Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

co Ci się stało w twarz ?

nic kuwa...wstałem :kox:

to jak wyglądałes przed spaniem ?? :shocked: :shocked:

:polew:

lepiej..........nie pytej

Opublikowano

nie ma to jak kac kupa z rana :evil::decayed:

Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:
Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

to tłumaczy jego podpis :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Opublikowano

ale jestem najebany :sick3:

Opublikowano

ale jestem najebany :sick3:

wal klina bo cie kac dogoni :kox:

Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

No i good! Dawno już nie odwiedziłeś kolegów... :gwizdanie:
Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

No i good! Dawno już nie odwiedziłeś kolegów... :gwizdanie:

no bywa obowiązki :decayed:

Opublikowano

Witka Witka :hi: :hi:

Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

No i good! Dawno już nie odwiedziłeś kolegów... :gwizdanie:

no bywa obowiązki :decayed:

heh na bank będzie kilka kiełbas do opierdolenia :kox: może jakieś zachmurzenie :pali:

NIE BĘDĘ KLINOWAŁ [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:56_________________________________________________

Witka Witka :hi: :hi:

:hi: Bin Laden :kox:
Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

No i good! Dawno już nie odwiedziłeś kolegów... :gwizdanie:

no bywa obowiązki :decayed:

No tak już właśnie jest. :wink4:

Witka Witka :hi: :hi:

Co tam Talib?
Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

No i good! Dawno już nie odwiedziłeś kolegów... :gwizdanie:

no bywa obowiązki :decayed:

heh na bank będzie kilka kiełbas do opierdolenia :kox: może jakieś zachmurzenie :pali:

NIE BĘDĘ KLINOWAŁ [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:56_________________________________________________

Witka Witka :hi: :hi:

:hi: Bin Laden :kox:

no co ty będę z dzieckiem :bag:

Opublikowano

ja pieprzę :sick3:

d*py na mnie lecą :gwizdanie:

1000753o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poranki są najlepsze po imrezach! :naughty: :naughty: Tak jak mówiłeś. Dzisiaj masz to samo co ja miałem wczoraj. :gwizdanie: Ale ja qrrwa nie odważyłem się zrobić sobie zdjęcia a co dopiero wkleić je na forum! :decayed: :decayed: :decayed: Ebany!!! :nabijasie:

Miszka zawsze był hardcorem :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox: :kox:

jaka ma być pogoda we wtorek spotowicze :mysli: bo może wpadnie do was w odwiedziny pierwszy raz Wiktor swoją A4 b7 z pakietem oświetlenie w drzwiach na grilla :kox: :kox:

Kto to wie? Wpadaj tak czy tak z całą ferajną! :wink4:

ale jestem najebany :sick3:

Chwalisz się czy żalisz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak się da to nie omieszkamy się pokazać :naughty:

No i good! Dawno już nie odwiedziłeś kolegów... :gwizdanie:

no bywa obowiązki :decayed:

heh na bank będzie kilka kiełbas do opierdolenia :kox: może jakieś zachmurzenie :pali:

NIE BĘDĘ KLINOWAŁ [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:56_________________________________________________

Witka Witka :hi: :hi:

:hi: Bin Laden :kox:

no co ty będę z dzieckiem :bag:

aha no fakt zapomniałem :embarrassed: no to c**j wpierdolisz 7 kiełbas a młody na początek ze 3 -4 :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.