Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: w spotowy dzionek :)
Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

:good: chłodzić już coś ? :naughty:

Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

:good: chłodzić już coś ? :naughty:

ochlaptusy :naughty:

Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

:good: chłodzić już coś ? :naughty:

ochlaptusy :naughty:

ja ICE CAFE :)

Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

:good: chłodzić już coś ? :naughty:

ochlaptusy :naughty:

ja ICE CAFE :)

Frappe :kox:

Opublikowano

:bry: Właśnie wróciłem ze zbieżności i dzisiaj dotrę na spota jak tylko dożyje! :kox:

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

Zarobieni... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

ja też się będę starał dotrzeć, póki co cisnę w trasę :hi:

Opublikowano

ja też się będę starał dotrzeć, póki co cisnę w trasę :hi:

Staraj się... Zrobimy grylla... :pali:
Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

:good: chłodzić już coś ? :naughty:

ochlaptusy :naughty:

ja ICE CAFE :)

Frappe :kox:

jasne, frappe anal intruder...

Opublikowano

:hi: w spotowy dzionek :)

wpadasz na kawe/herbate/drina ?

wpadne na 100% daj mi czas... tak kolo 12-13 bede :)

:good: chłodzić już coś ? :naughty:

ochlaptusy :naughty:

ja ICE CAFE :)

Frappe :kox:

jasne, frappe anal intruder...

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

joł dzisiaj tylko łożysko u NYGI wymienię i na SPOT'a podskoczę jak się wyrobię :naughty: ... ;)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema leszcze - ja dziś będę więc szykować grilla - mogę też cos poVAGować bo dawno tego nie robiłem tylko musicie mi sprzęt załatwić - jak ktoś potrzebuj przerobić kombi na sedana na wakacyjny wyjazd to służę :decayed:

Opublikowano

jol nygga

siema leszcze - ja dziś będę więc szykować grilla - mogę też cos poVAGować bo dawno tego nie robiłem tylko musicie mi sprzęt załatwić - jak ktoś potrzebuj przerobić kombi na sedana na wakacyjny wyjazd to służę :decayed:

pewnie cos porezales i chcesz sie ta praca pochwalic...
Opublikowano

jol nygga

siema leszcze - ja dziś będę więc szykować grilla - mogę też cos poVAGować bo dawno tego nie robiłem tylko musicie mi sprzęt załatwić - jak ktoś potrzebuj przerobić kombi na sedana na wakacyjny wyjazd to służę :decayed:

pewnie cos porezales i chcesz sie ta praca pochwalic...

latarki wsadził w drzwi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.