Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: po pracy

Najbliższe 25 dni mam wooolneeee :banan::banan2::banan::banan2::banan::banan2:

Tylko szkoda że pogoda ujowa :sick3: :sick3: :sick3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka ja też już fajrant na dziś :kox:

ale mam zapier*dol, pogoda też jest zachęcająca :sick3:

ja będę miał to jutro :thumbdown:

ale mam zapier*dol, pogoda też jest zachęcająca :sick3:

do piatku wytrzymasz :wink4:

nie będzie musiał :gwizdanie:

zaczelo sie?? :kox: :kox: :kox: :kox:

jeszcze nie, ale jeden telefon i mogę go wyciągnąć z roboty :tongue4:

to może zadzwoń do mnie jutro :decayed:

:siema: po pracy

Najbliższe 25 dni mam wooolneeee :banan::banan2::banan::banan2::banan::banan2:

Tylko szkoda że pogoda ujowa :sick3: :sick3: :sick3:

oj przydałoby się wolne jakieś

Opublikowano

Najbliższe 25 dni mam wooolneeee :banan::banan2::banan::banan2::banan::banan2:

tez bym tak chcial
Opublikowano

Najbliższe 25 dni mam wooolneeee :banan::banan2::banan::banan2::banan::banan2:

tez bym tak chcial

No ale trzeba było tyrać na to przez cały rok :confused4:

Opublikowano

słabe... jakby wyszedł z auta w takim stylu to byłby kozak :sarcastic:

Opublikowano

Doggy Style :kox:

Opublikowano

curva, jeszcze kibluje w robocie :disgust:

Opublikowano

curva, jeszcze kibluje w robocie :disgust:

Ja też! :disgust:
Opublikowano

curva, jeszcze kibluje w robocie :disgust:

Ja też! :disgust:

:polew: :polew: :polew:

a ja nie :tongue4:

:drunk:

Opublikowano

no i po :wink4:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________7b792c219f.jpg[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________To mój ZAMORDOWANY MISIEK :kwasny:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________7b792c219f.jpg[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________To mój ZAMORDOWANY MISIEK :kwasny:

:shocked::wtf:

Opublikowano

Wczoraj na spocie opowiadałem jak się włamali mojej mamie na ogródek zrobili demolke i mojego misia z dzieciństwa zamordowali :angry:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:23_________________________________________________Miał 35 Lat komune przeżył i tu taki zonk

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________7b792c219f.jpg[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________To mój ZAMORDOWANY MISIEK :kwasny:

Co za psychole :(

Brak mi słów,co im taki zajefajny misiek zrobił :confused4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________7b792c219f.jpg[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________To mój ZAMORDOWANY MISIEK :kwasny:

:blink:

łączymy się z Tobą w bólu

Opublikowano

Dzięki

Opublikowano

po robocie :disgust::wallbash:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:14_________________________________________________7b792c219f.jpg[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________To mój ZAMORDOWANY MISIEK :kwasny:

Psychole :blink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.