Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pewnie jakaś usterka układu kierowniczego. Mógł poczekać aż będzie wyjeżdżać z serwisu wtedy by się na drzewie nie rozmazał :polew:

:nabijasie::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:hi:
Opublikowano

To pewnie jakaś usterka układu kierowniczego. Mógł poczekać aż będzie wyjeżdżać z serwisu wtedy by się na drzewie nie rozmazał :polew:

:nabijasie::good:

nie spodziewał się napędu na tylną oś :decayed:

Opublikowano

co to Tolek robiłeś ??

Co za zrobiłem? W zasadzie nic, poza tym, że zasuwałem... :gwizdanie:

Ale to lekkie rzucanie, to moim zdaniem zdecydowanie za słabe hamulce na tyle, przód ładnie mi chwyta, a tył jakby się robi taki niewładny… Dlatego szybko musi być z tyłu 288 i te stabilizatorki… :cool1:

Zasuwałeś..... eSa padła, ty już w Rudzie byłeś a my na autostradę wjeżdżaliśmy :shocked:

Opublikowano

co to Tolek robiłeś ??

Co za zrobiłem? W zasadzie nic, poza tym, że zasuwałem... :gwizdanie:

Ale to lekkie rzucanie, to moim zdaniem zdecydowanie za słabe hamulce na tyle, przód ładnie mi chwyta, a tył jakby się robi taki niewładny… Dlatego szybko musi być z tyłu 288 i te stabilizatorki… :cool1:

Zasuwałeś..... eSa padła, ty już w Rudzie byłeś a my na autostradę wjeżdżaliśmy :shocked:

następny raz jedziesz zółtym busem... eSa nie padła tylko nie butuje na zimnym :gwizdanie:
Opublikowano

co to Tolek robiłeś ??

Co za zrobiłem? W zasadzie nic, poza tym, że zasuwałem... :gwizdanie:

Ale to lekkie rzucanie, to moim zdaniem zdecydowanie za słabe hamulce na tyle, przód ładnie mi chwyta, a tył jakby się robi taki niewładny… Dlatego szybko musi być z tyłu 288 i te stabilizatorki… :cool1:

Zasuwałeś..... eSa padła, ty już w Rudzie byłeś a my na autostradę wjeżdżaliśmy :shocked:

następny raz jedziesz zółtym busem... eSa nie padła tylko nie butuje na zimnym :gwizdanie:

:good:

a potem się dziwią, że turbiny padają :decayed:

Opublikowano

co to Tolek robiłeś ??

Co za zrobiłem? W zasadzie nic, poza tym, że zasuwałem... :gwizdanie:

Ale to lekkie rzucanie, to moim zdaniem zdecydowanie za słabe hamulce na tyle, przód ładnie mi chwyta, a tył jakby się robi taki niewładny… Dlatego szybko musi być z tyłu 288 i te stabilizatorki… :cool1:

Zasuwałeś..... eSa padła, ty już w Rudzie byłeś a my na autostradę wjeżdżaliśmy :shocked:

następny raz jedziesz zółtym busem... eSa nie padła tylko nie butuje na zimnym :gwizdanie:

:good:

a potem się dziwią, że turbiny padają :decayed:

całkowicie się z tobą zgadam... :notworthy:
Opublikowano

co to Tolek robiłeś ??

Co za zrobiłem? W zasadzie nic, poza tym, że zasuwałem... :gwizdanie:

Ale to lekkie rzucanie, to moim zdaniem zdecydowanie za słabe hamulce na tyle, przód ładnie mi chwyta, a tył jakby się robi taki niewładny… Dlatego szybko musi być z tyłu 288 i te stabilizatorki… :cool1:

Zasuwałeś..... eSa padła, ty już w Rudzie byłeś a my na autostradę wjeżdżaliśmy :shocked:

następny raz jedziesz zółtym busem... eSa nie padła tylko nie butuje na zimnym :gwizdanie:

:good:

a potem się dziwią, że turbiny padają :decayed:

całkowicie się z tobą zgadam... :notworthy:

na skrzyżowaniu na muchowcu na światłach już dochodziło do 70, dlatego na światłach z buta nie poszedłem, a przy wjeździe na autostradę dochodziło do 80, więc sobie pozwoliłem, kontroluję temperaturkę :good:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie:

dasz dwóm robolom szlifierki, pilniki i jazda.... może być tylko problem z zachowaniem promienia na całej płaszczyźnie :decayed:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie:

dasz dwóm robolom szlifierki, pilniki i jazda.... może być tylko problem z zachowaniem promienia na całej płaszczyźnie :decayed:

masz złe podejście to nie jest żadne problem - tylko oni mają tak robić, żeby to było dobrze zrobione i tego się trzeba trzymać
Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie: :rolleyes:

dasz dwóm robolom szlifierki, pilniki i jazda.... może być tylko problem z zachowaniem promienia na całej płaszczyźnie :decayed:

masz złe podejście to nie jest żadne problem - tylko oni mają tak robić, żeby to było dobrze zrobione i tego się trzeba trzymać

:rolleyes:

sami kierownicy tylko robić nie ma komu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie: :rolleyes:

dasz dwóm robolom szlifierki, pilniki i jazda.... może być tylko problem z zachowaniem promienia na całej płaszczyźnie :decayed:

masz złe podejście to nie jest żadne problem - tylko oni mają tak robić, żeby to było dobrze zrobione i tego się trzeba trzymać

:rolleyes:

sami kierownicy tylko robić nie ma komu :gwizdanie:

daj mu ludzi, a to zrobi :decayed:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie: :rolleyes:

dasz dwóm robolom szlifierki, pilniki i jazda.... może być tylko problem z zachowaniem promienia na całej płaszczyźnie :decayed:

masz złe podejście to nie jest żadne problem - tylko oni mają tak robić, żeby to było dobrze zrobione i tego się trzeba trzymać

:rolleyes:

sami kierownicy tylko robić nie ma komu :gwizdanie:

daj mu ludzi, a to zrobi :decayed:

ale gdzie znaleźć frajera co będzie chciał być kierowanym przez takiego leszcza :gwizdanie:

PS

obywatele z przeżartą wątrobą co sprzedają się za wino się nie liczą :decayed:

Opublikowano

:hi:

w poludnie :) kto ma dostep do tokarki??

ja :naughty: :naughty:

kolega nie wspomniał, że ma do przetoczenia po zawnętrzenej średnicy walec o promieniu 50cm :decayed:

no to może być ciężko :gwizdanie: :rolleyes:

dasz dwóm robolom szlifierki, pilniki i jazda.... może być tylko problem z zachowaniem promienia na całej płaszczyźnie :decayed:

masz złe podejście to nie jest żadne problem - tylko oni mają tak robić, żeby to było dobrze zrobione i tego się trzeba trzymać

:rolleyes:

sami kierownicy tylko robić nie ma komu :gwizdanie:

daj mu ludzi, a to zrobi :decayed:

ale gdzie znaleźć frajera co będzie chciał być kierowanym przez takiego leszcza :gwizdanie:

PS

obywatele z przeżartą wątrobą co sprzedają się za wino się nie liczą :decayed:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.