Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis bede pierwszy raz na spicie na 3 stawach powiedzcie dużo ludzi przyjeżdża? gdzie dokładnie dziś będziecie ?

się pytam gdzie byłeś ? :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam dzis bede pierwszy raz na spicie na 3 stawach powiedzcie dużo ludzi przyjeżdża? gdzie dokładnie dziś będziecie ?

się pytam gdzie byłeś ? :cool1:

:kox:

Opublikowano

:hi:

po spocie jaja jak berty były jak zawsze :decayed:

krolu flaszka :kox: 1l

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_S4_%28C4%29

nie było mowy o 1l tylko o flaszce :gwizdanie: ale fakt przyznaje miałeś rację

:wink4:

Opublikowano

tymczasem :hi: , jutro curva znowu zajob w robocie

Opublikowano

tymczasem :hi: , jutro curva znowu zajob w robocie

ktoś musi robić żeby ktoś nie musiał :naughty: jutro wolne :>

to i ja spadam dobranoc Panowie

Opublikowano

też się ewakuuję YO

Opublikowano

No i jestem już! Dzięx za spocisza!

Opublikowano

No i jestem już! Dzięx za spocisza!

:):) smutno beze mnie co :):) hahaha :cool1:

Opublikowano
:hi: no to i ja się zamelduje i piernicze nie zaprowadzam wozidła na parking nie chce mi się :gwizdanie:
Opublikowano

gdzie sa wszyscy :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

dzieki chlopaki za spota :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki chlopaki za spota :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A Ty gdzieś znowu był!? Jakby nie drifty w Sosnowcu to bym nie pamiętał jak wyglądasz!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

po spocie jaja jak berty były jak zawsze :decayed:

krolu flaszka :kox: 1l

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_S4_%28C4%29

nie było mowy o 1l tylko o flaszce :gwizdanie: ale fakt przyznaje miałeś rację

Przecinałem! Pije tą flaszke! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Witam dzis bede pierwszy raz na spicie na 3 stawach powiedzcie dużo ludzi przyjeżdża? gdzie dokładnie dziś będziecie ?

się pytam gdzie byłeś ? :cool1:

No? :decayed: :decayed: :decayed:

jeszcze postawimy to wkupne :tongue4:

Obiecanki cacanki... :wink4::naughty: :naughty:

No i jestem już! Dzięx za spocisza!

:):) smutno beze mnie co :):) hahaha :cool1:

Smutno mendo! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Akjam byłem na spocie :decayed: :decayed: nie kłame nic a nic... ale jakieś 5 minut.. taka praca niestety.. a teraz jeszcze na prawo jazdy chodze ...masakra.. sypiam 4 h dziennie

Opublikowano

Akjam byłem na spocie :decayed: :decayed: nie kłame nic a nic... ale jakieś 5 minut.. taka praca niestety.. a teraz jeszcze na prawo jazdy chodze ...masakra.. sypiam 4 h dziennie

No chyba, że 5 minut ale zawsze coś. :naughty: :naughty: Jakie prawko robisz? :mysli: Co do spania to ciulaty towar skoro się kładziesz wogóle spać. :wink4::decayed:
Opublikowano

Akjam byłem na spocie :decayed: :decayed: nie kłame nic a nic... ale jakieś 5 minut.. taka praca niestety.. a teraz jeszcze na prawo jazdy chodze ...masakra.. sypiam 4 h dziennie

No chyba, że 5 minut ale zawsze coś. :naughty: :naughty: Jakie prawko robisz? :mysli: Co do spania to ciulaty towar skoro się kładziesz wogóle spać. :wink4::decayed:

no towart hujnia to fakt ale prawko na B... :gwizdanie:

Opublikowano
:wink4: Dobra! Spiżdżam! Do dziś. :naughty::hi:
Opublikowano

:wink4: Dobra! Spiżdżam! Do dziś. :naughty::hi:

spokojnej :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.