Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

336zł

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

336zł

:hi:
Opublikowano

[Qrrwa Kędzior! Przecież to za dużo czytania! :rolleyes: Jednak zadzwonie. :gwizdanie:

:wallbash: przeciez tam masz alfabetycznie wypisane modele aut, a pozniej na allegro tylko sprawdz co to dokladnie za rodzaj aku
Opublikowano

[Qrrwa Kędzior! Przecież to za dużo czytania! :rolleyes: Jednak zadzwonie. :gwizdanie:

:wallbash: przeciez tam masz alfabetycznie wypisane modele aut, a pozniej na allegro tylko sprawdz co to dokladnie za rodzaj aku

No do tego nie doszedłem... :naughty: :gwizdanie: ALe zerknę. :>
Opublikowano

ja w poniedziałek jadę wymienić świece i zobaczę jak wtedy będzie z odpalaniem choć raczej aku też do wymiany bo jak podjechałem A4 i podpiąłem kable to zagadał [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:49_________________________________________________dobra pyrsk :wink4:

Opublikowano

:hi: z wieczora[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:34_________________________________________________psyt :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:34_________________________________________________

Witampo krótkiej przerwie (od 9 XI 2011) odebrałem dziś bryke i pokaże się w końcu na nowym miejscu w SCC bo jeszcze tam nie byłem :)

niezły patos :wallbash: choć Keżor kiedyś miał uziemione auto od Bożego Narodzenia do Wielkanocnych :sarcastic:

ps. Stasiu posłuchałem Twojej rady i przyjąłem troszkę prądu ale nie wiem jak to się będzie miało po zmieszaniu z lekami :kox:

brawo, męska decyzja :kox:

jakbyś jutro czuł się ujowo, muisz cały proces powtórzyć i bedzie ok :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:35_________________________________________________

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

o fak :gwizdanie: niezła kwota :blink:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew::decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:36_________________________________________________

Ja też musiałem wymienić aku i mechanik kupił Boscha silver

tez nad nim myslalem ale wzialem wkoncu centre bo o rok dluzej gwarancja

a czytałeś warunki gwarancji i co ona obejmuje??

Bo powiem Ci szczerze, że gwarancja na aku, ma się tak jak gwarancja np na oponę czy szybę.

Jedna wielka lipa, rzadko producent uznaje gwarancję :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
Opublikowano

+ 20 °C Grecy zakładają swetry (jeśli je tylko mogą znaleźć).

+ 15 °C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).

...

+ 10 °C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.

+ 5 °C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora.

+ 0 °C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.

- 5 °C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa

- 15 °C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwegowie zakładają swetry.

- 17 °C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.

- 20 °C Amerykańskie samochody nie zapalają.

- 25 °C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.

- 30 °C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie

- 35 °C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.

- 40 °C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.

- 42 °C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy.

- 45 °C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.

- 50 °C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.

- 60 °C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.

- 70 °C Zamarzło piekło.

- 73 °C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.

- 80 °C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.

- 114 °C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkur...eni.

Opublikowano

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:naughty:

mam nalany kielon :kox:

Opublikowano

:naughty:

mam nalany kielon :kox:

:kox:

Opublikowano

kielon+ tableta = młody Bóg jutro rano :kox:

Opublikowano

kielon+ tableta = młody Bóg jutro rano :kox:

ja preferuje tylko kielon :wink4:

Opublikowano

kielon+ tableta = młody Bóg jutro rano :kox:

ja preferuje tylko kielon :wink4:

tablety przyjmuje od wczoraj wóda doszła dziś ale delikutaśnie kilka małych głębszych :kox:

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew::decayed:

kolejny, niebede sie wk***ial bo musial bym was naje*ac :gwizdanie:
Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew::decayed:

kolejny, niebede sie wk***ial bo musial bym was naje*ac :gwizdanie:

koledzy z forum :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.