Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema.

i po pracy, kuzwa coraz to pozniej z tej pracy wracam :thumbdown:

pewnie przez ten Twój eco driving :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema.

i po pracy, kuzwa coraz to pozniej z tej pracy wracam :thumbdown:

pewnie przez ten Twój eco driving :decayed:

40km/h max i to z gorki :polew:
Opublikowano

siema.

i po pracy, kuzwa coraz to pozniej z tej pracy wracam :thumbdown:

pewnie przez ten Twój eco driving :decayed:

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:pilot:

Opublikowano

mysle ze sie powinienem wyrobic, zalezy ile mi zejdzie u dentysty :disgust:

Ja też powinienem dojechać choć pracuję do 20ej... :gwizdanie:

siema.

i po pracy, kuzwa coraz to pozniej z tej pracy wracam :thumbdown:

pewnie przez ten Twój eco driving :decayed:

40km/h max i to z gorki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzisan ten twój awatar, doyebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten co teraz czy ten co minute wczesniej byl? :decayed:

Opublikowano

ten co teraz czy ten co minute wczesniej byl? :decayed:

ten jest Gicior tamten był taki realy :decayed:
Opublikowano

ten co teraz czy ten co minute wczesniej byl? :decayed:

ten jest Gicior tamten był taki realy :decayed:

:ssij::tongue4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________jak by sie dalo to bym sobie dwa ustawil hehe [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________to moze zrobimy jakies glosowanie, ankiete hehehehehe

nr1

homer-gif-gif

czy

nr2

hommer-gif

Opublikowano

ten co teraz czy ten co minute wczesniej byl? :decayed:

ten jest Gicior tamten był taki realy :decayed:

:ssij::tongue4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________jak by sie dalo to bym sobie dwa ustawil hehe [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:30_________________________________________________to moze zrobimy jakies glosowanie, ankiete hehehehehe

nr1

homer-gif-gif

czy

nr2

hommer-gif

#2[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:33_________________________________________________bardziej pasi :wink4:
Opublikowano

ale 1 jest bardziej j**nieta :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

jak na razie to jedynka bardziej realna :tongue4:

Opublikowano

jak na razie to jedynka bardziej realna :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak na razie to jedynka bardziej realna :tongue4:

tak? to fajnie ze chciales pozyczyc odemnie aparat ale nagle sobie przypomnialem ze jest mi zajeb*scie niezbedny :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

jak na razie to jedynka bardziej realna :tongue4:

tak? to fajnie ze chciales pozyczyc odemnie aparat ale nagle sobie przypomnialem ze jest mi zajeb*scie niezbedny :decayed: :gwizdanie:

oj nie znasz sie na żartach ? :tongue4:
Opublikowano

jak na razie to jedynka bardziej realna :tongue4:

tak? to fajnie ze chciales pozyczyc odemnie aparat ale nagle sobie przypomnialem ze jest mi zajeb*scie niezbedny :decayed: :gwizdanie:

oj nie znasz sie na żartach ? :tongue4:

nie i h*j wole prawde niz gupie zarty :decayed:

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

witka, odebrałem już zrobione auto

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.