Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

:naughty: :naughty:

Diman wpadniesz jutro? Chyba gryll się tm razem uda... :wink4:

Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

:naughty: :naughty:

Diman wpadniesz jutro? Chyba gryll się tm razem uda... :wink4:

wpadam wpadam :kox::naughty: :naughty: również z rodzinką

Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

:naughty: :naughty:

Diman wpadniesz jutro? Chyba gryll się tm razem uda... :wink4:

wpadam wpadam :kox::naughty: :naughty: również z rodzinką

:good: Może ja swoich zabiorę choć nie wiem czy Kacha się zorganizuje. :wink4:
Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

:naughty: :naughty:

Diman wpadniesz jutro? Chyba gryll się tm razem uda... :wink4:

wpadam wpadam :kox::naughty: :naughty: również z rodzinką

:good: Może ja swoich zabiorę choć nie wiem czy Kacha się zorganizuje. :wink4:

no to było by git jeszcze nie miałem okazji poznać a i gadałem z Gregorym może jak spasi jego kobitce szychta to też z nim wpadnie będzie miło :wink4:

Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

:naughty: :naughty:

Diman wpadniesz jutro? Chyba gryll się tm razem uda... :wink4:

wpadam wpadam :kox::naughty: :naughty: również z rodzinką

:good: Może ja swoich zabiorę choć nie wiem czy Kacha się zorganizuje. :wink4:

no to było by git jeszcze nie miałem okazji poznać a i gadałem z Gregorym może jak spasi jego kobitce szychta to też z nim wpadnie będzie miło :wink4:

Zobaczymy jak się uda wszystko poukładać. :good:
Opublikowano

siema ;) spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego :P ale zasuwał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić :decayed:

To w takim razie jak Ty zasuwałeś? :naughty: :naughty:

pewnie wrzucał dopiero 4 bieg :gwizdanie: :polew:

:naughty: :naughty:

Diman wpadniesz jutro? Chyba gryll się tm razem uda... :wink4:

wpadam wpadam :kox::naughty: :naughty: również z rodzinką

:good: Może ja swoich zabiorę choć nie wiem czy Kacha się zorganizuje. :wink4:

no to było by git jeszcze nie miałem okazji poznać a i gadałem z Gregorym może jak spasi jego kobitce szychta to też z nim wpadnie będzie miło :wink4:

Zobaczymy jak się uda wszystko poukładać. :good:

:good:

Opublikowano

Jak jutro będzie rodzinnie :cool1:

Opublikowano

Jak jutro będzie rodzinnie :cool1:

no i tak ma być rodzina najważniejsza :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Jak jutro będzie rodzinnie :cool1:

Ja tak 50/50 będę z kobitkami... :wink4:

BTW Fajny avatar... :gwizdanie:

Opublikowano

Witam po pracy :decayed:

Opublikowano

Witam po pracy :decayed:

:hi:
Opublikowano

siema

kto się z Was leszcze zna na motorach.........

szukam konkret modelu i nie wiem na co lookać

ps.Stanley wypiłem dziś 1l na trzech - dwóch nie piło :kox:

Opublikowano

siema

kto się z Was leszcze zna na motorach.........

szukam konkret modelu i nie wiem na co lookać

ps.Stanley wypiłem dziś 1l na trzech - dwóch nie piło :kox:

Najważniejsze co by miał dwa kółka!!!! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema

kto się z Was leszcze zna na motorach.........

szukam konkret modelu i nie wiem na co lookać

ps.Stanley wypiłem dziś 1l na trzech - dwóch nie piło :kox:

Najważniejsze co by miał dwa kółka!!!! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

wall się

na jutro przewidują zachmurzenia lokalne :cygaro::pali:

Opublikowano

siema

kto się z Was leszcze zna na motorach.........

szukam konkret modelu i nie wiem na co lookać

ps.Stanley wypiłem dziś 1l na trzech - dwóch nie piło :kox:

Najważniejsze co by miał dwa kółka!!!! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

wall się

na jutro przewidują zachmurzenia lokalne :cygaro::pali:

:gwizdanie:
Opublikowano

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

Opublikowano

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

no tak jak Akjam napisał 2- kołowy :kox:

Kawałsuki z 750 lub z 1000

Opublikowano

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

no tak jak Akjam napisał 2- kołowy :kox:

Kawałsuki z 750 lub z 1000

:kox: Yamaha YZF... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.