Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także...............jutro ostatni tydzień pracy :decayed:

zwalniaja cie? :decayed:

Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew: :polew: :polew:

są pewne elementy których nie jestem pewien...

ale co mi tam kto mi zabroni :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

także...............jutro ostatni tydzień pracy :decayed:

zwalniaja cie? :decayed:

Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew: :polew: :polew:

pewne elementy których nie jestem pewien...

ale co mi tam kto mi zabroni :kox:

Jak to ładnie nazwałeś. :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

także...............jutro ostatni tydzień pracy :decayed:

zwalniaja cie? :decayed:

Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew: :polew: :polew:

pewne elementy których nie jestem pewien...

ale co mi tam kto mi zabroni :kox:

Jak to ładnie nazwałeś. :decayed: :decayed: :decayed:

aj tam ładnie - normalnie :wink4:

Opublikowano

także...............jutro ostatni tydzień pracy :decayed:

zwalniaja cie? :decayed:

Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew: :polew: :polew:

pewne elementy których nie jestem pewien...

ale co mi tam kto mi zabroni :kox:

Jak to ładnie nazwałeś. :decayed: :decayed: :decayed:

aj tam ładnie - normalnie :wink4:

:cool1: Normalnie to jest tak: Ściulałem się do docinku i nichooja nie pamiętam. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: panowie piszę najpierw tutaj może ktoś coś będzie chciał. Moje auto idzie na żyletki i wszystkie części są na sprzedaż. Jak coś to pytać :gwizdanie:

P.s. nie pytać dlaczego bo nie ma co tu pisać :gwizdanie:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu d*pa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

Opublikowano

:hi: panowie piszę najpierw tutaj może ktoś coś będzie chciał. Moje auto idzie na żyletki i wszystkie części są na sprzedaż. Jak coś to pytać :gwizdanie:

P.s. nie pytać dlaczego bo nie ma co tu pisać :gwizdanie:

dlaczego ? :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 21:18_________________________________________________a na poważnie, to co tam możesz fajnego odsprzedać :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: panowie piszę najpierw tutaj może ktoś coś będzie chciał. Moje auto idzie na żyletki i wszystkie części są na sprzedaż. Jak coś to pytać :gwizdanie:

P.s. nie pytać dlaczego bo nie ma co tu pisać :gwizdanie:

:spam::offtopic::ban::decayed:

dlaczego ? :decayed:

:spam: :spam: :spam:
Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:
Opublikowano

Wszystko w moim wątku jest zresztą wiecie co siedzi w aucie. Jak coś to pytać

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:

powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży

Opublikowano
  • Autor

Wszystko w moim wątku jest zresztą wiecie co siedzi w aucie. Jak coś to pytać

szkoda ze sie nie da podmienic dachów :naughty:
Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:

powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży

a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie:

pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:

powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży

a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie:

pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie:

ale chyba bez pompy wody...

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:

powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży

a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie:

pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie:

w afn pompa jest na pasku osprzetu :gwizdanie:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:

powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży

a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie:

pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie:

ale chyba bez pompy wody...

jak można robić rozrząd i nie wymieniać pompy wody, koszt prawie żaden, a tak właśnie kończy się oszczędność

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

jak miałbym wymieniać co bym chciał z auta bulczasa to bym z torbami poszedł :confused4:

turbo , wtryski , fotele , felgi na lato i na zime to tak na początek :decayed:

a no i lampy przód :naughty:

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu pupa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...

pewne auto od Olafa :gwizdanie:

powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży

a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie:

pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie:

w afn pompa jest na pasku osprzetu :gwizdanie:

jest, ale każdy mądry zmienia ją przy rozrządzie... bo aby ją ewentualnie rozebrać trzzeba zrzucać tak samo przód jak do rozrządu

Opublikowano

jak miałbym wymieniać co bym chciał z auta bulczasa to bym z torbami poszedł :confused4:

turbo , wtryski , fotele , felgi na lato i na zime to tak na początek :decayed:

a no i lampy przód :naughty:

Uderz do maxa po kredyt i bierz :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.