Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:
Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

CHlory... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

masz wtedy dluzsza trase do zapiepszania :naughty::kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 20:47_________________________________________________

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

CHlory... :gwizdanie: :naughty:

ja yhym :decayed:
Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

masz wtedy dluzsza trase do zapiepszania :naughty::kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 20:47_________________________________________________

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

CHlory... :gwizdanie: :naughty:

ja yhym :decayed:

no i tu masz w sumie rację :naughty:

Opublikowano

no i tu masz w sumie rację :naughty:

nie pierwszy i nie ostatni raz :decayed:
Opublikowano

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

masz wtedy dluzsza trase do zapiepszania :naughty::kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 20:47_________________________________________________

a ja bez wódy dalej to już 6 dzień - najdłuższa moja przerwa od jakiś X lat :kox:

no to co śmignąc do ciebie z jakąś butelczyną :kox: :kox:

mozesz mnie zgarnac po drodze :naughty:

po drodze to nie mam ale się dogadamy :kox::naughty:

CHlory... :gwizdanie: :naughty:

ja yhym :decayed:

no i tu masz w sumie rację :naughty:

:good::naughty:
Opublikowano

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

Opublikowano

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:
Opublikowano

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ta i mnie moja z domu wygoni.

Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie:

Opublikowano

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:

Dobrze mówisz! :evil:

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ta i mnie moja z domu wygoni.

Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie:

A tam od razu wygoni. Kulturka jak nigdzie. :gwizdanie:
Opublikowano

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ta i mnie moja z domu wygoni.

Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie:

A tam od razu wygoni. Kulturka jak nigdzie. :gwizdanie:

Już to widzę :gwizdanie:

Opublikowano

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:

Dobrze mówisz! :evil:

To może i ja bym się załapał ? Tylko że jutro na rano do roboty :kwasny:

ty musisz najpierw postawic "wkupne" jak to sie mowi takze jak co to impreza u ciebie :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ta i mnie moja z domu wygoni.

Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie:

A tam od razu wygoni. Kulturka jak nigdzie. :gwizdanie:

oczywiście że wygoni :>

Opublikowano

Ta i mnie moja z domu wygoni.

ciebie wygoni a nas zostawi :decayed:

oczywiście że wygoni :>

niebadz dla niego taka okrutna :tongue4:

Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie:

ta a ciekawe kto nas odwiezie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________http://w664.wrzuta.pl/audio/aflE7ZTQEza/kazik_-_chcem_piwa_cz.2

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Ta i mnie moja z domu wygoni.

ciebie wygoni a nas zostawi :decayed:

oczywiście że wygoni :>

niebadz dla niego taka okrutna :tongue4:

Jak coś to na jakimś spociku,tylko muszę drugiego kierowcę ze sobą zabrać :gwizdanie:

ta a ciekawe kto nas odwiezie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________http://w664.wrzuta.pl/audio/aflE7ZTQEza/kazik_-_chcem_piwa_cz.2

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

Zawsze zostaje Samociążek :gwizdanie:

Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:
Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:

a mnie nie :no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.