Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

haha , co ? nie wozisz ich normalnie , bo za dużo ważą i auto zamula ? :polew: :polew:

teraz za***rdala bo mam 15' :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:51_________________________________________________ale gówno forum zmieniło mi z.a.p.i.e.r.d.a.l.a... na zasuwa.... :polew: :polew: :polew: zasuwę to ja mogę mieć w drzwiach :disgust: :disgust: :disgust:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

haha , co ? nie wozisz ich normalnie , bo za dużo ważą i auto zamula ? :polew: :polew:

teraz zasuwa bo mam 15' :kox: :kox: :kox: :kox:

az na zakretach lusterkiem szoruje o asfalt :decayed:
Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

powinienem być :gwizdanie:

bez gwiadania dziecko mi zasypia :cool1:

to idź z nim na rybnickie tam masz ciszę :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

powinienem być :gwizdanie:

bez gwiadania dziecko mi zasypia :cool1:

chodzi Ci o gadanie czy gwizdanie bo nie umiem rozczytać :decayed: ?
Opublikowano

Janusz jak ci auto smiga? :naughty:

Opublikowano

Janusz jak ci auto smiga? :naughty:

pytanie retoryczne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

powinienem być :gwizdanie:

bez gwiadania dziecko mi zasypia :cool1:

to idź z nim na rybnickie tam masz ciszę :decayed: :decayed:

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

powinienem być :gwizdanie:

bez gwiadania dziecko mi zasypia :cool1:

chodzi Ci o gadanie czy gwizdanie bo nie umiem rozczytać :decayed: ?

sciule :polew: :polew:
Opublikowano

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

zapraszamy :kox:
Opublikowano

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

zapraszamy :kox:

:notworthy: dziękuję

Opublikowano

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

zapraszamy :kox:

kedziora i tak nie bedzie :decayed:
Opublikowano

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

zapraszamy :kox:

kedziora i tak nie bedzie :decayed:

miesięczny mu się skończył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

zapraszamy :kox:

kedziora i tak nie bedzie :decayed:

bywam czesciej na spotach niz ty :wink4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:12_________________________________________________

chyba jutro uda mi się was po długiej nieobecności odwiedzić cieszycie się :gwizdanie: :evil:

zapraszamy :kox:

kedziora i tak nie bedzie :decayed:

miesięczny mu się skończył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dowcipnis [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:13_________________________________________________sprawdzmy jaka pogoda bedzie jutro

Мило так получилочь (wirruss) 18+

Opublikowano

wiedziałem że oni są inni ale nie myślałem że aż tak bardzo :shocked:

ojebani beżowi :kox:

Opublikowano

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

Miałem kiedyś podobny problem z tym że ja zacząłem się bawić rozmiarami partycji i w czasie zmian zabrakło prądu :wallbash:

Jak włączyli to pojawił mi się tylko błąd dysku i został format.Okazało się że zrobiła się jedna partycja i wszystko poszło się ebać.

Na szczęście jest PEB i tam znalazłem rozwiązanie :

Acronis Disk Director 11 Home v11.0.216 Final

Poszukaj sobie tego najlepiej na torrentach.Wersja angielska ale obsługa intuicyjna.Czas odzyskiwania zależy od ilości danych.Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

Opublikowano
  • Autor
Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:
Opublikowano
Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:

A od czego jest Red tube czy tym podobne :tongue4:

Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
Mnie udało się odzyskać 99% wszystkich plików.

pewnie tęsknisz za tym 1% ? 5cio gigowy pornol to jednak spora strata :decayed:

A od czego jest Red tube czy tym podobne :tongue4:

Zawsze można ściągnąć nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

red tub red tubel ale zbiornik to jest to :kox: :kox: :kox:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.