Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tyś to jest waryjot! :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:
Opublikowano

Nie przeszkadza to w tym żebyś Ty nim nie był! :naughty:

Opublikowano
Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

Opublikowano
Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

A Tobie co? :decayed:
Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku :jerk::kox:

Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

:polew::polew:

Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku :jerk::kox:

przemysl to jeszcze :kox: :kox: ale jak jestes tego pewien to bedzie grubo :facepalm::banan:

Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku :jerk::kox:

przemysl to jeszcze :kox: :kox: ale jak jestes tego pewien to bedzie grubo :facepalm::banan:

trzeba wziąść kamera, bo przy mnie będziesz pamietał tylk opiątek do 20 i wyjazd w niedziele :grin:

Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku :jerk::kox:

Yebany.... :polew::polew: widać że się lubią , kumple od :drunk:.......
Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku :jerk::kox:

Yebany.... :polew::polew: widać że się lubią , kumple od :drunk:.......

etam, chodzi mi tylko o Natalię :polew:

Opublikowano

nie mam pytań....

Opublikowano
nie mam pytań....

życie... :wink::decayed:

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

jeest Mario - zaraz coś doyebie do pieca :grin:

Opublikowano

pany tez Wam sie wyświetla czas o 2h do tyłu na forum ?

Opublikowano
pany tez Wam sie wyświetla czas o 2h do tyłu na forum ?

przestaw sobie w ustawieniach :whistling:

Opublikowano
pany tez Wam sie wyświetla czas o 2h do tyłu na forum ?

przestaw sobie w ustawieniach :whistling:

kierwa kiedyś samo się zmieniało :thumbdown:

Opublikowano
pany tez Wam sie wyświetla czas o 2h do tyłu na forum ?

przestaw sobie w ustawieniach :whistling:

kierwa kiedyś samo się zmieniało :thumbdown:

taka karma :whistling:

Opublikowano
nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

:polew::polew::polew:

nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

:decayed::decayed::decayed:

nie czarne tylko granatowe b5 avant w q najmocniejsza dostepna opcja 2.8 targa jak szalona :decayed:

ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie :decayed:

ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna :decayed:

nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu :decayed: to z górki się nie liczy :kox:

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

Tyś to jest waryjot! :wink4:
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! :naughty:

joooo hahahaha nieee :banan::kox::banan:

tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku :jerk::kox:

Yebany.... :polew::polew: widać że się lubią , kumple od :drunk:.......

etam, chodzi mi tylko o Natalię :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

10 osób podgląda, ale tylko mój imiennik coś napisał :decayed::kox:

Opublikowano

:yeee::yeah:

musiałem cytaty do kupy zebrać :wink::decayed:

PS.rozwaliłeś mnie z tą Natalią :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.