Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...:whistling:

A co gadaliście o FAK-turach ? :naughty:

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...:whistling:

A co gadaliście o FAK-turach ? :naughty:

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html

różne tematy były poruszane nawet opcja wyjazdu do USA :polew:

Opublikowano

Siemanko z rańca :hi:

Opublikowano
:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

co za ludzie :thumbdown::doh:

:wink:

Opublikowano

:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...:whistling:

A co gadaliście o FAK-turach ? :naughty:

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html

różne tematy były poruszane nawet opcja wyjazdu do USA :polew:

Wspomnienia i plany na przyszłość w USA... Czyli bania dobra była. :naughty:
Opublikowano

siemka

:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...:whistling:

A co gadaliście o FAK-turach ? :naughty:

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html

różne tematy były poruszane nawet opcja wyjazdu do USA :polew:

na zrywaniu azbestu podobno juz nieda sie zrobic kokosow :polew::polew:

jak bedziesz wyjezdzal to moge popilnowac ci mieszkania i motoru i auta :whistling::polew::polew::polew:

Opublikowano
siemka

:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...:whistling:

A co gadaliście o FAK-turach ? :naughty:

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html

różne tematy były poruszane nawet opcja wyjazdu do USA :polew:

na zrywaniu azbestu podobno juz nieda sie zrobic kokosow :polew::polew:

jak bedziesz wyjezdzal to moge popilnowac ci mieszkania i motoru i auta :whistling::polew::polew::polew:

chyć się roboty jak chcesz być bogaty :grin:

Opublikowano
siemka

:hi: ale doj**ałem wczoraj po robocie, do Uli rodziców przyleciała rodzina z USA :naughty::sick3:

z czikago ?

nie pamiętam :decayed:

No i jak to zawsze okazja sama znajdzie człowieka :wink:

prosiłem...mówiłem żeby lepiej nie pić ale nie nie wytłumaczysz :naughty:

tak to jest jak się człowiek po kilku głębszych zachować nie umi...:whistling:

A co gadaliście o FAK-turach ? :naughty:

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:28 ----------

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Tir-i-pomoc-drogowa-spadaly-w-przepasc,wid,14384229,wiadomosc.html

różne tematy były poruszane nawet opcja wyjazdu do USA :polew:

na zrywaniu azbestu podobno juz nieda sie zrobic kokosow :polew::polew:

jak bedziesz wyjezdzal to moge popilnowac ci mieszkania i motoru i auta :whistling::polew::polew::polew:

chyć się roboty jak chcesz być bogaty :grin:

wole trafic 6 w totka, bez wysilku :polew:

Opublikowano

No to powodzenia. :naughty:

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

Spiżdżam na piłeczkę a później na meczyk LM do kumpla. Si ja lejter. :wink4:

Opublikowano

Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

Opublikowano
Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

takie rzeczy tylko w erze :polew::wink:

Opublikowano
Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

takie rzeczy tylko w erze :polew::wink:

A j myślałem że w sosnowcu :mysli:

A tak przy okazji :

Siedzi se mały sosnowiczanin przi kałuży i pije ta woda.

Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu:

- Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju...

- Proszę, co pani mówiła?

- A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...

:wink:

Opublikowano
Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

oczywiście jutro Ci mogę sprawdzić :decayed:

Opublikowano
Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

takie rzeczy tylko w erze :polew::wink:

A j myślałem że w sosnowcu :mysli:

A tak przy okazji :

Siedzi se mały sosnowiczanin przi kałuży i pije ta woda.

Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu:

- Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju...

- Proszę, co pani mówiła?

- A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...

:wink:

mialem wlaczyc etke ale w tym wypadku... :decayed:

Opublikowano
Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

oczywiście jutro Ci mogę sprawdzić :decayed:

Szukam dolnego węża do nagrzewnicy tego cieńszego bo podobno są dwa.Pełną diagnozę będę miał dopiero w sobotę a w niedziele mam niestety trasę do zrobienia i auto musi być na chodzie.

Więc na razie muszę zastosować rozwiązanie tymczasowe w postaci wycięcia uszkodzenia i wstawienia metalowej rurki na cybantach :kwasny:

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

takie rzeczy tylko w erze :polew::wink:

A j myślałem że w sosnowcu :mysli:

A tak przy okazji :

Siedzi se mały sosnowiczanin przi kałuży i pije ta woda.

Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu:

- Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju...

- Proszę, co pani mówiła?

- A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...

:wink:

mialem wlaczyc etke ale w tym wypadku... :decayed:

Ehh jeszcze się nie uodporniłeś :whistling:

Opublikowano
Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

oczywiście jutro Ci mogę sprawdzić :decayed:

Szukam dolnego węża do nagrzewnicy tego cieńszego bo podobno są dwa.Pełną diagnozę będę miał dopiero w sobotę a w niedziele mam niestety trasę do zrobienia i auto musi być na chodzie.

Więc na razie muszę zastosować rozwiązanie tymczasowe w postaci wycięcia uszkodzenia i wstawienia metalowej rurki na cybantach :kwasny:

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

Pany kto ma Etke na kompie i sprawdzi mi numer części i cenę ?

takie rzeczy tylko w erze :polew::wink:

A j myślałem że w sosnowcu :mysli:

A tak przy okazji :

Siedzi se mały sosnowiczanin przi kałuży i pije ta woda.

Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu:

- Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju...

- Proszę, co pani mówiła?

- A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...

:wink:

mialem wlaczyc etke ale w tym wypadku... :decayed:

Ehh jeszcze się nie uodporniłeś :whistling:

gdybym sie nie uodpornil to bym musial sie zwolnic z kopalni :decayed:

Opublikowano

Kędzior ... pochytaj sobie tego The Runa ... ten tytuł mnie wchłonoł ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kędzior ... pochytaj sobie tego The Runa ... ten tytuł mnie wchłonoł ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

nfs ?

Opublikowano

dzieci :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.