Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tutaj trasa z TOP GEAR ;) Rumunia trasa 7C przez Karpaty 108km 0k. 3h jazdy .... śniegu leżało w ch*** na zboczach, temp powietrza z 36,5st C spadła na szczycie do 16st C (wysokość ok. 2200 m n p m)

DSC07856_bis.jpg

:hi:

niezłe serpentynki :kox:

no hardo było hardo !!!! a wszystko na wysokości >2.000mnpm

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze tylko jakieś 17500 postów :polew:

stron chyba :gwizdanie:
Opublikowano

niezle elvis tam jest co :):):)

Opublikowano

Jeszcze tylko jakieś 17500 postów :polew:

stron chyba :gwizdanie:

cholera :confused4: rzeczywiście :confused4:

a już zaczynałem się cieszyć :gwizdanie:

Opublikowano

4500str, psyt :naughty:

No to zamykamy. Ładnie to wygląda! :naughty:

Zdupczam na pifffkoooo.... :kox: Do później. Tylko nie ma spacia! :cool1:

Opublikowano

a mi się powiększył teren działania w robocie dwu krotnie :shocked: więc prawdopodobnie od jutra już na spoty nie będę wpadał regularnie jak to było dotąd, ale jutro jednak chyba uda mi się dojechać 50/50

Opublikowano

a mi się powiększył teren działania w robocie dwu krotnie :shocked: więc prawdopodobnie od jutra już na spoty nie będę wpadał regularnie jak to było dotąd, ale jutro jednak chyba uda mi się dojechać 50/50

dobrze !! cieszy nas to :tongue4:

a tak powaznie h*jowo :thumbdown:

Opublikowano

a mi się powiększył teren działania w robocie dwu krotnie :shocked: więc prawdopodobnie od jutra już na spoty nie będę wpadał regularnie jak to było dotąd, ale jutro jednak chyba uda mi się dojechać 50/50

dobrze !! cieszy nas to :tongue4:

a tak powaznie h*jowo :thumbdown:

stary będę zadupczał aż pod Nysę :shocked:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Abba Ojcze :notworthy::wink4:

Opublikowano

a mi się powiększył teren działania w robocie dwu krotnie :shocked: więc prawdopodobnie od jutra już na spoty nie będę wpadał regularnie jak to było dotąd, ale jutro jednak chyba uda mi się dojechać 50/50

dobrze !! cieszy nas to :tongue4:

a tak powaznie h*jowo :thumbdown:

stary będę zadupczał aż pod Nysę :shocked:

czyli oprócz domowego dupcenia będzie jakieś na wyjeździe :gwizdanie:

a wiesz, że gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie :decayed:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:22_________________________________________________

:hi:

bry

Opublikowano

no to Miszka fessst wam teraz poszerzyli rynek... a co to bedzie jako poludniowy czy Remi łaczy regiony?

zreszta oby ci sie udalo jutro wpasc to pogadamy na spokojnie...

Opublikowano

chyba muszę troszkę CV porozsyłać aby zbadać rynek czy aby nie dymam za pół darmo :decayed:

pyrsk Passport :blink:

Opublikowano

w rotsie co kwartal tak badalismy rynek... przez kupe lat :)

Opublikowano

w rotsie co kwartal tak badalismy rynek... przez kupe lat :)

wysłałem ostatnio 2CV i nic więcej bez paniki :wink4:

ps ale mam ochotę na gryllowaną kiełbaskę z Katowickiego grylla (pomimo że gryllowałem praktycznie przez cały miniony weekend )

Opublikowano

w rotsie co kwartal tak badalismy rynek... przez kupe lat :)

wysłałem ostatnio 2CV i nic więcej bez paniki :wink4:

ps ale mam ochotę na gryllowaną kiełbaskę z Katowickiego grylla (pomimo że gryllowałem praktycznie przez cały miniony weekend )

nasze są naturals :decayed:

Opublikowano

Ja tam na spota nie wybiorę się dopóki nie dostanę oznakowania klubowego.

Opublikowano

Ja tam na spota nie wybiorę się dopóki nie dostanę oznakowania klubowego.

bez tego na spota da się dojechać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________BTW gdzie mieszkasz w ST ?

Opublikowano

a auto umyte musi byc? :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.