Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 08:18_________________________________________________1.9 tdi nie jest do ściagania :decayed:

służy do ekonomicznego przemieszczania się z punktu A do punktu B (czasem też do C) :decayed:

:doh1: a Le Mans to co wygrywa jak nie TDI? TDI służy do długodystansowego ścigania :decayed:

właśnie pozbyłem się 670zł :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 08:18_________________________________________________1.9 tdi nie jest do ściagania :decayed:

służy do ekonomicznego przemieszczania się z punktu A do punktu B (czasem też do C) :decayed:

:doh1: a Le Mans to co wygrywa jak nie TDI? TDI służy do długodystansowego ścigania :decayed:

właśnie pozbyłem się 670zł :gwizdanie:

AWX ? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 08:18_________________________________________________1.9 tdi nie jest do ściagania :decayed:

służy do ekonomicznego przemieszczania się z punktu A do punktu B (czasem też do C) :decayed:

:doh1: a Le Mans to co wygrywa jak nie TDI? TDI służy do długodystansowego ścigania :decayed:

właśnie pozbyłem się 670zł :gwizdanie:

AWX ? :naughty:

nieeeee :klamie::decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 08:18_________________________________________________1.9 tdi nie jest do ściagania :decayed:

służy do ekonomicznego przemieszczania się z punktu A do punktu B (czasem też do C) :decayed:

:doh1: a Le Mans to co wygrywa jak nie TDI? TDI służy do długodystansowego ścigania :decayed:

właśnie pozbyłem się 670zł :gwizdanie:

jeebany :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

miszka nie dales jednak rady wczoraj... :confused4:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:hi:

addassko zaraz zerknę na ten blutek i dam Ci znać. Wczoraj nie chciałem budzić już małej bo tam spała. :wink4:

Opublikowano

:hi:

addassko zaraz zerknę na ten blutek i dam Ci znać. Wczoraj nie chciałem budzić już małej bo tam spała. :wink4:

luzno thx nie ma problemu zadnego - jak cos daj znaka na tel bo nie bedzie mnie przy kompie... :hi:

Opublikowano

Witam panowie

Akjam to te lampy co ci wczoraj mówiłem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205216.0

niezłe, ale nie ori :decayed:

choć cena 666zł kusi :gwizdanie:

Opublikowano

Witam panowie

Akjam to te lampy co ci wczoraj mówiłem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205216.0

Widziałem je już wczoraj po spocie... :gwizdanie: Ale te lampy niestety się podobno często psują. :thumbdown:

Witam panowie

Akjam to te lampy co ci wczoraj mówiłem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205216.0

niezłe, ale nie ori :decayed:

I się dupczą! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

To szkoda ale fajne są :good:

Opublikowano

To szkoda ale fajne są :good:

No nie są złe choć wolałbym czerowne bo też są takie z tej firmy. Jednak nie są to takie jak z A6C6... :gwizdanie:
Opublikowano
Desperat! :polew: :polew: :polew: :polew: To chyba o tym słyszałem wczoraj jak jechałem ze spota w radyjku. Debil!
Opublikowano

To pewnie jakaś usterka układu kierowniczego. Mógł poczekać aż będzie wyjeżdżać z serwisu wtedy by się na drzewie nie rozmazał :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.