Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty: może wpadnę na kiełbaskę z rodziną :kox:

Lepiej małego nie bierz bo ja Monika zobaczy to mi będzie wkręcać cały czas żeby jej takiego zrobił :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty: może wpadnę na kiełbaskę z rodziną :kox:

Lepiej małego nie bierz bo ja Monika zobaczy to mi będzie wkręcać cały czas żeby jej takiego zrobił :tongue4:

no jak coś to mogę ci pomóc :tongue4:

Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty: może wpadnę na kiełbaskę z rodziną :kox:

Lepiej małego nie bierz bo ja Monika zobaczy to mi będzie wkręcać cały czas żeby jej takiego zrobił :tongue4:

no jak coś to mogę ci pomóc :tongue4:

a będziesz wychowywał i płacił alimenty na rezanie :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty: może wpadnę na kiełbaskę z rodziną :kox:

Lepiej małego nie bierz bo ja Monika zobaczy to mi będzie wkręcać cały czas żeby jej takiego zrobił :tongue4:

no jak coś to mogę ci pomóc :tongue4:

a będziesz wychowywał i płacił alimenty na rezanie :polew: :polew:

nie ma mowy :no:

Opublikowano

po obiadku :rolleyes:

Opublikowano

po obiadku :rolleyes:

to tak jak u mnie mniam :)

Opublikowano

Ja też po obiadku i grilla chyba nie zmieszczę :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też po obiadku i grilla chyba nie zmieszczę :gwizdanie:

dasz radę to dopiero za 2-3 godzinki to zdążysz zgłodnieć :naughty:

Opublikowano

dzięki bardzo Tolek i Krolu za szybki bawiłem się u teścia na ogródku chyba z 10minut tym nowym czadowym ustawionkiem ;)

Opublikowano

dzięki za spociszona :hi:

Opublikowano

i po spociku :wink4:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 22:27_________________________________________________psyt

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota

co tak szybku uciekles?
Opublikowano

dzięki za spota to z mojej i Kaśki strony :hi:

A w imieniu Wiktora Chciałem podziękować bardzo ale to bardzo serdecznie za miłą niespodziankę zastanawia mnie tylko kiedy pierwszy raz z tego skorzysta :kox: :kox: :kox: a gdy już to nastąpi to nie omieszkam w odpowiednim wątku o tym opowiedzieć :tongue4::wink4: prezent muszę powiedzieć w 100% trafiony jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dzięki za spota to z mojej i Kaśki strony :hi:

A w imieniu Wiktora Chciałem podziękować bardzo ale to bardzo serdecznie za miłą niespodziankę zastanawia mnie tylko kiedy pierwszy raz z tego skorzysta :kox: :kox: :kox: a gdy już to nastąpi to nie omieszkam w odpowiednim wątku o tym opowiedzieć :tongue4::wink4: prezent muszę powiedzieć w 100% trafiony jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wsadzaj baterię i testuj :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota to z mojej i Kaśki strony :hi:

A w imieniu Wiktora Chciałem podziękować bardzo ale to bardzo serdecznie za miłą niespodziankę zastanawia mnie tylko kiedy pierwszy raz z tego skorzysta :kox: :kox: :kox: a gdy już to nastąpi to nie omieszkam w odpowiednim wątku o tym opowiedzieć :tongue4::wink4: prezent muszę powiedzieć w 100% trafiony jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wsadzaj baterię i testuj :decayed:

doszly mnie sluchy ze jedna osoba testowala czy jest wszystko ok :decayed:
Opublikowano

dzięki za spota to z mojej i Kaśki strony :hi:

A w imieniu Wiktora Chciałem podziękować bardzo ale to bardzo serdecznie za miłą niespodziankę zastanawia mnie tylko kiedy pierwszy raz z tego skorzysta :kox: :kox: :kox: a gdy już to nastąpi to nie omieszkam w odpowiednim wątku o tym opowiedzieć :tongue4::wink4: prezent muszę powiedzieć w 100% trafiony jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wsadzaj baterię i testuj :decayed:

wież mi że przeszło mi to przez myśl :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________

dzięki za spota to z mojej i Kaśki strony :hi:

A w imieniu Wiktora Chciałem podziękować bardzo ale to bardzo serdecznie za miłą niespodziankę zastanawia mnie tylko kiedy pierwszy raz z tego skorzysta :kox: :kox: :kox: a gdy już to nastąpi to nie omieszkam w odpowiednim wątku o tym opowiedzieć :tongue4::wink4: prezent muszę powiedzieć w 100% trafiony jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wsadzaj baterię i testuj :decayed:

doszly mnie sluchy ze jedna osoba testowala czy jest wszystko ok :decayed:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i niepowiem kto :decayed:

Opublikowano

my to przez weekend z Kędziorem sprawdzili, tylko teraz nie wiem, czy twój, czy od Maxa... :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki za spota to z mojej i Kaśki strony :hi:

A w imieniu Wiktora Chciałem podziękować bardzo ale to bardzo serdecznie za miłą niespodziankę zastanawia mnie tylko kiedy pierwszy raz z tego skorzysta :kox: :kox: :kox: a gdy już to nastąpi to nie omieszkam w odpowiednim wątku o tym opowiedzieć :tongue4::wink4: prezent muszę powiedzieć w 100% trafiony jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wsadzaj baterię i testuj :decayed:

doszly mnie sluchy ze jedna osoba testowala czy jest wszystko ok :decayed:

dostało nas dwóch więc ciekawe kto testował :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.