Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też wolę słoneczko, ale taki kilkudniowy upał mnie męczy

zwłaszcza gdy nie można poleżeć na kocyku nad wodą :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dziś szybka piłka :kox:

jeszcze tylko piątek.....ale mam Meksyk jutro w robocie :kox:

sobota - wóda :kox:

niedziela chill out (z 7 browarów ) :kox:

:polew:

Opublikowano

Słoneczko,jakaś woda do pomoczenia się no i obowiązkowo zimne piwko :>

Do urlopu jeszcze ponad dwa tygodnie :wallbash:

Opublikowano

:hi:

dziś szybka piłka :kox:

jeszcze tylko piątek.....ale mam Meksyk jutro w robocie :kox:

sobota - wóda :kox:

niedziela chill out (z 7 browarów ) :kox:

:polew:

czyli klasyczny weekend się zapowiada :decayed:

Słoneczko,jakaś woda do pomoczenia się no i obowiązkowo zimne piwko :>

zimne piffffko :slina: :slina:

Opublikowano

:hi:

dziś szybka piłka :kox:

jeszcze tylko piątek.....ale mam Meksyk jutro w robocie :kox:

sobota - wóda :kox:

niedziela chill out (z 7 browarów ) :kox:

:polew:

Ja w weekend na roczek do chrześniaka idę więc początek będzie grzeczny :gwizdanie: a później to kto to wie co będzie :evil:

Słoneczko,jakaś woda do pomoczenia się no i obowiązkowo zimne piwko :>

zimne piffffko :slina: :slina:

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

Opublikowano

przydało by się żeby porządnie rąbnęło, bo przez ten upał czuję się jak wymuldana landrynka :gwizdanie:

wlacz klimatyzator i nienarzekaj :decayed:
Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

przydało by się żeby porządnie rąbnęło, bo przez ten upał czuję się jak wymuldana landrynka :gwizdanie:

wlacz klimatyzator i nienarzekaj :decayed:

nie mądruj :tongue4:

Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A tam wódka z redbullem już mi się przepiła :sick3:

Kociołek Panoramiksa to jest dopiero czad :gwizdanie:

masakra :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty co taki uhahany, hę? :chytry:

nie ma się co śmiać z ludzi na odwyku :tongue4:

Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

Stasiek jest ciezarny i sobie jakos radzi :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

nie mądruj :tongue4:

tosz to najlepiej mi wychodzi :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 15:20_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

piles/brales/paliles cos juz dzisiaj? :decayed:

:polew:

Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

Opublikowano

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

dziekujeee :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oddałem dziś Corolle i przyjąłem Focusa Tdci, niestety 1.6 90 PS ale i tak tnie jak przecinak Diesel Rulezzzzzzzzzzzz :decayed:

Opublikowano

Stasiek ma przewlekłą ciążę i alko mu nie szkodzi :decayed:

Opublikowano

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

dziekujeee :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a jednak :polew:

Opublikowano

No chyba masz gdzieś blisko jakiś dobry lokalik lub choćby sklep gdzie można się zaopatrzyć w odpowiedni trunek

ehhh, gdyby to było takie proste ... :gwizdanie:

Dla chcącego nic trudnego.

ale dla ciężarnej owszem :wink4:

A no to faktycznie masz problem i musisz obejść się smakiem.

A tak przy okazji to gratuluję :)

pogratulujesz za jakiś tydzień :tongue4:

jak wszystko pójdzie zgodnie z planem :mysli:

Opublikowano

oddałem dziś Corolle i przyjąłem Focusa Tdci, niestety 1.6 90 PS ale i tak tnie jak przecinak Diesel Rulezzzzzzzzzzzz :decayed:

na stale juz fokus?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.