Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemano po dłuższej przerwie :hi::hi:
:hi::hi: Gdzieś ty był jak Cię nie było ?? :naughty:

ćpieł :decayed:

Miszka ty mnie znasz jak mało kto :grin:

Siedzę już trzy tygodnie we wrocku :naughty: i zwiedzam imprezownie w rynku :kox:.

klub 54 jest wporzo i jeszcze na Wita Stwosza jest kilka :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jacy obcykani :whistling:

Opublikowano

o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Opublikowano

OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?

o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?
o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

to wszystko wina kobiet :naughty:

Opublikowano
Siemano po dłuższej przerwie :hi::hi:
:hi::hi: Gdzieś ty był jak Cię nie było ?? :naughty:

ćpieł :decayed:

Miszka ty mnie znasz jak mało kto :grin:

Siedzę już trzy tygodnie we wrocku :naughty: i zwiedzam imprezownie w rynku :kox:.

klub 54 jest wporzo i jeszcze na Wita Stwosza jest kilka :naughty:

jest tu kilka miłych imprezowni

jak na razie miejscowi pokazali mi:

9tą bramę, Antidotum i Alibi :banan::banan:

i kilka lokali z beer w nazwie :decayed:.

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?
o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

to wszystko wina kobiet :naughty:

miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe :wink:

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?

co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla :naughty:

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?

co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla :naughty:

:decayed:

a dałeś się jakiejś wpisać do "złotych myśli"

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?
o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

to wszystko wina kobiet :naughty:

miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe :wink:

Praca rozwija horyzonty. Rozumiem że twojej nie ma w domu i dlatego sie do tego przyznajesz :naughty:

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?

co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla :naughty:

:decayed:

a dałeś się jakiejś wpisać do "złotych myśli"

miałem wypisany długopis ale nawet udało się przekonać że jak possa to zaciągnie tusz i będzie wpis :whistling:

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?
o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

to wszystko wina kobiet :naughty:

miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe :wink:

Praca rozwija horyzonty. Rozumiem że twojej nie ma w domu i dlatego sie do tego przyznajesz :naughty:

Miszka nie udostępnił jej hasła do neta :decayed:

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?

co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla :naughty:

No to widze, że jest nas dwóch :naughty:
Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?
o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

to wszystko wina kobiet :naughty:

miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe :wink:

Praca rozwija horyzonty. Rozumiem że twojej nie ma w domu i dlatego sie do tego przyznajesz :naughty:

Miszka nie udostępnił jej hasła do neta :decayed:

przywiązał do łóżka i zawiązał oczy żeby nie patrzyła :decayed:

Ula wiesz że Cie lubię :polew::polew:

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?

co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla :naughty:

No to widze, że jest nas dwóch :naughty:

takich jak nas dwoje nie ma nawet troje :grin:

Opublikowano
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ?
o Wrocka kiedyś często jeździłem, a że byłem wtedy jeszcze młody/przystojny i bogaty to się chodziło to tu to tam - teraz kapcie i w doma przed TV :decayed:

Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....

to wszystko wina kobiet :naughty:

miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe :wink:

Miałeś, ale wtedy na nią tyle nie wydawałeś... :whistling:
Opublikowano

tja to narka :hi:

Opublikowano

No to pssyyttt z wieczora po spociku ... :decayed:

Akjam ... :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
tja to narka :hi:
:hi:
No to pssyyttt z wieczora po spociku ... :decayed:

Akjam ... :facepalm::facepalm::facepalm:

A co nie dojechał ???
Opublikowano
tja to narka :hi:
:hi:
No to pssyyttt z wieczora po spociku ... :decayed:

Akjam ... :facepalm::facepalm::facepalm:

A co nie dojechał ???

NIE ... a miałem już upalać Batmana ... :whistling::whistling::whistling::whistling:

:doh:

Opublikowano

Słabo słabo, tylko jedna B7 dojechała :grin:

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

i to nawet nie z Kato :wink:

Opublikowano

dobrej nocy wszystkim :hi:

:lazy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.