Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesko23 :decayed: co to oznacza? :decayed:

hmmmm.... długośc mojego przyro....... :gwizdanie:

Piękne czasy wtedy były.... 23 lata się miało jak się konto na allegro zakładało.

:naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta zima zaczynka mnie wkur.wiać chce wiosny :kox:

historia z życia wzięta :decayed:

______________________________________________________________

12 sierpnia

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże

jak tu pięknie!

Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać,

kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście

zmieniły

kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone.

Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni.

Jakie wspaniałe! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi.

Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba!

11 listopada

Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak

ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego, jak jeleń!

Mam nadzieję, że wreszcie spadnie śnieg.

2 grudnia

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było

przykryte białą kołdra. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej!

Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy

drogę

dojazdową. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną (wygrałem), a

potem przyjechał pług śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu

musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową.

Kocham Bieszczady!

12 grudnia

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Jest pięknie!

Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową.

Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną

drogę dojazdową nie dojechałem do pracy.

Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe

dłonie mam w pęcherzach od łopaty.

Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka tuz za rogiem, dopóki nie

odśnieżę drogi dojazdowej. sk***ysyn!

25 grudnia

Wesołych pier**lonych Świąt!

Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten

sk***ysyn od pługu śnieżnego... przysięgam - zabiję!!

Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to

gówno.

27 grudnia

Znowu to białe k**estwo spadło w nocy.

Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi

dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług.

Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą

białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia pięc

centymetrów tej nocy.

Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia

Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów

tego białego k**estwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata!

Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten c**j przyszedł pożyczyć ode mnie

łopatę!

Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem

to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozpierdoliłem o

jego zakuty łeb.

4 stycznia

Wreszcie wydostałem się z domu.

Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod

samochód wpadł mi pier**lony jeleń i całkiem go rozjebał. Narobił szkód na

trzy tysiące.

Powinni powystrzelać te skurwysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie

rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja

Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak

zardzewiał od tej j**anej soli, którą posypują drogi..

18 maja

Przeprowadziłem się z powrotem do miasta.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego

rozsądku może zamieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach???

Opublikowano

:hi:

Łapie mnie jakieś choróbsko :(

Więc trzeba się prewencyjnie zaszczepić...0,7 już się chłodzi :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

morgen :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:wallbash: a ja jeszcze w robocie
Opublikowano

A ja dopiero w robocie...

Opublikowano

piwko zakupione - dzisiaj lajtowo

jutro flacha :kox:

Opublikowano
:hi: ostatnim tchnieniem zapisałem się do Bukowiny :kox:
Opublikowano

:hi: ostatnim tchnieniem zapisałem się do Bukowiny :kox:

:good:

Opublikowano

piwko zakupione - dzisiaj lajtowo

jutro flacha :kox:

jutro mi niepasuje :wink4:
Opublikowano

piwko zakupione - dzisiaj lajtowo

jutro flacha :kox:

jutro mi niepasuje :wink4:

mi też nie bardzo.... :przebiegly:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

piwko zakupione - dzisiaj lajtowo

jutro flacha :kox:

jutro mi niepasuje :wink4:

mi też nie bardzo.... :przebiegly:

dobra przekonales mnie :>
Opublikowano

przyjęli do nas nową dziewczynę na informację :gwizdanie: :kox: :kox: sukaaaaa :decayed:

Opublikowano

przyjęli do nas nową dziewczynę na informację :gwizdanie: :kox: :kox: sukaaaaa :decayed:

Dawaj namiar na fejsie ... :naughty:

Opublikowano

przyjęli do nas nową dziewczynę na informację :gwizdanie: :kox: :kox: sukaaaaa :decayed:

mialem ja :>
Opublikowano

przyjęli do nas nową dziewczynę na informację :gwizdanie: :kox: :kox: sukaaaaa :decayed:

Dawaj namiar na fejsie ... :naughty:

nie mam tam konta :cool1:

Opublikowano

przyjęli do nas nową dziewczynę na informację :gwizdanie: :kox: :kox: sukaaaaa :decayed:

Dawaj namiar na fejsie ... :naughty:

nie mam tam konta :cool1:

To imie nazwisko i skąd jest ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.