Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

Kędzior co Ty gadasz ja też mam i tam nie ma zakładki spociki- śląskie :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

:wink:

Pany benzyne jakby człoweik chciał kupić to jaką do A4 np.B6 w manualu ?

najlepiej to jak bys kupowal benzyne pb98

:nabijasie:

Piter jak tam wrazenia w nowej pracy?

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

z tego forum robi sie jak dla mnie kupa niestety, zapraszanie znajomych, blogi, nalezenie do jakiejs grupy :thumbdown::facepalm::facepalm::suicide_anim: kurw* mega porazka moim zdaniem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior .....

Pucek pisał ,że pomożesz ale nie wiedziałem ,że tak szybko i konkretnie

Opublikowano

wrazenia spoko 2godz szkolenia bhp i na chate:punk: ale robota wyglada spoko zobaczymy co dalej bedzie:wink:

Opublikowano

:nabijasie:

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

Ten mòj polew do poprzedniego posta mojego ;)

Opublikowano

Arturoo

jesli chodzi o to co napisales na gliwickich to niema juz duzej roznicy w oc miedzy 1,8 a 3.0m teraz liczac oc zwracaja bardziej uwaga na rocznik.

jesli chodzi o pytanie typu 1.8T lub 3.0 to kazdy kto ma 1.8t niepowie ze jest hu*owe bo bedzie zachwalal ze to co on ma jest najlepsze i odwrotnie.

ja powiem ci tak jak Pucek napisal przejedz sie jego 1.8t i moja 2.8 i sobie sam zadecydujesz.

spalanie w tych autach jest porownywalne wiem bo mialem 1.8t

odczucie mocy jest lepsze w 1.8t bo jest nuda i nagle kop turbiny, wiec mozna powiedziec ze czujesz ze masz wiecej koni.

Tak samo jest w osce a q. W osce zapiszczysz kolami i wszyscy mysla ze masz duzo koni a w q bardzo ciezko to zrobic jest plynny star wiec ludzie mysla ze kicha.

jesli lubisz grzebac przy aucie i wydac kase na modzenie silnika to 1.8T ale pamietaj ze powyzej 200 koni to sa bardzo wysokie koszty rezania i silnik powyzej tych 200 moim zdaniem sie troszke bardziej meczy wiec moze sie cos wysrac. w 3.0 masz silnik przystosowany do tej mocy wiec tam raczej niepowinno byc problemow (oczywiscie niewiem jaka jest awaryjnosc w tych silnikach z b6)

jeszcze jakies pytania? :cool1:

Opublikowano

ale jebles referata :hahaha:

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

:kox:

Opublikowano
ale jebles referata :hahaha:

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

:kox:

nawet niewiesz ile wysilku mnie to kosztowalo, prawie 30min to pisalem :nabijasie:

Opublikowano
:buahaha: grunt ze sie udalo :naughty:
Opublikowano
nawet niewiesz ile wysilku mnie to kosztowalo, prawie 30min to pisalem :nabijasie:
te koksy Ci mózg wyżarły

:laughing2:

Opublikowano
:buahaha: grunt ze sie udalo :naughty:

az sie napije z tego wszystkiego hehehe

fajny masz awatarek

---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:33 ----------

te koksy Ci mózg wyżarły

:laughing2:

nikt niemowil mi o skutkach ubocznych ehhe pozatym swinie ta pasze jedza i nic im niejest :buahaha:

Opublikowano

nikt niemowil mi o skutkach ubocznych ehhe pozatym swinie ta pasze jedza i nic im niejest :buahaha:

ale jak wyglądają

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

qwa jeżdżę bez OC trzeba zacalowac jutro

miałem do 22,o2 :OMG: warto loooknąc w papiery czasami

Opublikowano

ty piracie

Opublikowano

To żeś mu nagadał... :polew:

Opublikowano
To żeś mu nagadał... :polew:

jakie forum taka riposta :nabijasie:

Opublikowano
ale jebles referata :hahaha:

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

:kox:

no nie ma lipy :punk:

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:07 ----------

nawet niewiesz ile wysilku mnie to kosztowalo, prawie 30min to pisalem :nabijasie:

:oklasky::thumbup1:

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:07 ----------

jakie forum taka riposta :nabijasie:

:nabijasie:

Opublikowano
jakie forum taka riposta :nabijasie:
:blowup:
Opublikowano

:sarcastic: forum mnie dobija pogoda mnie dobija:smutas: kaj ta wiosna

---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:11 ----------

motorek bym juz wyciagnol :dance2:

Opublikowano

też muszę zacalować ubezp w sobotę i przegląd

Opublikowano

oj, zaczyna się pitolenie :kox:

Opublikowano

Miszka, Pajda będzie we wtorek na spocie, to pogadacie o interesach :wink:

PS. Pamiętaj, że 10% dla mnie :bag:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.