Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:

A od czego jest Red tube czy tym podobne :tongue4:

Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

red tub red tubel ale zbiornik to jest to :kox: :kox: :kox:

:polew:

Zbiornik :mysli:

Nie znam :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:

A od czego jest Red tube czy tym podobne :tongue4:

Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

red tub red tubel ale zbiornik to jest to :kox: :kox: :kox:

:polew:

zbiornik jest bez wirusów, polecam :kox:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Zbiornik :mysli:

Nie znam :confused4:

to niedobrze, linka ci do niej niestety podac niemoge hehehehe wyszukaj sobie w googlach :decayed: :decayed: :decayed:

zbiornik jest bez wirusów, polecam :kox:

:decayed: :decayed:

wkoncu ja tam jestem adminem :naughty:
Opublikowano
  • Autor
Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:

A od czego jest Red tube czy tym podobne :tongue4:

Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

red tub red tubel ale zbiornik to jest to :kox: :kox: :kox:

:polew:

zbiornik jest bez wirusów, polecam :kox:

:decayed: :decayed:

niby bez , ale grzyba idzie chycić :polew:
Opublikowano

dawno nie wklejałem tu muzy, czas Was trochę odchamić :evil:

:palacz:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________

Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:

A od czego jest Red tube czy tym podobne :tongue4:

Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

red tub red tubel ale zbiornik to jest to :kox: :kox: :kox:

:polew:

zbiornik jest bez wirusów, polecam :kox:

:decayed: :decayed:

niby bez , ale grzyba idzie chycić :polew:

no ale to nie przez internet... :kox:

:decayed:

Opublikowano

Wam to tylko jedno w głowie :kox:

A przepraszam jest jeszcze alko :polew: :polew: :polew:

No to pssyt

Opublikowano

Wam to tylko jedno w głowie :kox:

A przepraszam jest jeszcze alko :polew: :polew: :polew:

No to pssyt

i :pali: :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

OKO kawałek :good:

życie :)

Widzieliście napinki w spotach zawierciańskich. Kunerwa kto naprawia wachacz gwoździami :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

dawno nie wklejałem tu muzy, czas Was trochę odchamić :evil:

:palacz:

:good:
Opublikowano

wezcie sobie na 4fun tv :naughty::kox:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:02_________________________________________________

OKO kawałek :good:

życie :)

Widzieliście napinki w spotach zawierciańskich. Kunerwa kto naprawia wahacz gwoździami :wallbash:

poza katowickimi i top 3 to nigdzie indziej na forum niewchodze :decayed:
Opublikowano

Wam to tylko jedno w głowie :kox:

A przepraszam jest jeszcze alko :polew: :polew: :polew:

No to pssyt

i :pali: :gwizdanie:

oj chyba przejadę się na osiedle w najbliższym czasie :kox: ale póki co jestem zarobiony na maxa i nie ma czasu na przyjemności :thumbdown:

Opublikowano

wezcie sobie na 4fun tv :naughty::kox:

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:04_________________________________________________

Wam to tylko jedno w głowie :kox:

A przepraszam jest jeszcze alko :polew: :polew: :polew:

No to pssyt

i :pali: :gwizdanie:

oj chyba przejadę się na osiedle w najbliższym czasie :kox: ale póki co jestem zarobiony na maxa i nie ma czasu na przyjemności :thumbdown:

masz teraz golfa to Cie stać na szaleństwa :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

Opublikowano

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

masz teraz golfa to Cie stać na szaleństwa :gwizdanie:

zgadza mię nic się nie psuje :decayed:

no poza tą lampka która złamała mi się pod palcem wskazującym :polew:

Opublikowano

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

miałem je :decayed:

Opublikowano

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

normalnie jak bym to oglądał :kox: :kox:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:16_________________________________________________

miałem je :decayed:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

miałem je :decayed:

Na tapecie w kompie :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.