Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wole określenie degustatorzy :kox:

To określenie znacznie bardziej mi leży :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

Opublikowano

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

numer telefonu też ??

Opublikowano

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

numer telefonu też ??

nr telefonu już mamy :naughty:

Opublikowano

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

numer telefonu też ??

nr telefonu już mamy :naughty:

to jak macie numer to i resztę pewnie też :naughty:

Opublikowano

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

numer telefonu też ??

nr telefonu już mamy :naughty:

to jak macie numer to i resztę pewnie też :naughty:

No ja mam :gwizdanie:

Nie wiem jak reszta.

Opublikowano

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

numer telefonu też ??

nr telefonu już mamy :naughty:

to jak macie numer to i resztę pewnie też :naughty:

:facepalm: musiałaś to wygadać

To, że Kędzior i ja mamy ( bo spotkalismy się chyba w OBI na dziale kwiatów) to nie znaczy, że inni mają być pokrzywdzeni...

apropo, jesteś koleżanką Miszki ? Czy może nie jestes koleżanką :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:06_________________________________________________

ogólnie to alkoholicy z was ;]

:good:

niezłe przywitanie :rolleyes:

mamy tutaj taki zwyczaj, że każdy "nowy/nowa" wkleja swoje zdjęcie, podaje adres i pisze kiedy może zorganizować imprezkę żeby lepiej się poznać :decayed:

numer telefonu też ??

nr telefonu już mamy :naughty:

to jak macie numer to i resztę pewnie też :naughty:

No ja mam :gwizdanie:

Nie wiem jak reszta.

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Opublikowano

koleżanką jestem ale nie Miszki :tongue4:

Opublikowano

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

Opublikowano

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

popatrz przez okno :decayed: właśnie Wam :papa::decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:17_________________________________________________trzeba się zbierać, bajo :hi:

BTW Kędzior Ty zboczeńcu, nie wysyłaj mi więcej zdjęć, które robisz podczas spóźnionego dnia dotykania cycków i nie tylko :decayed:

Opublikowano

:facepalm: nie pij już dziś

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

popatrz przez okno :decayed: właśnie Wam :papa::decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:17_________________________________________________trzeba się zbierać, bajo :hi:

BTW Kędzior Ty zboczeńcu, nie wysyłaj mi więcej zdjęć, które robisz podczas spóźnionego dnia dotykania cycków i nie tylko :decayed:

jak tyś na ten dach wlazł ? :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

No to wpadajcie razem we wtorek, na spoty nie jeżdżą tylko sami faceci, a również kobiety, rodziny z dziećmi, itp :cool1:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:20_________________________________________________

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

popatrz przez okno :decayed: właśnie Wam :papa::decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:17_________________________________________________trzeba się zbierać, bajo :hi:

BTW Kędzior Ty zboczeńcu, nie wysyłaj mi więcej zdjęć, które robisz podczas spóźnionego dnia dotykania cycków i nie tylko :decayed:

jak tyś na ten dach wlazł ? :naughty::polew: :polew: :polew:

spuściłem się po linie :polew:

Opublikowano

spuścić to ty sie możesz gdzie indziej :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

popatrz przez okno :decayed: właśnie Wam :papa::decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:17

Nie masz flaszki w ręce to Cie nie zaproszę :decayed:

Opublikowano

Siema z wieczora! A co się tu dzieje? :kox::cool1:

Opublikowano

Siema z wieczora! A co się tu dzieje? :kox::cool1:

trzeba iść spać, jutro kolejny dzień szakala :disgust:

Opublikowano

podaj na PW, sprawdzę czy masz dobry :przebiegly:

Mogę sobie dać rękę odciąć i nie tylko że na pewno mam dobry :polew: :polew: :polew:

Popatrz na profile :gwizdanie:

No to wpadajcie razem we wtorek, na spoty nie jeżdżą tylko sami faceci, a również kobiety, rodziny z dziećmi, itp :cool1:[br]

Kiedyś zapewne wpadniemy całą rodzinką.W ten wtorek Monika niestety pracuje :kwasny:

Opublikowano

BTW

fajnie, że Polacy z bułgarami wygrali :kox:

choć mogło się to skończyć dużo gorzej :kwasny:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:25_________________________________________________trzymajcie się szlachta :hi:

Opublikowano

Ja też uciekam.Muszę wstać o 4 rano :wallbash:

Dobrej nocki wszystkim.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.