Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widok z mojego okna.

A śnieg dalej sypie :naughty:

Zdj_cie014.jpg

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Bo to trza było wiedzieć jak wykorzystać te 90 kucy.Nie jeden się dziwił na światłach :naughty:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Bo to trza było wiedzieć jak wykorzystać te 90 kucy.Nie jeden się dziwił na światłach :naughty:

ta chyba ten ryk silnika :kox:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Bo to trza było wiedzieć jak wykorzystać te 90 kucy.Nie jeden się dziwił na światłach :naughty:

ta chyba ten ryk silnika :kox:

No mój ryczał aż miło :naughty: i mimo LPG dawał radę dwie paki lecieć :gwizdanie:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Bo to trza było wiedzieć jak wykorzystać te 90 kucy.Nie jeden się dziwił na światłach :naughty:

ta chyba ten ryk silnika :kox:

No mój ryczał aż miło :naughty: i mimo LPG dawał radę dwie paki lecieć :gwizdanie:

ile wypiłeś ?

ja miałem igiełkę proszę ja Ciebie od pierwszego właściciela - osobiście po nią pojechałem do DE przebieg w momencie kupna 95k

ale V-MAX to jakieś 180km/h [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 19:21_________________________________________________i już odrywał się od ziemi :decayed:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Bo to trza było wiedzieć jak wykorzystać te 90 kucy.Nie jeden się dziwił na światłach :naughty:

ta chyba ten ryk silnika :kox:

No mój ryczał aż miło :naughty: i mimo LPG dawał radę dwie paki lecieć :gwizdanie:

ile wypiłeś ?

ja miałem igiełkę proszę ja Ciebie od pierwszego właściciela - osobiście po nią pojechałem do DE przebieg w momencie kupna 95k

ale V-MAX to jakieś 180km/h [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 19:21_________________________________________________i już odrywał się od ziemi :decayed:

miałeś elektroniczną blokadę przy 180 :decayed:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

W starej B4 też byłam blada :wink4: także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:

też miałem B4 z tym samym silnikiem co Wy i tam się nie dało być bladym - muł jak c**jj :kox:

Bo to trza było wiedzieć jak wykorzystać te 90 kucy.Nie jeden się dziwił na światłach :naughty:

ta chyba ten ryk silnika :kox:

No mój ryczał aż miło :naughty: i mimo LPG dawał radę dwie paki lecieć :gwizdanie:

ile wypiłeś ?

ja miałem igiełkę proszę ja Ciebie od pierwszego właściciela - osobiście po nią pojechałem do DE przebieg w momencie kupna 95k

ale V-MAX to jakieś 180km/h [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 19:21_________________________________________________i już odrywał się od ziemi :decayed:

Dopiero trzecie piję :tongue4:

Ale mówię poważnie.Ja kupiłem od kolesia co robił ją pod siebie.Na początku była zamulona jak po dziadku ale z czasem ją rozbujałem.

Co prawda mówię o wskazaniach licznikowych i na bank coś mogło przekłamywać zwłaszcza przy felunku 16''

Opublikowano

kórwa miałem nie pić ale właśnie zadzwoniła klientka, że rezygnuje z zakupu mieszkania i dila nie będzie :wallbash:

Opublikowano

dobra, to ja idę do żabki :naughty:

Opublikowano

dobra, to ja idę do żabki :naughty:

Ja już mam pochytane :decayed:

Jednym słowem Żywiec .. :naughty:

Opublikowano

dobra, to ja idę do żabki :naughty:

Ja już mam pochytane :decayed:

Jednym słowem Żywiec .. :naughty:

piłeś tego limitowanego żywca? taki z czerwoną etykietą... :mysli:

bo był w sklepie i nad nim myślałem :gwizdanie:

Opublikowano

dobra, to ja idę do żabki :naughty:

Ja już mam pochytane :decayed:

Jednym słowem Żywiec .. :naughty:

piłeś tego limitowanego żywca? taki z czerwoną etykietą... :mysli:

bo był w sklepie i nad nim myślałem :gwizdanie:

Nie ... trza było brac... :gwizdanie:

Opublikowano

dobra, to ja idę do żabki :naughty:

to kup jutro, spróbuj i daj znać co i jak :decayed:

Ja już mam pochytane :decayed:

Jednym słowem Żywiec .. :naughty:

piłeś tego limitowanego żywca? taki z czerwoną etykietą... :mysli:

bo był w sklepie i nad nim myślałem :gwizdanie:

Nie ... trza było brac... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak go napotkam na swej drodze to na pewno kupie :D

Opublikowano

a jednak odpuściłem bo znów bym całą flaszkę wytrąbił :wallbash:

picie w trudnych sytuacjach życiowych jest mało dojrzałe :polew:

Opublikowano

a jednak odpuściłem bo znów bym całą flaszkę wytrąbił :wallbash:

picie w trudnych sytuacjach życiowych jest mało dojrzałe :polew:

Sam siebie w hu.. robisz... głupota ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: aloha w biały wieczór :kox:
Opublikowano

Miszka zamilkł siedzi i mysli ... :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.