Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

przecież to są części eksploatacyjne więc nie ma źle, gorzej jka by ci np. pompa wtryskowa padła :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

groszowe sprawy 400-600zł :decayed:

Opublikowano

no tak tylko że zawsze sie kończy w najmniej oczekiwanym momencie :disgust:

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

groszowe sprawy 400-600zł :decayed:

właśnie.. :wallbash:

Opublikowano

no tak tylko że zawsze sie kończy w najmniej oczekiwanym momencie :disgust:

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

groszowe sprawy 400-600zł :decayed:

właśnie.. :wallbash:

klocki musisz zrobić, pamiętaj, że moc będzie z Tobą :decayed::kox:

Opublikowano

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

groszowe sprawy 400-600zł :decayed:

ciesz się, że tarcze tył masz dobre bo to by cię szarpło kolejne 400 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

groszowe sprawy 400-600zł :decayed:

ciesz się, że tarcze tył masz dobre bo to by cię szarpło kolejne 400 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a tam, tarcza Boscha 90zł x2 to jest 180zł, do tego łożyska za 60zł, czyli jedyne 240zł :decayed:

Opublikowano

właśnie byłem zrobić przegląd i:

wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. :wallbash: to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(

groszowe sprawy 400-600zł :decayed:

raczej 600 :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:25_________________________________________________

a My z Tolkiem dzis do B-B cisniemy :)

byle nie popołudniu i byle nie S1, fatalnie się jedzie :thumbdown:

nie ma tragedii jeżdżę tą trasą dzienne, np teraz z BB dojechałem w 23min w przeciwnym kierunku również spokój , ale wiadomo w SPS może przydławić i na wlocie do BB jest zwężka choć dziś tam korka nie widziałem :tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:27_________________________________________________a tak w ogóle to :siema:

Opublikowano

Albo sie nie ma! :naughty:

Opublikowano

Albo sie nie ma! :naughty:

no Miszka akurat nie ma audi :gwizdanie:
Opublikowano

Albo sie nie ma! :naughty:

no Miszka akurat nie ma audi :gwizdanie:

to może :ban:

Opublikowano

Albo sie nie ma! :naughty:

no Miszka akurat nie ma audi :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

Albo sie nie ma! :naughty:

no Miszka akurat nie ma audi :gwizdanie:

to może :ban:

:decayed:
Opublikowano

Albo sie nie ma! :naughty:

no Miszka akurat nie ma audi :gwizdanie:

btw coś koleżko ostatnio za bardzo cwaniakujesz :cool1:

Opublikowano

no właśnie potrzebowałbym jeszcze spinki do płyty pod silnikiem..

a żeby było śmieszniej to padły mi końcówki mocy we wzmacniaczu już na amen, no i jako że pada deszcz zaczynają umierać wycieraczki..

do tego dodajmy zjarany prawdopodobnie moduł komfortu to daje drobny obraz tego jak wdzięczny jest mój model :a4fan::polew:

BTW jak mam włączone światła i wyciągam kluczyk ze stacyjki to wcześniej miałem informacje dźwiękową a teraz nie mam - co jeszcze się zjarało?? :think2:

No i czy da się vagiem sprawdzić ten moduł komfortu a jeśli tak to gdzie go szukać??

Opublikowano

no właśnie potrzebowałbym jeszcze spinki do płyty pod silnikiem..

a żeby było śmieszniej to padły mi końcówki mocy we wzmacniaczu już na amen, no i jako że pada deszcz zaczynają umierać wycieraczki..

do tego dodajmy zjarany prawdopodobnie moduł komfortu to daje drobny obraz tego jak wdzięczny jest mój model :a4fan::polew:

BTW jak mam włączone światła i wyciągam kluczyk ze stacyjki to wcześniej miałem informacje dźwiękową a teraz nie mam - co jeszcze się zjarało?? :think2:

No i czy da się vagiem sprawdzić ten moduł komfortu a jeśli tak to gdzie go szukać??

sprzedaj to auto to beczka bez dna , chyba już z 10k w niego włożyłeś ( w części eksploatacyjne nie rezanie :thumbdown: )

Opublikowano

Ja w mojego na starcie wsadziłem jakieś 3k a same części eksploatacyjne.Został jeszcze tylko rozrząd.

Opublikowano

Co tu tak cicho

Opublikowano

Co tu tak cicho

pogoda barowa :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu tak cicho

pogoda barowa :gwizdanie:

No właśnie! Spadam obejrzyć meczyk... :gwizdanie:
Opublikowano

siemanko Oczko :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.