Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja se dziś zrobię dżołka i nie przyjadę :decayed: :decayed: a zeby nie było bluzgów to skasuję też katowickie :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja se dziś zrobię dżołka i nie przyjadę :decayed: :decayed: a zeby nie było bluzgów to skasuję też katowickie :kox: :kox: :kox: :kox:

Proponuje też od razu wyjechać na koniec świata :decayed:
Opublikowano

a ja se dziś zrobię dżołka i nie przyjadę :decayed: :decayed: a zeby nie było bluzgów to skasuję też katowickie :kox: :kox: :kox: :kox:

Wtedy bankowo byśmy Cię odwiedzili... :gwizdanie: Do zoba! :hi:
Opublikowano

:gwizdanie: idę tyyyyyyyyyylllllllllkkkkkkkoooooooooooo pppppppoooooooooooowwwwwwwwwooooooooooolllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiii :decayed:

stoisz za filarem? :polew: :polew:

Pokój z wami a przedpokój z Tobą :polew: :polew: :polew:

ale ze dudka nie wzieli :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a ja se dziś zrobię dżołka i nie przyjadę :decayed: :decayed: a zeby nie było bluzgów to skasuję też katowickie :kox: :kox: :kox: :kox:

Wtedy bankowo byśmy Cię odwiedzili... :gwizdanie: Do zoba! :hi:

no i będzie fajny spot na Chorzowie :cool1:
Opublikowano

dzięki za zlota

mała trochę poszalała, ale przesadziłem z tą szybkością huśtania.

Chyba high level "for astronauts" jest nie dla niej :decayed:

DSC0060JP_rprnpxq.JPG

DSC0066JP_rprnpnr.JPG

Opublikowano

Mała wygląda na zadowoloną.

Dzięki za zlota :) Nawet frekwencja była

Opublikowano

Dzięki Kędzior i Oko za transport i dzięki za spota :wink4:

Opublikowano

Nooo elegancko ... Przeprosiłeś małą od Nas że to nie Recaro ale na Recaro nas nie było stac ...

P.S. Dzięki za wkońcu licznego spota i ... szybki powrót... ale tradycyjnie po spocie w Katowicach i powrocie A4 .... tankowanko ...

Opublikowano

dzięki za zlota

mała trochę poszalała, ale przesadziłem z tą szybkością huśtania.

Chyba high level "for astronauts" jest nie dla niej :decayed:

DSC0060JP_rprnpxq.JPG

DSC0066JP_rprnpnr.JPG

niezły z ciebie rezacz udało ci się to złożyć - pewnie zaraz po spocie zacząłeś :P:kox: :kox:
Opublikowano

dzięki za zlota

mała trochę poszalała, ale przesadziłem z tą szybkością huśtania.

Chyba high level "for astronauts" jest nie dla niej :decayed:

DSC0060JP_rprnpxq.JPG

DSC0066JP_rprnpnr.JPG

niezły z ciebie rezacz udało ci się to złożyć - pewnie zaraz po spocie zacząłeś :P:kox: :kox:

:kox:

Opublikowano

Nooo elegancko ... Przeprosiłeś małą od Nas że to nie Recaro ale na Recaro nas nie było stac ...

P.S. Dzięki za wkońcu licznego spota i ... szybki powrót... ale tradycyjnie po spocie w Katowicach i powrocie A4 .... tankowanko ...

kurna potwierdzam czas zatankować ;( znowu mnie podpuszczałeś :gwizdanie:

P.S. coś bym chyba trącił :kox: :kox:

Opublikowano

Nooo elegancko ... Przeprosiłeś małą od Nas że to nie Recaro ale na Recaro nas nie było stac ...

P.S. Dzięki za wkońcu licznego spota i ... szybki powrót... ale tradycyjnie po spocie w Katowicach i powrocie A4 .... tankowanko ...

kurna potwierdzam czas zatankować ;( znowu mnie podpuszczałeś :gwizdanie:

P.S. coś bym chyba trącił :kox: :kox:

ja trąciłem małego "gniewosza" zakupionego w realu :decayed:

Opublikowano

Nooo elegancko ... Przeprosiłeś małą od Nas że to nie Recaro ale na Recaro nas nie było stac ...

P.S. Dzięki za wkońcu licznego spota i ... szybki powrót... ale tradycyjnie po spocie w Katowicach i powrocie A4 .... tankowanko ...

kurna potwierdzam czas zatankować ;( znowu mnie podpuszczałeś :gwizdanie:

P.S. coś bym chyba trącił :kox: :kox:

ja trąciłem małego "gniewosza" zakupionego w realu :decayed:

a ja dwa mcwrap'y kurczak burgera frytki i popiłem colą masakra ale jakoś trącił bym jeszcze mcfuryy :gwizdanie:

Opublikowano

Nooo elegancko ... Przeprosiłeś małą od Nas że to nie Recaro ale na Recaro nas nie było stac ...

P.S. Dzięki za wkońcu licznego spota i ... szybki powrót... ale tradycyjnie po spocie w Katowicach i powrocie A4 .... tankowanko ...

kurna potwierdzam czas zatankować ;( znowu mnie podpuszczałeś :gwizdanie:

P.S. coś bym chyba trącił :kox: :kox:

ja trąciłem małego "gniewosza" zakupionego w realu :decayed:

a ja dwa mcwrap'y kurczak burgera frytki i popiłem colą masakra ale jakoś trącił bym jeszcze mcfuryy :gwizdanie:

nie było loda ? :mysli:

Opublikowano

Nooo elegancko ... Przeprosiłeś małą od Nas że to nie Recaro ale na Recaro nas nie było stac ...

P.S. Dzięki za wkońcu licznego spota i ... szybki powrót... ale tradycyjnie po spocie w Katowicach i powrocie A4 .... tankowanko ...

kurna potwierdzam czas zatankować ;( znowu mnie podpuszczałeś :gwizdanie:

P.S. coś bym chyba trącił :kox: :kox:

ja trąciłem małego "gniewosza" zakupionego w realu :decayed:

a ja dwa mcwrap'y kurczak burgera frytki i popiłem colą masakra ale jakoś trącił bym jeszcze mcfuryy :gwizdanie:

nie było loda ? :mysli:

no właśnie nie było komu zrobić :tongue4:

Opublikowano

spadam spać, bajo :sexinbed:

Opublikowano

No i ja też wreszcie dotarłem. :gwizdanie: Dziękówka ludziska! :hi:

Opublikowano

:hi:

kapelusz z ranca

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.