczenie do śrób w kole- co za tym idzie nie bede umiał zrzucić koła w razie awarii - ma ktoś jakiś patent żeby to odkręcić? Spróbuje nabić jutro większy klucz na tą śróbę z zabezpieczeniem. Ma ktoś może jakiś inny pomysł gdyby się nie powiodło z nabiciem?

Opublikowano

Ekipa!! Zgubiłem gdzieś zabiezpieczenie do śrób w kole- co za tym idzie nie bede umiał zrzucić koła w razie awarii - ma ktoś jakiś patent żeby to odkręcić? Spróbuje nabić jutro większy klucz na tą śróbę z zabezpieczeniem. Ma ktoś może jakiś inny pomysł gdyby się nie powiodło z nabiciem?

pokaż srubę :przebiegly:

Opublikowano
408.jpg coś w tym klimacie :disgust:
Opublikowano

Ekipa!! Zgubiłem gdzieś zabiezpieczenie do śrób w kole- co za tym idzie nie bede umiał zrzucić koła w razie awarii - ma ktoś jakiś patent żeby to odkręcić? Spróbuje nabić jutro większy klucz na tą śróbę z zabezpieczeniem. Ma ktoś może jakiś inny pomysł gdyby się nie powiodło z nabiciem?

pokaż srubę :przebiegly:

stanley nie zawsze pracowal w ASO... :):):)

Opublikowano

408.jpg coś w tym klimacie :disgust:

podjedź do mnie, tzn do pracy :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 23:39_________________________________________________

Ekipa!! Zgubiłem gdzieś zabiezpieczenie do śrób w kole- co za tym idzie nie bede umiał zrzucić koła w razie awarii - ma ktoś jakiś patent żeby to odkręcić? Spróbuje nabić jutro większy klucz na tą śróbę z zabezpieczeniem. Ma ktoś może jakiś inny pomysł gdyby się nie powiodło z nabiciem?

pokaż srubę :przebiegly:

stanley nie zawsze pracowal w ASO... :):):)

oj tam :przebiegly:

Opublikowano

408.jpg coś w tym klimacie :disgust:

podjedź do mnie, tzn do pracy :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 23:39_________________________________________________

Ekipa!! Zgubiłem gdzieś zabiezpieczenie do śrób w kole- co za tym idzie nie bede umiał zrzucić koła w razie awarii - ma ktoś jakiś patent żeby to odkręcić? Spróbuje nabić jutro większy klucz na tą śróbę z zabezpieczeniem. Ma ktoś może jakiś inny pomysł gdyby się nie powiodło z nabiciem?

pokaż srubę :przebiegly:

stanley nie zawsze pracowal w ASO... :):):)

oj tam :przebiegly:

hahahahaha :wink4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 23:41_________________________________________________aaa ja jutro jade na montaz nowej kiery... z B8 :)

Opublikowano

A ja właśnie spędzam resztę wieczoru kawalerskiego w domu - pilnuję kumpla żeby nie zarzygał mi pokoju podczas gdy pan młody(jego brat) i spółka bawią się w najlepsze:D

Opublikowano

tyy h*jowo :no:

Opublikowano

może kiedyś to sobie odbiję- na swoim kawalerskim?:D[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 00:58_________________________________________________swój wieczór kawalerski mogę spędzić w swoim aucie reszta mnie nie obchodzi!:)

Opublikowano
:a4fan::drunk::a4fan:
Opublikowano

Dokładnie!:)))... od poniedziałku tak właśnie będzie gdy tylko przyjdzie kabel i pojadę po lapka:))

Opublikowano

a bierze z dupi do buzi ? :naughty:

:decayed:

Opublikowano
:kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.