Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kapeluszniki :kox:

Opublikowano

bry, jaki dzis sloneczny dzien :decayed:

Opublikowano

bry, jaki dzis sloneczny dzien :decayed:

i pewnie dobrze się czujesz a jutro będziesz wyebany :naughty:

Opublikowano

bry, jaki dzis sloneczny dzien :decayed:

i pewnie dobrze się czujesz a jutro będziesz wyebany :naughty:

bo wtorki są kosmicznie męczące :polew:

Opublikowano

bry, jaki dzis sloneczny dzien :decayed:

i pewnie dobrze się czujesz a jutro będziesz wyebany :naughty:

bo wtorki są kosmicznie męczące :polew:

hehe sciule :tongue4:
Opublikowano

bry, jaki dzis sloneczny dzien :decayed:

i pewnie dobrze się czujesz a jutro będziesz wyebany :naughty:

bo wtorki są kosmicznie męczące :polew:

hehe sciule :tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

Opublikowano

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

ja bym powiedzial ze sprawny inaczej :decayed:
Opublikowano

jestem prze ???... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

ja bym powiedzial ze sprawny inaczej :decayed:

Jakiego słowa tam brakuje? :mysli::naughty:
Opublikowano

jestem prze ???... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

ja bym powiedzial ze sprawny inaczej :decayed:

Jakiego słowa tam brakuje? :mysli::naughty:

jak w kole fortuny hehe
Opublikowano

jestem prze ???... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

ja bym powiedzial ze sprawny inaczej :decayed:

Jakiego słowa tam brakuje? :mysli::naughty:

jak w kole fortuny hehe

Nie poszło! :naughty:
Opublikowano

chOOOOj ? :naughty:

Opublikowano

chOOOOj ? :naughty:

:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak dobrze że przy okazji nie sformatowałeś też Katowickich ... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

:polew: ty mosz chopie talent... :decayed:

Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.