Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... :)

Dobranoc Panowie.

+ jakiś dobry pornos i spać :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... :)

Dobranoc Panowie.

+ jakiś dobry pornos i spać :decayed:

:polew:

Opublikowano

JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... :)

Dobranoc Panowie.

się kuruj bo jutro musisz być monter :decayed::wink4:

nareczka Grisza

:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 23:20_________________________________________________

JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... :)

Dobranoc Panowie.

+ jakiś dobry pornos i spać :decayed:

to by mu spanie przeszło :decayed::wink4:

Opublikowano

dobra plomba :hi:

Opublikowano

bajo :hi:

Opublikowano

słyszeliście............?

znaleźli ciało tej półrocznej dziewczynki z Sosnowca :confused4:

żadnego porwania nie było!!

matka sama porzuciła nieżywe dziecko :confused4: po tym jak w domu jej upadło :wallbash:

wywiozła je tylko trochę poza miejsce spacerów

brak słów :wallbash:

Opublikowano

słyszeliście............?

znaleźli ciało tej półrocznej dziewczynki z Sosnowca :confused4:

żadnego porwania nie było!!

matka sama porzuciła nieżywe dziecko :confused4: po tym jak w domu jej upadło :wallbash:

wywiozła je tylko trochę poza miejsce spacerów

brak słów :wallbash:

A często zarzucacie mi, że się dopierdalam do ludzi ze Sosnowca...no fucki'n comments

coś w tym jest

Opublikowano

słyszeliście............?

znaleźli ciało tej półrocznej dziewczynki z Sosnowca :confused4:

żadnego porwania nie było!!

matka sama porzuciła nieżywe dziecko :confused4: po tym jak w domu jej upadło :wallbash:

wywiozła je tylko trochę poza miejsce spacerów

brak słów :wallbash:

na TVN24 właśnie oglądam...

sosnowiec.... :gwizdanie: :facepalm: :facepalm:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 00:09_________________________________________________

słyszeliście............?

znaleźli ciało tej półrocznej dziewczynki z Sosnowca :confused4:

żadnego porwania nie było!!

matka sama porzuciła nieżywe dziecko :confused4: po tym jak w domu jej upadło :wallbash:

wywiozła je tylko trochę poza miejsce spacerów

brak słów :wallbash:

A często zarzucacie mi, że się dopierdalam do ludzi ze Sosnowca...no fucki'n comments

coś w tym jest

:gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 00:10_________________________________________________współczuje jej i rodzinie :confused4:

Opublikowano

słyszeliście............?

znaleźli ciało tej półrocznej dziewczynki z Sosnowca :confused4:

żadnego porwania nie było!!

matka sama porzuciła nieżywe dziecko :confused4: po tym jak w domu jej upadło :wallbash:

wywiozła je tylko trochę poza miejsce spacerów

brak słów :wallbash:

ja pier**le :facepalm: brak slow
Opublikowano

że też takie myślenie ludzi jest w XXI wieku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

baty i kryminał bez sądu :angry:

Opublikowano

]

A często zarzucacie mi, że się dopierdalam do ludzi ze Sosnowca...no fucki'n comments

coś w tym jest

pie*dolisz glupoty
Opublikowano

albo :mysli: po co kryminał w końcu to my ją będziemy utrzymywać z naszych pensji :wallbash:

Opublikowano

że też takie myślenie ludzi jest w XXI wieku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

baty i kryminał bez sądu :angry:

może jakiś turbo szok? ... nie można tak na to patrzeć

Opublikowano

że też takie myślenie ludzi jest w XXI wieku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

baty i kryminał bez sądu :angry:

skad wogole taki pomysl na porwanie no to niemiesci mi sie to w glowie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

albo :mysli: po co kryminał w końcu to my ją będziemy utrzymywać z naszych pensji :wallbash:

do sprzatania ulic powinni isc a nie siedziec i grzac d*py w wiezniu
Opublikowano

]

A często zarzucacie mi, że się dopierdalam do ludzi ze Sosnowca...no fucki'n comments

coś w tym jest

pie*dolisz glupoty

nie pier**lę coś w tym jest,że stało się to w SO

Opublikowano

że też takie myślenie ludzi jest w XXI wieku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

baty i kryminał bez sądu :angry:

może jakiś turbo szok? ... nie można tak na to patrzeć

no niewiem, niejestem w stanie sobie takiego czegos wyobrazic roznie kazdy czlowiek reaguje ale ja pier*ole :wallbash:
Opublikowano

że też takie myślenie ludzi jest w XXI wieku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

baty i kryminał bez sądu :angry:

może jakiś turbo szok? ... nie można tak na to patrzeć

nie wiem ale to nie jest normalne moim zdaniem :!:

jak się jest dorosłym to trzeba wiedzieć i się liczyć z tym ,że zło jest karalne :cool1:

Opublikowano

]

A często zarzucacie mi, że się dopierdalam do ludzi ze Sosnowca...no fucki'n comments

coś w tym jest

pie*dolisz glupoty

nie pieprzę coś w tym jest,że stało się to w SO

niebede tego komentowal bo i tak niema sensu
Opublikowano

]

A często zarzucacie mi, że się dopierdalam do ludzi ze Sosnowca...no fucki'n comments

coś w tym jest

pie*dolisz glupoty

nie pieprzę coś w tym jest,że stało się to w SO

niebede tego komentowal bo i tak niema sensu

no nie ma , nie ma

Opublikowano

to się mogło wydarzyć w każdym mieście

nie ma co se do oczu skakać :gwizdanie: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.