Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ty masz tylko Bank ma :)

przepraszam zapomniałem się :embarrassed:

możemy ustawić się na kresce :kox:

luz :):) z checia a czym mam byc? A4 czy CLK? bo jak CLK to sobie fotki na NK strzelisz jako przegrany :naughty:

koniec zartow - jestes dla mnie wygrany :) bankowe Toye chodza zajaebiscie :):) :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ty masz tylko Bank ma :)

przepraszam zapomniałem się :embarrassed:

możemy ustawić się na kresce :kox:

luz :):) z checia a czym mam byc? A4 czy CLK? bo jak CLK to sobie fotki na NK strzelisz jako przegrany :naughty:

koniec zartow - jestes dla mnie wygrany :) bankowe Toye chodza zajaebiscie :):) :good:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

zmykam konczyc kolejna kolorowanka :naughty:

Opublikowano

zmykam konczyc kolejna kolorowanka :naughty:

:gwizdanie: Ja też może gdzieś spadam na jakiś spacer póki pogoda dopisuje! :wink4:
Opublikowano

nie ty masz tylko Bank ma :)

przepraszam zapomniałem się :embarrassed:

możemy ustawić się na kresce :kox:

luz :):) z checia a czym mam byc? A4 czy CLK? bo jak CLK to sobie fotki na NK strzelisz jako przegrany :naughty:

koniec zartow - jestes dla mnie wygrany :) bankowe Toye chodza zajaebiscie :):) :good:

nie curva mamy się ścigać :wink4:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 18:01_________________________________________________

zmykam konczyc kolejna kolorowanka :naughty:

:gwizdanie: Ja też może gdzieś spadam na jakiś spacer póki pogoda dopisuje! :wink4:

na spacer do baru :naughty:

Opublikowano

nie ty masz tylko Bank ma :)

przepraszam zapomniałem się :embarrassed:

możemy ustawić się na kresce :kox:

luz :):) z checia a czym mam byc? A4 czy CLK? bo jak CLK to sobie fotki na NK strzelisz jako przegrany :naughty:

koniec zartow - jestes dla mnie wygrany :) bankowe Toye chodza zajaebiscie :):) :good:

nie curva mamy się ścigać :wink4:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 18:01_________________________________________________

zmykam konczyc kolejna kolorowanka :naughty:

:gwizdanie: Ja też może gdzieś spadam na jakiś spacer póki pogoda dopisuje! :wink4:

na spacer do baru :naughty:

Nie, nie. Może później. :wink4: Spiżdżam. :cool1:
Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Adaś, spytaj tylko siemiana, czy ta wiązka nie jest czasem pod ISO2, czyli RNS-E... czyli... nie bedzie Ci pasować :no:

Opublikowano

siemka

:rolleyes:

sami kierownicy tylko robić nie ma komu :gwizdanie:

daj mu ludzi, a to zrobi :decayed:

ale gdzie znaleźć frajera co będzie chciał być kierowanym przez takiego leszcza :gwizdanie:

PS

obywatele z przeżartą wątrobą co sprzedają się za wino się nie liczą :decayed:

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

to Ci pojechał .... :polew:

Opublikowano

Kupiłem nową furę TAKO JUMPER X :kox:

Od pierwszego właściciela,fajnej blondi z Bielska - sprawdzona po VIN łącznie z geometrią na stacji diagnostycznej :sex::bag:

kolor: pink panter & shark grey mettalic

Z wypasu standard:

- GONDOLA - to na chłodne dni i długie spacery

- WÓZEK SPACEROWY - tym mogę ustawiać się na kresce z innymi wózkami

- FOTELIK SAMOCHODOWY - do zapierdalania po mieście

- STELAŻ

Dodatkowo :

czujnik zmierzchu i deszczu : FOLIA PRZECIWDESZCZOWA,

oraz pakiet schowek: TORBA na akcesoria, KOSZYK NA ZAKUPY

Narazie gleby nie będzie, koła też zostają - muszę się z nimi oswoić

Zawias:

- rama metalowa z regulacją miękkości amortyzacji

- heble : hamulec centralny - będą większe (jeszcze nie wiem jakie)

- fele: duże przednie skrętne koła z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost

koła pompowane (przód i tył)

Ponadto jakiś wypas z Quattro Gmbh:

regulacja wysokości rączki

rączka wykonana z eko-skóry

łatwość składnia stelażu

duży koszyk

torba do wózka (wieszana na rączce)

Co do planów : na pewno pójdę w moc :kox: :kox: :kox:

Kilka fotek:

1660287361

1660287361_1

1660287361_2

1660287361_3[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________BTW

Mam założyć wątek w innych markach ???

czy za to jest uciszenie ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

petarda jak h*j

nieto zebym cie podpuszczal ale ja bym zalozyl :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano
:good: TAKO gut wozik ... sam mialem tej marki wozidło i pomykało gut na plażach na kamieniach zawiasik z regulacja jeszcze miałem ty też powinieneś mieć regulację na sport i komfort - mówię poważnie sprawdz to ;)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 21:28_________________________________________________ja masz przy tej ośce co jest cetral hamilec na tych sprężynach pod nimi masz taki dinks co się reguluje sport i comfort zawieche ;)
Opublikowano

no to fura konkretna! Oby służyła, długo i bezawaryjnie :):good:

Opublikowano

wózek :good: tez mielismy Tako ale Jumpera :) teraz kolega z klubu sie z nim wozi :):)

Tolek temat z kablem :good:

Opublikowano

wózek :good: tez mielismy Tako ale Jumpera :) teraz kolega z klubu sie z nim wozi :):)

samo nie wiem czy to jest X czy bez X :blink:

Opublikowano

Jumper GT :evil:

Opublikowano

wózek :good: tez mielismy Tako ale Jumpera :) teraz kolega z klubu sie z nim wozi :):)

samo nie wiem czy to jest X czy bez X :blink:

Xdrive :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.