Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS.

psyt :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym :whistling:
tjaaaaa..... a łyżka na to nie możliwe :wink: Nie narobisz mi smaka.... :bicz:

Zresztą już to widze że Natalia pozwoliła by Ci jeść o tej porze.....

Opublikowano
PS.

psyt :decayed:

:drunk:

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym :whistling:
tjaaaaa..... a łyżka na to nie możliwe :wink: Nie narobisz mi smaka.... :bicz:

Zresztą już to widze że Natalia pozwoliła by Ci jeść o tej porze.....

narobilem Ci smaka :naughty::naughty:

Opublikowano

zjadłbym coś - może być piwo :kox:

Opublikowano
Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym :whistling:

w sosie chrzanowym ponoć są lepsze :wink:

Opublikowano

To i ja pozwolę sobie do tej libacji się podłączyć :drunk::decayed:

Opublikowano
To i ja pozwolę sobie do tej libacji się podłączyć :drunk::decayed:

zdrowie :drinks:

Opublikowano

No to może tak za kolejnego tatuśka i jego pociechę :drunk:

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

pewnie hornet dziś już nic nie wie o Bożym świecie :decayed:

Opublikowano

w dniu narodzin mojej małej wypiłem tylko 4 piwa - chyba z wrażenia :kox:

Opublikowano
Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym :whistling:

w sosie chrzanowym ponoć są lepsze :wink:

Hmmm... nie miałem okazji jeść :wink: Jeśli tak twierdzisz to nie pozostało mi nic innego tylko spróbować :cool:

Opublikowano
Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym :whistling:

w sosie chrzanowym ponoć są lepsze :wink:

Hmmm... nie miałem okazji jeść :wink: Jeśli tak twierdzisz to nie pozostało mi nic innego tylko spróbować :cool:

Huba pewnie nie ma w domu.... :naughty::decayed:

Opublikowano
w dniu narodzin mojej małej wypiłem tylko 4 piwa - chyba z wrażenia :kox:

to ja dopiero następnego dnia faszeczkę z kumplami robiłem :decayed:

Opublikowano
w dniu narodzin mojej małej wypiłem tylko 4 piwa - chyba z wrażenia :kox:

to ja dopiero następnego dnia faszeczkę z kumplami robiłem :decayed:

pić mi się chciało jakbym to ja rodził :kox:

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

powtórzyłbym to, idę spać :decayed:

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

:hi:

Opublikowano

Ja też się zbieram ,dopije drina ,sprawdzę ,czy trzeba akcję serwisową pampersowi zrobić i nyny

:decayed:

Opublikowano
Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym

:whistling:

w sosie chrzanowym ponoć są lepsze :wink:

Hmm nie jadłem żadnych,tylko w galarecie jak do tej pory kosztowałem i były zaebiste :slina:

Grisza79 wlasnie jem ozorki w sosie koperkowym :whistling:

w sosie chrzanowym ponoć są lepsze :wink:

Hmmm... nie miałem okazji jeść :wink: Jeśli tak twierdzisz to nie pozostało mi nic innego tylko spróbować :cool:

Huba pewnie nie ma w domu.... :naughty::decayed:

A byłem akurat :jezyk:

w pokerka sobie pykałem i ugrałem 25k $ :cygaro:

szkoda że tylko wirtualnie :thumbdown:

No nic kończymy piwko i idziemy spać :lazy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: w ten pięknie zyebany dzień :kwasny:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.