Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bejbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

ile razy trzeba gadać, załużta se wątek o tatusiach :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:22_________________________________________________

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

następny :decayed:
Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

nie napisałem, że promocja :wink4: a jedynie najlepsza cena w dniu dzisiejszym :gwizdanie:

to jak będziesz jeździł na zakupy i będziesz widział coś taniego, to dzwoń do mnie, ja mogę robić to samo :decayed: :decayed:

( i zaś będzie okazja żeby wypić :decayed: )

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

czyli można powiedzieć, że Stanley dał się złapać na chwyt marketingowy "PROMOCJA"

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

nie napisałem, że promocja :wink4: a jedynie najlepsza cena w dniu dzisiejszym :gwizdanie:

to jak będziesz jeździł na zakupy i będziesz widział coś taniego, to dzwoń do mnie, ja mogę robić to samo :decayed: :decayed:

( i zaś będzie okazja żeby wypić :decayed: )

i to bardzo dobry pomysł zapamiętam :kox::naughty:

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

czyli można powiedzieć, że Stanley dał się złapać na chwyt marketingowy "PROMOCJA"

nic z tych rzeczy, z promocji to kupiłem dzisiaj piwo :naughty:

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

nie napisałem, że promocja :wink4: a jedynie najlepsza cena w dniu dzisiejszym :gwizdanie:

to jak będziesz jeździł na zakupy i będziesz widział coś taniego, to dzwoń do mnie, ja mogę robić to samo :decayed: :decayed:

( i zaś będzie okazja żeby wypić :decayed: )

jaki żyd, dziecku żałujesz, zderzak pod spryski, hidy, fele 17'

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

nie napisałem, że promocja :wink4: a jedynie najlepsza cena w dniu dzisiejszym :gwizdanie:

to jak będziesz jeździł na zakupy i będziesz widział coś taniego, to dzwoń do mnie, ja mogę robić to samo :decayed: :decayed:

( i zaś będzie okazja żeby wypić :decayed: )

i to bardzo dobry pomysł zapamiętam :kox::naughty:

ostatnio mam same dobre pomysły :gwizdanie:

Opublikowano

no ale zwracam honor Stasiu nie pisałeś o promocji a najtańszych :przebiegly:

Opublikowano

bry :)

jakby co, to najtańsze pieluchy, rzeczy dla bajbi i karmiących matek są w Aucham i Rosmann :decayed:

wcale że nie pampersy w Auchanie 54zł za 94szt dwójek dzisiaj byłem :gwizdanie: to nie jest dobra cena :cool1:

new born (czy jakoś tak) 51zł za 94 szt w Auchan, w Kato

no to nie jest promocja ostatnio po 42 zł były :naughty:

nie napisałem, że promocja :wink4: a jedynie najlepsza cena w dniu dzisiejszym :gwizdanie:

to jak będziesz jeździł na zakupy i będziesz widział coś taniego, to dzwoń do mnie, ja mogę robić to samo :decayed: :decayed:

( i zaś będzie okazja żeby wypić :decayed: )

jaki żyd, dziecku żałujesz, zderzak pod spryski, hidy, fele 17'

przecież ja nie mam dzieci

a to, co robie w aucie, to po to, żeby zapewnić lepsze bezpieczeństwo podczas jazdy :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:32_________________________________________________

no ale zwracam honor Stasiu nie pisałeś o promocji a najtańszych :przebiegly:

nawet z blondyną w Auchan zagadałem :naughty:

pomagałem jej ściągnąc z górnej pólki nuple i butelki :)

Opublikowano

no dobra ja spadam spać bo jestem dzisiaj niezle padnięty do zaś :hi:

Opublikowano

no dobra ja spadam spać bo jestem dzisiaj niezle padnięty do zaś :hi:

trzymaj się :hi:

Opublikowano

a ja zaspałem do pracy :kox:

ja tez i musialem isc na 12

do leosia to raczej jakies szprychy mi sie wydaje, a do czarnego to biale byly by :kox: tak mi sie zdaje :mysli:

Hmmm te ???

IMAGE_089.jpg

raczej moim zdaniem cos takiego

1689289111

1673408439_1

1678197256

Opublikowano

a ja zaspałem do pracy :kox:

ja tez i musialem isc na 12

do leosia to raczej jakies szprychy mi sie wydaje, a do czarnego to biale byly by :kox: tak mi sie zdaje :mysli:

Hmmm te ???

IMAGE_089.jpg

raczej moim zdaniem cos takiego

1689289111

1673408439_1

1678197256

Dobrze że nie masz seata...

felgi dobre na zimówki, a Mario to kozak więc nie może mieć zwykłych felg

Opublikowano

a ja zaspałem do pracy :kox:

ja tez i musialem isc na 12

do leosia to raczej jakies szprychy mi sie wydaje, a do czarnego to biale byly by :kox: tak mi sie zdaje :mysli:

Hmmm te ???

IMAGE_089.jpg

raczej moim zdaniem cos takiego

1689289111

1673408439_1

1678197256

popieram Cię Kędzior, ostatnio widziałem Leona na takich w Pszczynie, ładnie się prezentował :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:42_________________________________________________

a ja zaspałem do pracy :kox:

ja tez i musialem isc na 12

do leosia to raczej jakies szprychy mi sie wydaje, a do czarnego to biale byly by :kox: tak mi sie zdaje :mysli:

Hmmm te ???

IMAGE_089.jpg

raczej moim zdaniem cos takiego

1689289111

1673408439_1

1678197256

Dobrze że nie masz seata...

felgi dobre na zimówki, a Mario to kozak więc nie może mieć zwykłych felg

same napinacze :facepalm::decayed:

Opublikowano

a ja zaspałem do pracy :kox:

ja tez i musialem isc na 12

do leosia to raczej jakies szprychy mi sie wydaje, a do czarnego to biale byly by :kox: tak mi sie zdaje :mysli:

Hmmm te ???

IMAGE_089.jpg

raczej moim zdaniem cos takiego

1689289111

1673408439_1

1678197256

Dobrze że nie masz seata...

felgi dobre na zimówki, a Mario to kozak więc nie może mieć zwykłych felg

:good: :good: :good: :good: dobrze prawi polać mu !!!! :naughty:

A temat felg juz zamknięty... :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:43_________________________________________________Next Etap ... wybór Gwinta... chwalą KW... na forum Leonów... no i trza do felg jakies dobre gumy dobrać... :>

Opublikowano

pochwal sie co wybrales?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.