Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: widze tam stacje diagnostyczna lambda wiec chyba rozdzien :naughty:
Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: widze tam stacje diagnostyczna lambda wiec chyba rozdzien :naughty:

też :wink4: i Mysłowice - Kosztowy przy trasie S1 :gwizdanie:

Opublikowano

Aaaaa i jak kolacja Tolek? Udała się? :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:
Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

sprawdź mi cenę nowej kiery z eSy do b5 :kox:
Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

No. :wink4::decayed: :decayed:

sprawdź mi cenę nowej kiery z eSy do b5 :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

sprawdź mi cenę nowej kiery z eSy do b5 :kox:

pewnie już niedostępna :gwizdanie: chociaż :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________tylko, że u nas nie ma rat 10x0% :decayed:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

sprawdź mi cenę nowej kiery z eSy do b5 :kox:

pewnie już niedostępna :gwizdanie: chociaż :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________tylko, że u nas nie ma rat 10x0% :decayed:

10 x 350pln!! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

sprawdź mi cenę nowej kiery z eSy do b5 :kox:

pewnie już niedostępna :gwizdanie: chociaż :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________tylko, że u nas nie ma rat 10x0% :decayed:

10 x 350pln!! :polew: :polew: :polew: :polew:

+ 21% odsetek i czas oczekiwania 2 tygodnie :decayed:

Opublikowano

dzieki Panowie a szczególnie dziekóweczka T O L E K :notworthy:

Opublikowano

Grupowe rezanko zakończyło się powodzeniem! :wink4:

Dzięki Krolu, addassko & Tolek za miłe odwiedziny. :wink4:

Resaumując: addasko lecisz ze 3 flaszki. :naughty: Dla mnie za kabel, jedna dla Tolka za kompa i Krola za chęci i towarzystwo. :decayed: :decayed: :decayed:

i dla mnie jedna za sprawdzenie ceny mikrofonu w ETCE ( 298zł ) :polew:

No to razem cztery! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Cena urocza! :shocked: :shocked: :decayed: :decayed: :decayed:

chciałeś panią (audi) to yebaj na nią :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:addassko chyba nie kupił tego gadżetu w ASO? :wink4::polew: :polew: :polew:

raczej nie :gwizdanie:

Krolu coś wspominał, że chciałby lusterko samościemniające do B5

z tego co pamiętam to koszt w ASO ok 550zł za samo lustro, bez okablowania :polew:

:wink4: No cena jak zawsze dostępna... :naughty: :naughty: :naughty: Ja za moje lustereczko jak to rezałem dałem nie całą stówkę ale fajna sprawa. :kox: :kox: :kox: Myślę nad zewnętrznymi lusterkami... :gwizdanie:

sprawdzić Ci cenę ? :naughty::polew:

sprawdź mi cenę nowej kiery z eSy do b5 :kox:

pewnie już niedostępna :gwizdanie: chociaż :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________tylko, że u nas nie ma rat 10x0% :decayed:

10 x 350pln!! :polew: :polew: :polew: :polew:

+ 21% odsetek i czas oczekiwania 2 tygodnie :decayed:

:nabijasie: :nabijasie:

dzieki Panowie a szczególnie dziekóweczka T O L E K :notworthy:

Nie mogłeś już poczekać do jutra, nie? Wiem coś na ten temat. :gwizdanie: :kox: Dzisiaj kumpel oddał mi kabel bo brał go jak jechał kupić furkę więc miałeś szczęście! :wink4:
Opublikowano

i znow ci go zabrali... :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.