Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 09:31_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 09:10_________________________________________________

Siema wszystkim! Ja już w robo... :disgust:

WCzoraj niestety nie dałem rady dotrzeć. Wszystkim Wesołych życzę... :hi:

Spoko... nikt nawet nie zauważył że Cie nie ma ... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Dlatego też się nie goniłem. :decayed:

goń się :kox:

Zachlałeś pałkę!? :naughty:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 09:31_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 09:10_________________________________________________

Siema wszystkim! Ja już w robo... :disgust:

WCzoraj niestety nie dałem rady dotrzeć. Wszystkim Wesołych życzę... :hi:

Spoko... nikt nawet nie zauważył że Cie nie ma ... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Dlatego też się nie goniłem. :decayed:

goń się :kox:

Zachlałeś pałkę!? :naughty:

przecież autem jechałem :facepalm:

a do tego liczyłem, że będziesz :palacz::punish:

bo Oko dał d*py po całości :polew:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 09:31_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 09:10_________________________________________________

Siema wszystkim! Ja już w robo... :disgust:

WCzoraj niestety nie dałem rady dotrzeć. Wszystkim Wesołych życzę... :hi:

Spoko... nikt nawet nie zauważył że Cie nie ma ... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Dlatego też się nie goniłem. :decayed:

goń się :kox:

Zachlałeś pałkę!? :naughty:

przecież autem jechałem :facepalm:

a do tego liczyłem, że będziesz :palacz::punish:

bo Oko dał d*py po całości :polew:

No tam byłeś autem ale później mogłeś doyebać. :naughty: Nie dałem rady się zorganizować. O której się widzieliśmy W Kato? To było już po 17ej... Jak wróciłem to było grubo po 18ej. :kwasny:
Opublikowano

wiem wiem :cool1:

Opublikowano

a wiecie dlaczego Neron spalił Rzym ? :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo wtedy jeszcze nie było Sosnowca :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ulubiona zabawa dzieci z Sosnowca :?:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ulubiona zabawa dzieci z Sosnowca :?:

to już było :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ulubiona zabawa dzieci z Sosnowca :?:

to już było :tongue4:

Gdzie kiedy :?: Nie zauważyłem :tongue4:

Opublikowano

Cicho bo Talib przyszedł a już mnie zj***ł na Fejsie że dojeżdżam jego ukochane miasto :lol1::polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Cicho bo Talib przyszedł a już mnie zj***ł na Fejsie że dojeżdżam jego ukochane miasto :lol1::polew:

:decayed:

ccabe515bdad239ffc7960f87ca18f5f.jpg

:blink:

Opublikowano

a wiecie dlaczego Neron spalił Rzym ? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo wtedy jeszcze nie było Sosnowca :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ulubiona zabawa dzieci z Sosnowca :?:

jesteście jebnię*i jak wasi dziadkowie najeb*ni pod górniczym społem hanyski :P[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 10:53_________________________________________________

Cicho bo Talib przyszedł a już mnie zj***ł na Fejsie że dojeżdżam jego ukochane miasto :lol1::polew:

no i jestem :P

Opublikowano

:hi:

Cicho bo Talib przyszedł a już mnie zj***ł na Fejsie że dojeżdżam jego ukochane miasto :lol1::polew:

:decayed:

ccabe515bdad239ffc7960f87ca18f5f.jpg

:blink:

Jaki to rozmiar? :naughty::kox::blink:
Opublikowano

dobra spadam do taty na cmentarz....

Wszystkim życze wesołych, zdrowych i spokojnych świąt ... a nowy rok niech przyniesie więcej wzlotów niz upadków... Życzenia dla każdego.. nawet dla tych zza Przemszy :P i takim miłym nastrojem zakończmy ten głupi temat przed zaborowy :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

Cicho bo Talib przyszedł a już mnie zj***ł na Fejsie że dojeżdżam jego ukochane miasto :lol1::polew:

:decayed:

ccabe515bdad239ffc7960f87ca18f5f.jpg

:blink:

Jaki to rozmiar? :naughty::kox::blink:

tam to na pewno XS :polew: :polew:
Opublikowano

dobra spadam do taty na cmentarz....

Wszystkim życze wesołych, zdrowych i spokojnych świąt ... a nowy rok niech przyniesie więcej wzlotów i upadków... Życzenia dla każdego.. nawet dla tych zza Przemszy :P i takim miłym nastrojem zakończmy ten głupi temat przed zaborowy :hi: :hi:

Najlepszego Talib. :hi:

:hi:

Cicho bo Talib przyszedł a już mnie zj***ł na Fejsie że dojeżdżam jego ukochane miasto :lol1::polew:

:decayed:

ccabe515bdad239ffc7960f87ca18f5f.jpg

:blink:

Jaki to rozmiar? :naughty::kox::blink:

tam to na pewno XS :polew: :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

zdrowych i wesolych :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt wszystkim Życze :-)

Opublikowano

Wesołych Świąt wszystkim Życze :-)

nie zachlej się przez Święta - Wesołych :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.