Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po drzemce

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z rana w sobote :siema:
Opublikowano

:bry: Ja już od 3 na nogach :kwasny: Córa dała w kość i nie chciała iść spać dalej.Jak już wstałem zrobiłem kawkę to przeszła mi ochota na sen.Najlepsze w tym jest to że ta mała cwaniara o 6 poszła do pokoju i sama zasnęła.

Za chwilę muszę ją obudzić bo dziś czeka mnie wycieczka do Łodzi na wymianę FIS-a

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:58_________________________________________________stawiam stówę, że po wczorajszych gokartach panowie Stanley i Kędzior dali w palnik
Opublikowano

Wcale mnie nie zdziwi jak Kędzior zostanie na obiedzie :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 10:43_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:58_________________________________________________stawiam stówę, że po wczorajszych gokartach panowie Stanley i Kędzior dali w palnik

owszem nie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 10:43_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:58_________________________________________________stawiam stówę, że po wczorajszych gokartach panowie Stanley i Kędzior dali w palnik

owszem nie :gwizdanie:

lajer :klamie:

Wcale mnie nie zdziwi jak Kędzior zostanie na obiedzie :decayed:

dokładnie, a później Kędzior autobusem na Sosnowiec :naughty:

Opublikowano

nie było u mnie Kędziora, była tylko Ewelina, ale już pojechała :decayed:

Opublikowano

nie było u mnie Kędziora, była tylko Ewelina, ale już pojechała :decayed:

Yhy jasne a Kędzior pojechał do Pszczyny na dziwki :nabijasie:
Opublikowano

nie było u mnie Kędziora, była tylko Ewelina, ale już pojechała :decayed:

Yhy jasne a Kędzior pojechał do Pszczyny na dziwki :nabijasie:

nie, nie, podobno był u jakiejś Moniki :rolleyes:

Opublikowano

nie było u mnie Kędziora, była tylko Ewelina, ale już pojechała :decayed:

Yhy jasne a Kędzior pojechał do Pszczyny na dziwki :nabijasie:

nie, nie, podobno był u jakiejś Moniki :rolleyes:

U mojej na pewno nie bo całą noc była ze mną w trasie :tongue4:
Opublikowano

nie było u mnie Kędziora, była tylko Ewelina, ale już pojechała :decayed:

Yhy jasne a Kędzior pojechał do Pszczyny na dziwki :nabijasie:

nie, nie, podobno był u jakiejś Moniki :rolleyes:

U mojej na pewno nie bo całą noc była ze mną w trasie :tongue4:

jasneee :decayed:

Opublikowano

jeszcze 1,5h i mykam na weselicho :kox:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:49_________________________________________________namierzyłem przed chwilą takiego oto paździerza parkującego u mnie pod domem

1000715ns.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

jeszcze 1,5h i mykam na weselicho :kox:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:49_________________________________________________namierzyłem przed chwilą takiego oto paździerza parkującego u mnie pod domem

1000715ns.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:kox:

tylko kolor tych felg zj***ł :thumbdown:

Opublikowano

no co Ty fajne :)

Opublikowano

Pierrdole! Już nie wychodzę z domu bo przecież się wykończe! :sick3:

A tak na marginesie to :bry:

Opublikowano

stawiam stówę, że po wczorajszych gokartach panowie Stanley i Kędzior dali w palnik

bys przegral :decayed:
Opublikowano

Pierrdole! Już nie wychodzę z domu bo przecież się wykończe! :sick3:

A tak na marginesie to :bry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja to powiem zapewne jutro

Opublikowano

Pierrdole! Już nie wychodzę z domu bo przecież się wykończe! :sick3:

A tak na marginesie to :bry:

chlor
Opublikowano

Pierrdole! Już nie wychodzę z domu bo przecież się wykończe! :sick3:

A tak na marginesie to :bry:

chlor

trzeba się ubezwłasnowolnić :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.