Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie macie co robić 3 strony spamu od rana :cool1:

chyćta się jakiejś roboty :decayed:

Fajrant :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze 5 minut :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze 5 minut :gwizdanie:

jaki kurva jego mać punktualny, zrób coś dla firmy i zostań dłużej :naughty:

Opublikowano

ale gdzie znaleźć frajera co będzie chciał być kierowanym przez takiego leszcza :gwizdanie:

PS

obywatele z przeżartą wątrobą co sprzedają się za wino się nie liczą :decayed:

Diman chciał u mnie pracować nawet :naughty: :naughty:

poza tym sam jesteś leszcz :angry:

ale obywateli z przeżartą wątrobą to kilku by się u mnie znalazło :cool1: kopią doły lepiej niż koparka :rolleyes:

Opublikowano

Co tam nieroby? :naughty::decayed:

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*j wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Opublikowano

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

no co TY... ja to w sobote albo niedziele odbieram dopiero... wczesniej nie dam rady i wstepnie na poniedzialek sie umowilismy wiec wtedy w 3 sie ustawimy np u Ciebie bo masz warunki i bedziemy dzialac :):)

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w d*pie :evil:

Opublikowano

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

no co TY... ja to w sobote albo niedziele odbieram dopiero... wczesniej nie dam rady i wstepnie na poniedzialek sie umowilismy wiec wtedy w 3 sie ustawimy np u Ciebie bo masz warunki i bedziemy dzialac :):)

:good: Wcześniej będę musiał kupić radyjko, antenę... :evil:
Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

tu nie ma co gwizdać tu trzeba płakać :decayed:

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

tu nie ma co gwizdać tu trzeba płakać :decayed:

Miszka tyś to jest waryjot! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

tu nie ma co gwizdać tu trzeba płakać :decayed:

czym ty chcesz mnie objechac... Yara 1.0 :polew:

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

tu nie ma co gwizdać tu trzeba płakać :decayed:

czym ty chcesz mnie objechac... Yara 1.0 :polew:

teraz mam Corollę to wsysam Cię lewą dziurką nosa :kox:

Yarisem może byśmy szli równo :mysli:

:polew:

Opublikowano

nie ty masz tylko Bank ma :)

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

tu nie ma co gwizdać tu trzeba płakać :decayed:

czym ty chcesz mnie objechac... Yara 1.0 :polew:

teraz mam Corollę to wsysam Cię lewą dziurką nosa :kox:

Yarisem może byśmy szli równo :mysli:

:polew:

W gazie ją masz? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

P.S. Lecę na pocztę bo cza powysyłać części... :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie co tam :):)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________zbilem jeszcze 50zl i biore z Bielska ten modol komplet z mikrofonem i wiazka i oczywiscie obudowa... ale h*** wie czy pol auta :evil: bedziemy :evil: rozbierac - najnowszy z koncoweczka S :cool1:

Jedziesz dziś do Tolka to zakładać? :mysli:

jaka burza była w ST ze 2h temu :shocked: a ja wtedy do garażu, objebałem na szybko auto płynem, wyjechałem na powierzchnię i zostawiłem autko na deszczu i teraz czyściutkie :decayed:

- to się nazywa kreatywne myślenie :kox:

Ciekawe co byś powiedział po burzy jakby był grad jak kurze jaja? :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie, że się nie domyło :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:08_________________________________________________

babskie auto - babskie mycie :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:06_________________________________________________[quote

:doh1: to babskie auto by Cię objechało z palcem w pupie :evil:

:gwizdanie:

tu nie ma co gwizdać tu trzeba płakać :decayed:

czym ty chcesz mnie objechac... Yara 1.0 :polew:

teraz mam Corollę to wsysam Cię lewą dziurką nosa :kox:

Yarisem może byśmy szli równo :mysli:

:polew:

W gazie ją masz? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

P.S. Lecę na pocztę bo cza powysyłać części... :gwizdanie:

:) 1 : 0 :)

Opublikowano

nie ty masz tylko Bank ma :)

przepraszam zapomniałem się :embarrassed:

możemy ustawić się na kresce :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.