Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma się co smiać ... ja mam raczej lajtową prace w sensie fizycznym ... bardziej umysłową więc sie nie dziw że rąk nie czuje ... :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C23400597.html

Opublikowano
:decayed:

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C23400597.html

Allleeee sucz ... :slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Mario to przełącz na 1 to będziesz miał dalszy ciąg tego amerykańskiego kina :grin:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C23400597.html

wisi już jakiś czas na allegro

Opublikowano
Mario to przełącz na 1 to będziesz miał dalszy ciąg tego amerykańskiego kina :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

:decayed:

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C23400597.html

wisi już jakiś czas na allegro

Cena bardzo dobra... ciekawe jak w realu wygląda ... :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano

mi się nie podoba:

- zawias tylko na pokaz

- brak relingów

- felga zupełnie nie mój gust

- zdjęcia podpicowane

może i stan ok ale gdybym miał to kupić to musiałbym więcej włożyć niż jakbym kupił serię :decayed:

Opublikowano
mi się nie podoba:

- zawias tylko na pokaz

- brak relingów

- felga zupełnie nie mój gust

- zdjęcia podpicowane

może i stan ok ale gdybym miał to kupić to musiałbym więcej włożyć niż jakbym kupił serię :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To jeździj dalej golfem ...

Opublikowano

I co tu się dzieje!? :naughty:

Opublikowano
mi się nie podoba:

- zawias tylko na pokaz

- brak relingów

- felga zupełnie nie mój gust

- zdjęcia podpicowane

może i stan ok ale gdybym miał to kupić to musiałbym więcej włożyć niż jakbym kupił serię :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To jeździj dalej golfem ...

Typowy mieszkaniec Knurowa

Auto = majątek życia

:sarcastic:

Opublikowano
mi się nie podoba:

- zawias tylko na pokaz

- brak relingów

- felga zupełnie nie mój gust

- zdjęcia podpicowane

może i stan ok ale gdybym miał to kupić to musiałbym więcej włożyć niż jakbym kupił serię :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To jeździj dalej golfem ...

Typowy mieszkaniec Knurowa

Auto = majątek życia

:sarcastic:

Wcale nie ... ale to B6 jest bardzo ładne z skrytykowałeś je jak dresa w BMW E36 1,6 16V .... :polew:

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Troche pokory i szacunku dla włożonej pracy i pieniędzy synku :decayed:...

Opublikowano

są gusta i guściki :doh:

Opublikowano

SPiżdżam na jakiś filmik. :hi:

Opublikowano
są gusta i guściki :doh:

No tak i o gustach sie nie dyskutuje ... i nawet pomijając to szacun dla samej kasy jaka została wepchnięta w to auto ...

Opublikowano
są gusta i guściki :doh:

No tak i o gustach sie nie dyskutuje ... i nawet pomijając to szacun dla samej kasy jaka została wepchnięta w to auto ...

Mario zastanów się zanim coś napiszesz :decayed:

---------- Post added at 23:00 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

SPiżdżam na jakiś filmik. :hi:

co będziesz oglądał ?

Opublikowano
są gusta i guściki :doh:

No tak i o gustach sie nie dyskutuje ... i nawet pomijając to szacun dla samej kasy jaka została wepchnięta w to auto ...

Mario zastanów się zanim coś napiszesz :decayed:

A myślisz że auto wygląda jak wygląda dzięki 1000zł ??? Koleś troche musiał pracować na tak iwygląd auta chyba że handluje dragami ... :decayed:

Opublikowano
są gusta i guściki :doh:

No tak i o gustach sie nie dyskutuje ... i nawet pomijając to szacun dla samej kasy jaka została wepchnięta w to auto ...

Mario zastanów się zanim coś napiszesz :decayed:

A myślisz że auto wygląda jak wygląda dzięki 1000zł ??? Koleś troche musiał pracować na tak iwygląd auta chyba że handluje dragami ... :decayed:

tak właśnie myślę :grin:

Opublikowano

52221835354476469649820.jpg

:kox: Jak widzieliście to sorry :wink:

Opublikowano

dobre :polew:

Opublikowano
są gusta i guściki :doh:

No tak i o gustach sie nie dyskutuje ... i nawet pomijając to szacun dla samej kasy jaka została wepchnięta w to auto ...

Mario zastanów się zanim coś napiszesz :decayed:

A myślisz że auto wygląda jak wygląda dzięki 1000zł ??? Koleś troche musiał pracować na tak iwygląd auta chyba że handluje dragami ... :decayed:

tak właśnie myślę :grin:

Mario, to, że samochód fajnie wygląda na zdjęciach, nisko siedzi i ma jakąś fele - moim zdaniem nie znaczy, że jego stan techniczny jest ok i ktoś włożył w to mnóstwo czasu i kasy.

To odpowiedz mi dlaczego facet napisał, że ma xenon, a ma co najwyżej HID ( PS. nawet ja mam spryski w B5 ) a on nie.

Posiada ok 200KM a nawet samochodu nie schamował.... taki z niego miłośnik....

Moim zdaniem :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.