Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

www.a4-klub.pl wejdźcie se :polew:

CO to qrrwa jest!? :shocked::polew: :polew:

Ale się komuś nudzi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ściule :polew:

Opublikowano

ściule :polew:

:kox:
Opublikowano

:hi:

akjam jak pracujesz??? Jutro ok 10 rano laduje z Mediolanu na pyrzowicach... może sie spotkamy... i mam nadzieje że Leon dalej stoi na parkingu ... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

akjam jak pracujesz??? Jutro ok 10 rano laduje z Mediolanu na pyrzowicach... może sie spotkamy... i mam nadzieje że Leon dalej stoi na parkingu ... :gwizdanie:

No niestety mnie nie będzie a Leona zaraz sprawdzę. :decayed:
Opublikowano

:hi:

akjam jak pracujesz??? Jutro ok 10 rano laduje z Mediolanu na pyrzowicach... może sie spotkamy... i mam nadzieje że Leon dalej stoi na parkingu ... :gwizdanie:

No niestety mnie nie będzie a Leona zaraz sprawdzę. :decayed:

Blisko wejscia na terminal Odloty... :decayed:

Opublikowano

:hi:

akjam jak pracujesz??? Jutro ok 10 rano laduje z Mediolanu na pyrzowicach... może sie spotkamy... i mam nadzieje że Leon dalej stoi na parkingu ... :gwizdanie:

No niestety mnie nie będzie a Leona zaraz sprawdzę. :decayed:

Blisko wejscia na terminal Odloty... :decayed:

Jest jakiś remont i wszystko z pobliża wywozili lawetami na inny parking ale pewnie się znajdzie. Na pewno zostawili jakąś informację. :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

Stoje wlasnie blisko remontu.. ale bardziej w końcu lotniska blisko wyjscia

Opublikowano

:shocked: to ja se nie umiem laski znaleźć , bo każdej mówie jak sie zapyta czy pójdziemy gdzieś we wtorek wieczorem , że mam spot i mam wyjebane , a Ty se tak w kulki lecisz? :chytry: przecież Twoja wie co jest we wtorki ...

wie wie ale od czasu do czasu musze jej pokazac ze ma cos do powiedzenia zeby mi nie marudzila :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

po spocie :hi:

Tolek dzięki za pomoc - chyba dobrze już to pokazuje ale zobaczę na dłuższym dystansie :notworthy:

Opublikowano

:shocked: to ja se nie umiem laski znaleźć , bo każdej mówie jak sie zapyta czy pójdziemy gdzieś we wtorek wieczorem , że mam spot i mam wyjebane , a Ty se tak w kulki lecisz? :chytry: przecież Twoja wie co jest we wtorki ...

wie wie ale od czasu do czasu musze jej pokazac ze ma cos do powiedzenia zeby mi nie marudzila :decayed:

Pantofel :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki pany za spota :hi:

wpadaj do nas częściej - w lecie co tydzień grillujemy :naughty:

wieczorny humor

Syn pyta ojca:

- Tato co to jest wirtualny seks?.

Ojciec:

- Odpowiem ci na przykładzie:

Pyta córki:

- Jadźka dałabyś arabowi za 10 000$?

- No pewnie!

Pyta żony:

- Zośka dałabyś murzynowi za 10 000$?

- No oczywiście.

Pyta dziadka:

- Dziadek dałbyś obcemu d*py za 10 000$?

- No jasne że by dał!

- Widzisz synu to jest tak, wirtualnie w domu mamy 30 000$, a realnie tylko dwie k**wy i pedała.

Opublikowano

I dotarłem też po spocie. :naughty:

po spocie :hi:

Tolek dzięki za pomoc - chyba dobrze już to pokazuje ale zobaczę na dłuższym dystansie :notworthy:

Jakby nie ja to byście nie wiedzieli co i jak. :decayed:

Dzięki pany za spota :hi:

wpadaj do nas częściej - w lecie co tydzień grillujemy :naughty:

:good:

Opublikowano

I dotarłem też po spocie. :naughty:

po spocie :hi:

Tolek dzięki za pomoc - chyba dobrze już to pokazuje ale zobaczę na dłuższym dystansie :notworthy:

Jakby nie ja to byście nie wiedzieli co i jak. :decayed:

przelałem ci stówkę :wink4:

Opublikowano

Dzięki pany za spota :hi:

wpadaj do nas częściej - w lecie co tydzień grillujemy :naughty:

no tak...gdzieś czytałem że spot bez grilla to jak seks bez loda :oklaski:
Opublikowano

I dotarłem też po spocie. :naughty:

po spocie :hi:

Tolek dzięki za pomoc - chyba dobrze już to pokazuje ale zobaczę na dłuższym dystansie :notworthy:

Jakby nie ja to byście nie wiedzieli co i jak. :decayed:

przelałem ci stówkę :wink4:

No właśnie pzyszedł SMS. :naughty:
Opublikowano

I dotarłem też po spocie. :naughty:

po spocie :hi:

Tolek dzięki za pomoc - chyba dobrze już to pokazuje ale zobaczę na dłuższym dystansie :notworthy:

Jakby nie ja to byście nie wiedzieli co i jak. :decayed:

przelałem ci stówkę :wink4:

No właśnie pzyszedł SMS. :naughty:

to mi ją oddaj bo się jebnąłem z przelewem nie miał być do Ciebie :decayed:

Opublikowano

I dotarłem też po spocie. :naughty:

po spocie :hi:

Tolek dzięki za pomoc - chyba dobrze już to pokazuje ale zobaczę na dłuższym dystansie :notworthy:

Jakby nie ja to byście nie wiedzieli co i jak. :decayed:

przelałem ci stówkę :wink4:

No właśnie pzyszedł SMS. :naughty:

to mi ją oddaj bo się jebnąłem z przelewem nie miał być do Ciebie :decayed:

Życie. :decayed:

Dzięki pany za spota :hi:

wpadaj do nas częściej - w lecie co tydzień grillujemy :naughty:

no tak...gdzieś czytałem że spot bez grilla to jak seks bez loda :oklaski:

:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.