Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a auto umyte musi byc? :D

obowiązkowo + kista browarów dla obecnych na spocie, a dla mnie 0.7 bo nie przepadam za piwkiem :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a auto umyte musi byc? :D

obowiązkowo + kista browarów dla obecnych na spocie, a dla mnie 0.7 bo nie przepadam za piwkiem :kox:

może jeszcze "gałe" ci zrobić :gwizdanie:

Opublikowano
:good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________Miszka musi zrobic ;):naughty:
Opublikowano

:good: :good: :good:

Ty też byś chciał ? :decayed::wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:51_________________________________________________

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________Miszka musi zrobic ;):naughty:

z poł...kiem

Opublikowano

Ja tam na spota nie wybiorę się dopóki nie dostanę oznakowania klubowego.

bez tego na spota da się dojechać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________BTW gdzie mieszkasz w ST ?

Tak w Tychach mieszkam

a auto umyte musi byc? :D

Z tym może być problem bo myję raz w miesiącu.Na szczęście mam dobry wosk i po deszczu niunia jest czyściutka :P

obowiązkowo + kista browarów dla obecnych na spocie, a dla mnie 0.7 bo nie przepadam za piwkiem :kox:

Prowadzę nie piję :P

Więc na spota alkoholu nie wezmę

Opublikowano

Ja tam na spota nie wybiorę się dopóki nie dostanę oznakowania klubowego.

bez tego na spota da się dojechać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________BTW gdzie mieszkasz w ST ?

Tak w Tychach mieszkam

a auto umyte musi byc? :D

Z tym może być problem bo myję raz w miesiącu.Na szczęście mam dobry wosk i po deszczy niunia jest czyściutka :P

obowiązkowo + kista browarów dla obecnych na spocie, a dla mnie 0.7 bo nie przepadam za piwkiem :kox:

Prowadzę nie piję :P

Więc na spota alkoholu nie wezmę

my też nie pijemy :gwizdanie:

Opublikowano

:good: :good: :good:

Ty też byś chciał ? :decayed::wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:51_________________________________________________

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________Miszka musi zrobic ;):naughty:

z poł...kiem

pedzie :sarcastic:

Ja tam na spota nie wybiorę się dopóki nie dostanę oznakowania klubowego.

bez tego na spota da się dojechać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________BTW gdzie mieszkasz w ST ?

Tak w Tychach mieszkam

to wiem bo masz w podpisie, chodziło mi w której części

Opublikowano

mam nadzieję, że będzie spoko pogoda i zrobimy jutro kiełbachy

ale jak ściepa będzie wyglądała jak ostatnio to pierd*lę cały grill :gwizdanie:

Tak więc ku*rwa przygotoawać po 8zł :cool1:

Opublikowano

mam nadzieję, że będzie spoko pogoda i zrobimy jutro kiełbachy

ale jak ściepa będzie wyglądała jak ostatnio to pierd*lę cały grill :gwizdanie:

Tak więc ku*rwa przygotoawać po 8zł :cool1:

przecież zostały i kiełbaski i bułki :mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:04_________________________________________________

Osiedle H prawie na "merino"

pytam bo od 1,5 roku mieszkam w ST może umówimy się na randkę ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam nadzieję, że będzie spoko pogoda i zrobimy jutro kiełbachy

ale jak ściepa będzie wyglądała jak ostatnio to pierd*lę cały grill :gwizdanie:

Tak więc ku*rwa przygotoawać po 8zł :cool1:

przecież zostały i kiełbaski i bułki :mysli:

aha :good:

łosz kórva[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:07_________________________________________________bajo lecę spać :hi:

Opublikowano

Jeśli zostały to mają co najmniej tydzień :confused4:

Ja to bym nie ryzykował :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:08_________________________________________________

mam nadzieję, że będzie spoko pogoda i zrobimy jutro kiełbachy

ale jak ściepa będzie wyglądała jak ostatnio to pierd*lę cały grill :gwizdanie:

Tak więc ku*rwa przygotoawać po 8zł :cool1:

przecież zostały i kiełbaski i bułki :mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:04_________________________________________________

Osiedle H prawie na "merino"

pytam bo od 1,5 roku mieszkam w ST może umówimy się na randkę ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak jesteś K to może :gwizdanie:

Opublikowano

Jeśli zostały to mają co najmniej tydzień :confused4:

Ja to bym nie ryzykował :gwizdanie:

chodziło o to, że zostały i poszły do wyjebania

ps ostatnio nie było grylla :gwizdanie:

Opublikowano

Wkrótce pojawię się na jakiś spocie,tak bez zapowiedzi :kox:

Opublikowano

Wkrótce pojawię się na jakiś spocie,tak bez zapowiedzi :kox:

:thumbdown: nie lubimy niespodzianek :decayed:

wpadaj jutro, ja jeszcze nie wiem ale powinienem być to możemy pocisnąć jak co na dwie furki :naughty:

Opublikowano

Niestety jutro odpada :wallbash: Po południu idę na urodziny do chrześniaka od mojej pani :wallbash:

Opublikowano

A móiłem nie ma spacia! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemano
Opublikowano
:hi: do dzis :naughty: jade do roboty
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.