Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A o której zbiórka?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no właśnie jak jedziemy ja ok 17:00 już powinienem być free

Akjam pomyśl o tym co mówiłeś, że masz na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

no właśnie jak jedziemy ja ok 17:00 już powinienem być free

Akjam pomyśl o tym co mówiłeś, że masz na spocie :gwizdanie:

:wink4: Jak się wyrobię to 17:30 mógłbym być pod GoSportem. :naughty:
Opublikowano

:hi:

no właśnie jak jedziemy ja ok 17:00 już powinienem być free

Akjam pomyśl o tym co mówiłeś, że masz na spocie :gwizdanie:

:wink4: Jak się wyrobię to 17:30 mógłbym być pod GoSportem. :naughty:

mi pasi

Opublikowano

MOŻE SPOTKAMY SIĘ 17:30 POD ASO MAGRO PRZY ŚREDNICÓWCE :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 10:53_________________________________________________TĘDY JEST CHYBA BLIŻEJ :gwizdanie:

Opublikowano

ja się dostosuję ale możliwe, że polecę przez Zabrze po Bulika [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:09_________________________________________________

MOŻE SPOTKAMY SIĘ 17:30 POD ASO MAGRO PRZY ŚREDNICÓWCE :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 10:53_________________________________________________TĘDY JEST CHYBA BLIŻEJ :gwizdanie:

nie krzycz kolego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja się dostosuję ale możliwe, że polecę przez Zabrze po Bulika [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:09_________________________________________________

MOŻE SPOTKAMY SIĘ 17:30 POD ASO MAGRO PRZY ŚREDNICÓWCE :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 10:53_________________________________________________TĘDY JEST CHYBA BLIŻEJ :gwizdanie:

nie krzycz kolego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

JESTEM NASTĘPCĄ UŻYTKOWNIKA O NICKU BROKENCAPSLOCK :polew:

Opublikowano

także dalej jesteśmy w d*pie z wyjazdem :gwizdanie:

Opublikowano

Organizacja jak zawsze ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jadę przez Zabrze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ja możliwe , że wyrobie sie czasowo dopiero na 17.55 ale powinienem być punktualnie w SG :decayed:

Opublikowano

ja jadę przez Zabrze :gwizdanie:

jedziesz po Bulika?

Możemy się zgadać na 17:30 przy Magro i pojedziemy razem :)

Opublikowano

ja jadę przez Zabrze :gwizdanie:

jedziesz po Bulika?

Możemy się zgadać na 17:30 przy Magro i pojedziemy razem :)

pasi :kox:
Opublikowano

ja jadę przez Zabrze :gwizdanie:

jedziesz po Bulika?

Możemy się zgadać na 17:30 przy Magro i pojedziemy razem :)

pasi :kox:

OK

Opublikowano

ja jadę przez Zabrze :gwizdanie:

jedziesz po Bulika?

Możemy się zgadać na 17:30 przy Magro i pojedziemy razem :)

pasi :kox:

OK

ok

ale nudy w robo dziś [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 12:47_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

Dlatego ja nie poszedłem do roboty ... :decayed:

Opublikowano

Dlatego ja nie poszedłem do roboty ... :decayed:

ta i nawet wiem co robisz :jerk:

:polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Dlatego ja nie poszedłem do roboty ... :decayed:

ta i nawet wiem co robisz :jerk:

:polew:

Oczywiscie... i to myślac o Tobie mój gejku ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dlatego ja nie poszedłem do roboty ... :decayed:

ta i nawet wiem co robisz :jerk:

:polew:

Oczywiscie... i to myślac o Tobie mój gejku ... :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.