Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Tobie co w końcu wyszło z tym golfem :mysli:

wybierak :gwizdanie: a przy okazji dałem sprzęgło do okucia bo było ori od nowości i należało to zrobić i jeszcze kilka pierdółek :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Tobie co w końcu wyszło z tym golfem :mysli:

wybierak :gwizdanie: a przy okazji dałem sprzęgło do okucia bo było ori od nowości i należało to zrobić i jeszcze kilka pierdółek :cool1:

:good:
Opublikowano

:dance: :dance:

Zawijam na chatę, koniec pracy :przebiegly:

Bass Projector Dubstep Mix (Part 2)

Opublikowano

Kto będzie? :cool1:

:dance: :dance:

Zawijam na chatę, koniec pracy :przebiegly:

Bass Projector Dubstep Mix (Part 2)

Myślałem, że będzie się coś ruszać... :naughty::decayed:
Opublikowano

bendem :tongue4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:34_________________________________________________chlopy wiedza oczym nawijaja :decayed:
Opublikowano

no to się zrywam z roboty strejt ehed tu Silka spot :kox:

Opublikowano

udanego spota Pany :hi:

ja szporuje także znów nie dolecę :embarrassed:

Kto będzie? :cool1:

:dance: :dance:

Zawijam na chatę, koniec pracy :przebiegly:

Bass Projector Dubstep Mix (Part 2)

Myślałem, że będzie się coś ruszać... :naughty::decayed:

ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I nie dałem rady dotrzeć na spota :disgust:

Opublikowano

dzieki za spocisza :good:

Opublikowano

:hi:

Kurva :!: Nie ma to jak zdrzemnąć się na chwilę po robocie i wstać o 21 :disgust:

Opublikowano

Kto będzie? :cool1:

:dance: :dance:

Zawijam na chatę, koniec pracy :przebiegly:

Bass Projector Dubstep Mix (Part 2)

Myślałem, że będzie się coś ruszać... :naughty::decayed:

ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

No to po spociszu :decayed:

Powrót w szybkim tempie, Biemdabeliu X6 nie jedzie albo audi zapierd*ala :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Kto będzie? :cool1:

:dance: :dance:

Zawijam na chatę, koniec pracy :przebiegly:

Bass Projector Dubstep Mix (Part 2)

Myślałem, że będzie się coś ruszać... :naughty::decayed:

ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

No to po spociszu :decayed:

Powrót w szybkim tempie, Biemdabeliu X6 nie jedzie albo audi zapierd*ala :kox: :gwizdanie:

No dobre to było... :gwizdanie: :kox: Trasa pod koniec szybko mijała... :kox:

A tak BTW to jest BMW X6 o którym kiedyś mówiłem na spocie... :wink4:

Opublikowano

:hi:

Elo dzięki za spota :hi: za te miłe pogawędki :decayed:

Stan dzięki raz jeszcze :yeah:

Opublikowano

Kto będzie? :cool1:

:dance: :dance:

Zawijam na chatę, koniec pracy :przebiegly:

Bass Projector Dubstep Mix (Part 2)

Myślałem, że będzie się coś ruszać... :naughty::decayed:

ja też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

No to po spociszu :decayed:

Powrót w szybkim tempie, Biemdabeliu X6 nie jedzie albo audi zapierd*ala :kox: :gwizdanie:

No dobre to było... :gwizdanie: :kox: Trasa pod koniec szybko mijała... :kox:

A tak BTW to jest BMW X6 o którym kiedyś mówiłem na spocie... :wink4:

Jaki tam jest silnik :?:

Opublikowano

Nie wiem właśnie. :mysli: Dzwoniłem do niego ale nie odbiera... :sarcastic:

Opublikowano

Nie wiem właśnie. :mysli: Dzwoniłem do niego ale nie odbiera... :sarcastic:

Zastanawia się jakiej wymówki użyć, za tą kasę mógłby mieć minimum 14 B5 lub z 6 b7 :nabijasie:

Najmniejszy silnik ma 245KM :cool1:

http://www.bmw.pl/pl/pl/general/ecom_uic/vco/vco.html

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

Nie wiem właśnie. :mysli: Dzwoniłem do niego ale nie odbiera... :sarcastic:

Zastanawia się jakiej wymówki użyć, za tą kasę mógłby mieć minimum 14 B5 lub z 6 b7 :nabijasie:

Najmniejszy silnik ma 245KM :cool1:

http://www.bmw.pl/pl/pl/general/ecom_uic/vco/vco.html

1\2 quatro robi robote :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.