Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

no tak jak Akjam napisał 2- kołowy :kox:

Kawałsuki z 750 lub z 1000

Wytrzeźwiej, a potem pytaj :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

no tak jak Akjam napisał 2- kołowy :kox:

Kawałsuki z 750 lub z 1000

:kox: Yamaha YZF... :gwizdanie:

nie chcę szlifierki z jednego powodu- nie chcę leżeć na moto bo to męczące - opinie doświadczonych fighterów :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:23_________________________________________________

Miszka, a jaki motor Cię interesuje? :rolleyes:

no tak jak Akjam napisał 2- kołowy :kox:

Kawałsuki z 750 lub z 1000

Wytrzeźwiej, a potem pytaj :decayed:

Pucek decyzja co do tego konkretnie modelu jest już przemyślana dawno temu :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, skoro nie chcesz plastika to polecam Ci coś takiego, sam to kupuję w przyszłym sezonie :wink4:

http://moto.allegro.pl/honda-hornet-600-2003-r-i1712831429.html

dziękuję nie :tongue4:

jak to mówią jeden lubi Piwo drugi Żyto :decayed:

Opublikowano

Luuz :hi:

Opublikowano

Miszka, skoro nie chcesz plastika to polecam Ci coś takiego, sam to kupuję w przyszłym sezonie :wink4:

http://moto.allegro.pl/honda-hornet-600-2003-r-i1712831429.html

it's a good choice :good:

może być jeszcze suzuki bandit, masz do wyboru pojemność 600 lub 900

Pajda ma podobny, Yamahe jakąś tam, kupił rok temu nówke z salonu :)

Miszka, a o motorach możesz z mareckim albo papayem pogadać, marecki pracował chyba 5 lat w serwisie yamahy :wink4:

Opublikowano

Luuz :hi:

:tongue4:

swoją drogą nie widziałem Cie od Zartoru :buziak::polew:

Opublikowano

Luuz :hi:

:tongue4:

swoją drogą nie widziałem Cie od Zartoru :buziak::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka, skoro nie chcesz plastika to polecam Ci coś takiego, sam to kupuję w przyszłym sezonie :wink4:

http://moto.allegro.pl/honda-hornet-600-2003-r-i1712831429.html

it's a good choice :good:

może być jeszcze suzuki bandit, masz do wyboru pojemność 600 lub 900

Pajda ma podobny, Yamahe jakąś tam, kupił rok temu nówke z salonu :)

Miszka, a o motorach możesz z mareckim albo papayem pogadać, marecki pracował chyba 5 lat w serwisie yamahy :wink4:

spoko zabajerzę

chodzi mi o coś takiego

PS proszę się nie sugerować rocznikiem i ceną , chodzi o model i lift

http://otomoto.pl/kawasaki-z-z750-z-750-rejestracja-2009-M2714978.html[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________

Luuz :hi:

:tongue4:

swoją drogą nie widziałem Cie od Zartoru :buziak::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

jutro zachmurzenie duże :pali:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:50_________________________________________________plomba :hi:

Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

No niezły... :wink4::gwizdanie:
Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

:gwizdanie:

nie wiem, czy jutro strój dowolny, czy muszę jakiś wizytowy ciuch wyciągać z szafy :mysli:

Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

:gwizdanie:

nie wiem, czy jutro strój dowolny, czy muszę jakiś wizytowy ciuch wyciągać z szafy :mysli:

Jak zawsze wizytowy. :naughty:
Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

:gwizdanie:

nie wiem, czy jutro strój dowolny, czy muszę jakiś wizytowy ciuch wyciągać z szafy :mysli:

Jak zawsze wizytowy. :naughty:

szkoda że tego nie zobaczę :decayed:

Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

:gwizdanie:

nie wiem, czy jutro strój dowolny, czy muszę jakiś wizytowy ciuch wyciągać z szafy :mysli:

Jak zawsze wizytowy. :naughty:

szkoda że tego nie zobaczę :decayed:

z przyjemnością Was zapraszamy :naughty:

Opublikowano

no to się wam niezły spot szykuje :no:

:gwizdanie:

nie wiem, czy jutro strój dowolny, czy muszę jakiś wizytowy ciuch wyciągać z szafy :mysli:

Jak zawsze wizytowy. :naughty:

szkoda że tego nie zobaczę :decayed:

z przyjemnością Was zapraszamy :naughty:

:yes2:
Opublikowano

może Marek się pojawi z małą ja niestety w pracy do 21 ;(

Opublikowano

może Marek się pojawi z małą ja niestety w pracy do 21 ;(

O 21ej to się dopiero zaczyna... :wink4::kox:
Opublikowano

może Marek się pojawi z małą ja niestety w pracy do 21 ;(

O 21ej to się dopiero zaczyna... :wink4::kox:

:gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

może Marek się pojawi z małą ja niestety w pracy do 21 ;(

O 21ej to się dopiero zaczyna... :wink4::kox:

:> długo się rozkręcacie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.