Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:

a mnie nie :>

No prosić się nie będę :tongue4: Będziesz chciała to pojedziesz,a jak nie to sam z chłopakami poimprezuję :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:

a mnie nie :>

No prosić się nie będę :tongue4: Będziesz chciała to pojedziesz,a jak nie to sam z chłopakami poimprezuję :gwizdanie:

ty załatwiasz opiekę dla dziecka :good:

Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:

Mnie też! :kox::good:
Opublikowano

a mnie nie :no:

pamietaj ze ty tez musisz zrobic wkupne :tongue4:

i od razu mowie razem wkupnego byc niemoze :decayed:

:wink4:

Opublikowano

a mnie nie :no:

pamietaj ze ty tez musisz zrobic wkupne :tongue4:

i od razu mowie razem wkupnego byc niemoze :decayed:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:

a mnie nie :>

No prosić się nie będę :tongue4: Będziesz chciała to pojedziesz,a jak nie to sam z chłopakami poimprezuję :gwizdanie:

ty załatwiasz opiekę dla dziecka :good:

Coś się wymyśli :naughty:

Hmmm :mysli: to nie będziecie pić :tongue4::polew: :polew: :polew:

takie wkupne sie nie liczy :tongue4:

To może jakaś ustawka w Kato.Powiedzmy Pomarańcza lub Spiż albo coś podobnego.Oczywiście bez samochodów :gwizdanie:

i to mnie sie podoba :good: :good: :good: :good:

Mnie też! :kox::good:

To teraz tylko zebrać ludzi i ustalić dogodny termin tak żeby wszystkim pasowało :decayed:

a mnie nie :no:

pamietaj ze ty tez musisz zrobic wkupne :tongue4:

i od razu mowie razem wkupnego byc niemoze :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: już masz piwo u mnie

Opublikowano

a mnie nie :no:

pamietaj ze ty tez musisz zrobic wkupne :tongue4:

i od razu mowie razem wkupnego byc niemoze :decayed:

:wink4:

:przebiegly::good:
Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a mnie nie :no:

pamietaj ze ty tez musisz zrobic wkupne :tongue4:

i od razu mowie razem wkupnego byc niemoze :decayed:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

smiej sie smiej :tongue4:
Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No ja po stronie większości :gwizdanie:

Panowie kto mnie przygarnie ???

Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kilka imprez i może się to zmienić. Mąż zamieszka z Nami! :polew: :polew:
Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No ja po stronie większości :gwizdanie:

Panowie kto mnie przygarnie ???

hehe bier kiste browara i wbijaj :decayed:

PS najblizej masz do Miszki :polew: :polew:

Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kilka imprez i może się to zmienić. Mąż zamieszka z Nami! :polew: :polew:

skoro mu bedzie lepiej z wami :polew: :polew: :polew: na siłę nie będę trzymać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kilka imprez i może się to zmienić. Mąż zamieszka z Nami! :polew: :polew:

a mamy taki fajny kamping bo nasze kobiety nas sie pozbyly yy tzn my ich :decayed:

klubowy kamping ehehe

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kilka imprez i może się to zmienić. Mąż zamieszka z Nami! :polew: :polew:

a mamy taki fajny kamping bo nasze kobiety nas sie pozbyly yy tzn my ich :decayed:

klubowy kamping ehehe

:polew: :polew: :polew:

:nabijasie:
Opublikowano

W avancie też da radę materac rozłożyć :kox:

mówisz o naszym ?? :chytry:

Opublikowano

kurde napil bym sie pifka ale niechce mi sie do sklepu dymac ;/

W avancie też da radę materac rozłożyć :kox:

czyli tzw pakiet wloczykij
Opublikowano

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No ja po stronie większości :gwizdanie:

Panowie kto mnie przygarnie ???

hehe bier kiste browara i wbijaj :decayed:

PS najblizej masz do Miszki :polew: :polew:

A Miszka skąd jest ?

Opublikowano

W avancie też da radę materac rozłożyć :kox:

mówisz o naszym ?? :chytry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:02_________________________________________________

a ty po czyjej stronie jesteś ????

Pamiętaj że mieszkasz ze mną :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No ja po stronie większości :gwizdanie:

Panowie kto mnie przygarnie ???

hehe bier kiste browara i wbijaj :decayed:

PS najblizej masz do Miszki :polew: :polew:

A Miszka skąd jest ?

z tych lub z tamtych niewiem jak to sie odmienia :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.