Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk:

:drinks:

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

ale klasyk

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ehh ze ja kuzwa nie jade :facepalm:

Opublikowano

Pakowanko .... pssyyttt i klasyk ...

http://www.youtube.com/watch?v=SDa6nkEvY3c

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

ehh ze ja kuzwa nie jade :facepalm:

Żałuj .... :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
ehh ze ja kuzwa nie jade :facepalm:

nie pier**l bo ci zajebe :facepalm:

Opublikowano

wy tez zalujcie ze nie jade :tongue4:

Opublikowano
Pakowanko .... pssyyttt i klasyk ...

http://www.youtube.com/watch?v=SDa6nkEvY3c

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

ehh ze ja kuzwa nie jade :facepalm:

Żałuj .... :whistling::whistling::whistling:

dobry wałek :kox:

Opublikowano
ehh ze ja kuzwa nie jade :facepalm:

nie pier**l bo ci zajebe :facepalm:

za***ie - sie pisze :decayed:

Opublikowano
wy tez zalujcie ze nie jade :tongue4:

dla Ciebie: :kox:

Opublikowano
wy tez zalujcie ze nie jade :tongue4:

dla Ciebie: :kox:

:kox::kox::kox:

Opublikowano
ehh ze ja kuzwa nie jade :facepalm:

:confused4::cry::sad::smutas::sorry::beksa::stupid2:

Opublikowano

dobra czas spac bo jutro do roboty :wink:

niebede wam zyczyl udanej imprezy bo to normalne ze bedzie sajgon i wogole dojebanie :decayed: wiec szerokosci :wink: bawta sie i tam moje zdrowko ciulnijcie, a i poprosze o jakies mms co bym w miare wiedzial co sie tam dzieje :P hehe

Opublikowano
dobra czas spac bo jutro do roboty :wink:

niebede wam zyczyl udanej imprezy bo to normalne ze bedzie sajgon i wogole dojebanie :decayed: wiec szerokosci :wink: bawta sie i tam moje zdrowko ciulnijcie, a i poprosze o jakies mms co bym w miare wiedzial co sie tam dzieje :P hehe

nie i chvj :decayed:

Opublikowano

Szkoda Kędzior, myślałem że będe miał z kim latać po dachach, a tak ? będzie tylko ta sztywna wawa :thumbdown:

Opublikowano
dobra czas spac bo jutro do roboty :wink:

niebede wam zyczyl udanej imprezy bo to normalne ze bedzie sajgon i wogole dojebanie :decayed: wiec szerokosci :wink: bawta sie i tam moje zdrowko ciulnijcie, a i poprosze o jakies mms co bym w miare wiedzial co sie tam dzieje :P hehe

nie i chvj :decayed:

:banan::dancing::dancing::a4fan::dance::dance2::buhaha::drool3::evil2::brzydkibanan::brzydkibanan::banan3::banan1::banan2:

Opublikowano
Szkoda Kędzior, myślałem że będe miał z kim latać po dachach, a tak ? będzie tylko ta sztywna wawa :thumbdown:

odbijemy w zatorze :wink:

Opublikowano
Szkoda Kędzior, myślałem że będe miał z kim latać po dachach, a tak ? będzie tylko ta sztywna wawa :thumbdown:

odbijemy w zatorze :wink:

No tak, tam też będzie się działo... :naughty:

Opublikowano
Szkoda Kędzior, myślałem że będe miał z kim latać po dachach, a tak ? będzie tylko ta sztywna wawa :thumbdown:

:polew:

jaaaa, on przy Ewelinie to pysk po jedzeniu serwetką wyciera.... :decayed:

a Ty mu o dachach gadasz... :wink:

Opublikowano
Szkoda Kędzior, myślałem że będe miał z kim latać po dachach, a tak ? będzie tylko ta sztywna wawa :thumbdown:

:polew:

jaaaa, on przy Ewelinie to pysk po jedzeniu serwetką wyciera.... :decayed:

a Ty mu o dachach gadasz... :wink:

dlatego stosuje taktyke lisa, i ja wkurwiam zeby pojechala do domu i wtedy jestem nie do ogarniecia :grin:

Opublikowano
Szkoda Kędzior, myślałem że będe miał z kim latać po dachach, a tak ? będzie tylko ta sztywna wawa :thumbdown:

:polew:

jaaaa, on przy Ewelinie to pysk po jedzeniu serwetką wyciera.... :decayed:

a Ty mu o dachach gadasz... :wink:

dlatego stosuje taktyke lisa, i ja wkurwiam zeby pojechala do domu i wtedy jestem nie do ogarniecia :grin:

No w to Ci uwierzę, jak to było? "nie będę inwestował w związek w którym nie ma przyszłości" :naughty:

Opublikowano

ide się jeszcze ogolić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.