Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz teraz golfa to Cie stać na szaleństwa :gwizdanie:

zgadza mię nic się nie psuje :decayed:

no poza tą lampka która złamała mi się pod palcem wskazującym :polew:

to cza było naciskać wskazującym, od faka by się nie połamało :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

miałem je :decayed:

Na tapecie w kompie :polew: :polew: :polew:

na tapecie mam jedną sukęęęęę - RS4 B5 :kox:

Opublikowano

masz teraz golfa to Cie stać na szaleństwa :gwizdanie:

zgadza mię nic się nie psuje :decayed:

no poza tą lampka która złamała mi się pod palcem wskazującym :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

normalnie jak bym to oglądał :kox: :kox:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:decayed:

ja nie mam telewizora u siebie tylko radyjo ;/

więc musisz opisywać co się dzieje na bieżąco :decayed:

kolo robi casting na sucze promujace napoj blow :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sukiiiii :jerk:

miałem je :decayed:

idz zrob lepiej dziecku mleka :decayed:

musze otworzysc jaks taka podobna firme :kox: :kox: :kox: :kox: :jerk:

Opublikowano
  • Autor

ja mam na tapecie betty style :jerk:

Opublikowano

ja mam na tapecie betty style :jerk:

:decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja mam na tapecie betty style :jerk:

:decayed:

13 sekunde :kox:
Opublikowano

ja mam na tapecie betty style :jerk:

:decayed:

wszystko fajnie tylko to włoszka, nienawidzę makaroniarzy :confused4:

pupe ma :kox::decayed:

Opublikowano

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

Opublikowano

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

i co bolalo? :decayed:
Opublikowano
Opublikowano

ja mam na tapecie betty style :jerk:

:decayed:

wszystko fajnie tylko to włoszka, nienawidzę makaroniarzy :confused4:

pupe ma :kox::decayed:

ale po wlosku nawijasz wiec sie zdecyduj :decayed:
Opublikowano
  • Autor

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

milioner k**wa :disgust::decayed:
Opublikowano

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

Mnie się też w czwartek zapaliła :angry:

W sobotę pozbyłem się problemu :>

Jeszcze trochę klocki trą i mnie to wkur.wia :kwasny:

Opublikowano

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

milioner ku*** :disgust::decayed:

i nie rezalem tego w paincie :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:33_________________________________________________

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

Mnie się też w czwartek zapaliła :angry:

W sobotę pozbyłem się problemu :>

Jeszcze trochę klocki trą i mnie to wkur.wia :kwasny:

dziwnym trafem, jak włożyłem nowy kpl klocków do bagażnika, to kontrolka zgasła :decayed:

Opublikowano

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

milioner ku*** :disgust::decayed:

i nie rezalem tego w paincie :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:33_________________________________________________

oświeciła mi się kontrolka :disgust:

IMG151---_rprhnaq.jpg

Mnie się też w czwartek zapaliła :angry:

W sobotę pozbyłem się problemu :>

Jeszcze trochę klocki trą i mnie to wkur.wia :kwasny:

dziwnym trafem, jak włożyłem nowy kpl klocków do bagażnika, to kontrolka zgasła :decayed:

Stare jeszcze chcą pojeździć :>

Opublikowano
  • Autor

dziwnym trafem, jak włożyłem nowy kpl klocków do bagażnika, to kontrolka zgasła :decayed:

no Krolu tak obniżył całe auto :naughty:
Opublikowano

zmieniaj na cos wiekszego na duzo wiekszego :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 22:37_________________________________________________

dziwnym trafem, jak włożyłem nowy kpl klocków do bagażnika, to kontrolka zgasła :decayed:

no Krolu tak obniżył całe auto :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spoko napinka na zawierciu hehe jedziemy na spota do nich? :decayed:

Opublikowano

zmieniaj na cos wiekszego na duzo wiekszego :naughty:

a jakbym wsadził coś mniejszego ? :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zmieniaj na cos wiekszego na duzo wiekszego :naughty:

a jakbym wsadził coś mniejszego ? :mysli::decayed:

zależy w co :decayed:
Opublikowano

Dobra pany ja spadam pod prysznic i do wyrka

o 4 trza wstać :disgust:

Spokojnej wszystkim :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.