Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jebie do 18 :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masakra, co za nudy :wallbash:

Opublikowano

siemka i weekendzik

:hi: po robocie- deszcz nas zbawił :kox: wiec weekend można zacząć :naughty:

mięczaki... u mnie twardo kopią doły :naughty:

wlasciciel ku*** :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

masakra, co za nudy :wallbash:

Spokojnie do 19 już blisko :decayed:

Opublikowano

masakra, co za nudy :wallbash:

Spokojnie do 19 już blisko :decayed:

po lekku :>
Opublikowano

ale się zdrzemnąłem :kox: mniam pyszna drzemka :naughty:

Opublikowano

ale się zdrzemnąłem :kox: mniam pyszna drzemka :naughty:

ja wlasnie ide zrobic to samo :wink4:
Opublikowano

ale się zdrzemnąłem :kox: mniam pyszna drzemka :naughty:

ja wlasnie ide zrobic to samo :wink4:

idź dobra drzemka nie jest zła :wink4:

Opublikowano

30 minut i bedę przemieszczał się w kierunku wyjścia :przebiegly:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

w twoim przypadku nie jest to takie oczywiste ( przecież mogłeś iść z kolegą, z toyoty :decayed: )

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

w twoim przypadku nie jest to takie oczywiste ( przecież mogłeś iść z kolegą, z toyoty :decayed: )

ten kolega też będzie ale z laską , musimy stwarzać pozory :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

w twoim przypadku nie jest to takie oczywiste ( przecież mogłeś iść z kolegą, z toyoty :decayed: )

ten kolega też będzie ale z laską , musimy stwarzać pozory :polew: :polew: :polew: :polew:

buehehe :polew:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

w twoim przypadku nie jest to takie oczywiste ( przecież mogłeś iść z kolegą, z toyoty :decayed: )

ten kolega też będzie ale z laską , musimy stwarzać pozory :polew: :polew: :polew: :polew:

No geje tak mają. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może wpadnę tam dziś do Was na te gokarty? :cool1:

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

w twoim przypadku nie jest to takie oczywiste ( przecież mogłeś iść z kolegą, z toyoty :decayed: )

ten kolega też będzie ale z laską , musimy stwarzać pozory :polew: :polew: :polew: :polew:

No geje tak mają. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może wpadnę tam dziś do Was na te gokarty? :cool1:

kozak :) w ta niedziele o 10 sie ustawiamy jak cos w SI :)

Opublikowano

ja już się przemieściłem, jutro idę na wesele OMG :naughty:

idzesz sam, czy z Ulą ? :decayed:

heh co za pytanie no pewnie, że z Ulą :kox:

w twoim przypadku nie jest to takie oczywiste ( przecież mogłeś iść z kolegą, z toyoty :decayed: )

ten kolega też będzie ale z laską , musimy stwarzać pozory :polew: :polew: :polew: :polew:

No geje tak mają. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może wpadnę tam dziś do Was na te gokarty? :cool1:

kozak :)w ta niedziele o 10 sie ustawiamy jak cos w SI :)

Jeśli już coś to tylko po południu bo do południa jadę na turniej siatkówki. :cool1:

Opublikowano
:thumbdown::confused4::thumbdown:
Opublikowano

:thumbdown::confused4::thumbdown:

No tak jak wczoraj rozmawialiśmy, rano mnie nie ma. :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.