Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

o co chodzi? :mysli::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

o co chodzi? :mysli::decayed:

o chóóóój chodzi :decayed:

Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

o co chodzi? :mysli::decayed:

o chóóóój chodzi :decayed:

nadal nierozumiem :dontknow:
Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

o co chodzi? :mysli::decayed:

o chóóóój chodzi :decayed:

nadal nierozumiem :dontknow:

no nic jesteś ściulem i tyle :polew:

Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

o co chodzi? :mysli::decayed:

o chóóóój chodzi :decayed:

nadal nierozumiem :dontknow:

no nic jesteś ściulem i tyle :polew:

ale porycie :facepalm:

:hi:

Opublikowano

kędzior Ty ściulu :decayed:

o co chodzi? :mysli::decayed:

o chóóóój chodzi :decayed:

nadal nierozumiem :dontknow:

no nic jesteś ściulem i tyle :polew:

no niewiem o co kaman ale sadze ze ty jestes wiekszym sciulem chlorze :tongue4:
Opublikowano

Zdupczam na piffko... :pali: :gwizdanie:

ściule... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale porycie :facepalm:

:hi:

jeszcze raz takie odstepy zrobisz i normalnie cie zglosze do moderatora a wiesz ze guregore niepopusci[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:23_________________________________________________

Zdupczam na piffko... :pali: :gwizdanie:

ściule... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

sam zes jest :decayed:
Opublikowano

ale porycie :facepalm:

:hi:

jeszcze raz takie odstepy zrobisz i normalnie cie zglosze do moderatora a wiesz ze guregore niepopusci

aaaa ze glut :polew: :polew: ,glut ma problemy :naughty: ...popuszcza :decayed:
Opublikowano

ale porycie :facepalm:

:hi:

jeszcze raz takie odstepy zrobisz i normalnie cie zglosze do moderatora a wiesz ze guregore niepopusci

aaaa ze glut :polew: :polew: ,glut ma problemy :naughty: ...popuszcza :decayed:

az tak dobrze to go nie znam zeby stwierdzic co on tam robi i czy popuszcza czy nie :tongue4:
Opublikowano

ale porycie :facepalm:

:hi:

jeszcze raz takie odstepy zrobisz i normalnie cie zglosze do moderatora a wiesz ze guregore niepopusci

aaaa ze glut :polew: :polew: ,glut ma problemy :naughty: ...popuszcza :decayed:

az tak dobrze to go nie znam zeby stwierdzic co on tam robi i czy popuszcza czy nie :tongue4:

ja yhymm
Opublikowano

ale porycie :facepalm:

:hi:

jeszcze raz takie odstepy zrobisz i normalnie cie zglosze do moderatora a wiesz ze guregore niepopusci

aaaa ze glut :polew: :polew: ,glut ma problemy :naughty: ...popuszcza :decayed:

az tak dobrze to go nie znam zeby stwierdzic co on tam robi i czy popuszcza czy nie :tongue4:

ja yhymm

sciulu ty :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

Opublikowano

ale porycie :facepalm:

:hi:

jeszcze raz takie odstepy zrobisz i normalnie cie zglosze do moderatora a wiesz ze guregore niepopusci

aaaa ze glut :polew: :polew: ,glut ma problemy :naughty: ...popuszcza :decayed:

az tak dobrze to go nie znam zeby stwierdzic co on tam robi i czy popuszcza czy nie :tongue4:

ja yhymm

sciulu ty :polew: :polew: :polew:

o co chodzi ?
Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

powinienem być :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

ja kiedyś byłem zmuszony zrobić format na dysku , bo padł mi komp i w nowym kompie po podłączeniu nie dało sie go uruchomić bez formata ... ale odzyskałem 90%danych , także jest to do zrobienia nawet domowym sposobem :wink4:
Opublikowano

:hi:

jestem prze kozak... formatowął wczoraj kompa i przenioslem wszytkie dane na drugą pratycję tzw. D: :gwizdanie: a chciałem sformatować C:... ale przy wyborze partycji do formata nie bylo literek... i wybrałem złą :naughty: kasując wszytskie dane z kompa w piz*u :gwizdanie: przynajmniej zajecie na wieczór jest trzeba odzyskac chociaż foty :cool1:

ja kiedyś byłem zmuszony zrobić format na dysku , bo padł mi komp i w nowym kompie po podłączeniu nie dało sie go uruchomić bez formata ... ale odzyskałem 90%danych , także jest to do zrobienia nawet domowym sposobem :wink4:

zrobiłem już :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

haha , co ? nie wozisz ich normalnie , bo za dużo ważą i auto zamula ? :polew: :polew:
Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

smyczki nie zapomnij :gwizdanie:
Opublikowano

Stanley - będziesz jutro bo nie wiem czy brać ramki :embarrassed:

powinienem być :gwizdanie:

bez gwiadania dziecko mi zasypia :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.