Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sosnowcu są dwie rasy psów, szybkie i smaczne :polew: :polew:

:decayed:

OKO a jak z tym Wrockiem wyszło ?

łod kwietnia mam new dżob :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 14:04_________________________________________________

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Grisza co tam :hi:

chory :wallbash: teraz to mi się te L4 naprawde przydało....

ja to samo na chaci zdycham i forum :naughty:

:) no to zdrówka życze.

w sosnowcu są dwie rasy psów, szybkie i smaczne :polew: :polew:

a ty którą rase preferujesz ?
Opublikowano

w sosnowcu są dwie rasy psów, szybkie i smaczne :polew: :polew:

a ty którą rase preferujesz ?

kiedyś miałem smacznego ale ostał się tylko szybki :kox:

Opublikowano

w sosnowcu są dwie rasy psów, szybkie i smaczne :polew: :polew:

:decayed:

OKO a jak z tym Wrockiem wyszło ?

łod kwietnia mam new dżob :kox: :kox: :kox:

:good:

siema Grisza co tam :hi:

chory :wallbash: teraz to mi się te L4 naprawde przydało....

ja to samo na chaci zdycham i forum :naughty:

:) no to zdrówka życze.

w sosnowcu są dwie rasy psów, szybkie i smaczne :polew: :polew:

a ty którą rase preferujesz ?

suki :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

siemka,

ktos tu bedzie musial dostac wp***dol :gwizdanie: :>

Opublikowano

ALe o so chodzi? :decayed:

Opublikowano

ja jestem na silnych lekach :gwizdanie:

Opublikowano

aha i Miszka gratki wygranej :cool1: szkoda ze nie na stale

Opublikowano

aha i Miszka gratki wygranej :cool1: szkoda ze nie na stale

nie chcę Cię denerwować ale furka będzie zatankowana do pełna :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Ale pizga :kwasny: Te kawały o SO trochę mnie rozgrzały :polew:

Miszka gratki tej 500 i jeszcze pełny bak :gwizdanie:

Opublikowano

w sosnowcu są dwie rasy psów, szybkie i smaczne :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

:good: Przeebane bez wozu tak długo! Masakara! :no: Sporo Cię skasowali? Co było robione podczas tak długiego remontu? :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

niezły patos :wallbash: choć Keżor kiedyś miał uziemione auto od Bożego Narodzenia do Wielkanocnych :sarcastic:

ps. Stasiu posłuchałem Twojej rady i przyjąłem troszkę prądu ale nie wiem jak to się będzie miało po zmieszaniu z lekami :kox:

Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

niezły patos :wallbash: choć Keżor kiedyś miał uziemione auto od Bożego Narodzenia do Wielkanocnych :sarcastic:

ps. Stasiu posłuchałem Twojej rady i przyjąłem troszkę prądu ale nie wiem jak to się będzie miało po zmieszaniu z lekami :kox:

Ostre ebnięcie i odcinka. :naughty:
Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

niezły patos :wallbash: choć Keżor kiedyś miał uziemione auto od Bożego Narodzenia do Wielkanocnych :sarcastic:

ps. Stasiu posłuchałem Twojej rady i przyjąłem troszkę prądu ale nie wiem jak to się będzie miało po zmieszaniu z lekami :kox:

Ostre ebnięcie i odcinka. :naughty:

:kox: na pełnej kórwie :kox:

Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

niezły patos :wallbash: choć Keżor kiedyś miał uziemione auto od Bożego Narodzenia do Wielkanocnych :sarcastic:

ps. Stasiu posłuchałem Twojej rady i przyjąłem troszkę prądu ale nie wiem jak to się będzie miało po zmieszaniu z lekami :kox:

Ostre ebnięcie i odcinka. :naughty:

tak bardziej obrazowo to jak klekot przy 5 k obrotów :decayed:

Opublikowano

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

niezły patos :wallbash: choć Keżor kiedyś miał uziemione auto od Bożego Narodzenia do Wielkanocnych :sarcastic:

ps. Stasiu posłuchałem Twojej rady i przyjąłem troszkę prądu ale nie wiem jak to się będzie miało po zmieszaniu z lekami :kox:

Ostre ebnięcie i odcinka. :naughty:

tak bardziej obrazowo to jak klekot przy 5 k obrotów :decayed:

czyli nie ma pierdolenia :kox:

Opublikowano

no nie

nie ma lipy :decayed::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.